AKTÜEL
KONULAR
13.02.2020

Evde olduğunuz bu günlerde yatak odalarınızın değişmesi gerektiğini mi fark ettiniz?

ASTORIA YATAK ODASI

Bugünün gözdesi olabilecek bir yatak odası olan Astoria, huzuru seven çizgilere sahip. Pudra, gri ve beyazın birleşimi; göz yormayan pastel tonlar ve yatak başının çizgileriyle hayalinizdeki odayı tasarlayabilirsiniz.

Beyaz duvar rengini kullanabileceğiniz bu odada tek bir duvarda su yeşili boya tercih edebilirsiniz. Yine bu duvar renkleri ile uyumlu olabilecek beyaz Wire sarkıt ve Fabia berjer ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz.


NETHA YATAK ODASI

Doğal renklere sahip Netha yatak odası, komodin ve dolaplardaki keten görünümlü dokusu ile bohem bir hava yaratıyor.

Metal ayaklar üzerine oturan Netha karyolayı yine aynı renklere sahip bir puf ile tamamlayabilirsiniz. Duvar boyası ve yatak örtülerinde tercih edeceğiniz pudra tonları ile uyumu yakalayabilirsiniz. Marsilya halı, Sona berjer ve şık bir tablo ile yatak odanızda keyifli vakit geçirebilirsiniz.


ORLANDO YATAK ODASI

Sert çizgileriyle hayatı daha maskülen yaşayanların seçimi Orlando yatak odası. Biraz retro çizgiler biraz da günümüzün minimal modern hatlarını taşıyan ahşap dokunuşlarıyla sıcaklaştırılmış bu kombini Gravity berjer ve Cove halı ile hayalinizdeki yatak odasına dönüştürebilirsiniz.

Açık renkte bir duvar rengi ve Round sarkıt ile odanızın tasarımını tamamlamış olursunuz.


PIEDRA YATAK ODASI

Yatak başlığında bulunan metaller ve mermer desenli yüzeyi ile Piedra yatak odası ve Oblique sarkıt klasik-modern sevenlerin tercihi olacaktır.

Yeşilin tonlarının beyazla buluştuğu bu yatak odasında krem tonlarda bir duvar rengi ve Gravity Plus berjer mükemmel bir seçim olacak.


SONA YATAK ODASI

Capcanlı kiremit renklerinin hakim olduğu Sona yatak odası evlerinde sıcak renklerden hoşlananlar için ideal.

Yine kiremit rengi keten bir perde ve duvarlarınızda kullanacağımız yeşilin tonlarında bir duvar boyasıyla sıcacık bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Pompom halı ve Netha berjer ile çok uyumlu bir kombin olmadı mı sizce de?

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.