{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Bebek Yorgan Modelleri

Ebat
Fiyat
6 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
Nem yönetimi ve nefes alan yapısıyla kaliteli uyku
749.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
Nem yönetimi ve nefes alan yapısıyla kaliteli uyku
999.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
Süt lifleri ile karıştırılmış pamuk kumaşı ile yumuşak ve sağlıklı uykular
999.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
Alerjik Faktörleri Ortadan Kaldırmaya Yardımcı Teknoloji
899.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
95 Derecede yıkanabilirliği ile her yıkamada mükemmel temizlik
899.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
İkinci Ürüne %20 İndirim
Yorgan, Bebek
Yıkanabilir yün ile sağlıklı ve doğal uykular
899.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 6 / 6 Ürün

Bebek Yorganı

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz bebek yorgan modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun bebek yastık, bebek alez, bebek uyku seti, bebek pike & battaniye gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.

Yeni doğmuş çocuklar için uygun özelliklerle üretilen bebek yorganı çeşitleri, yumuşak yüzeyleri sayesinde cilde hassas bir şekilde temas eder. Böylece çocuğunuzun narin cildine uygun özelliklere sahip yorganları kullanmaya başlayabilirsiniz. Neme karşı da koruma yaratan bebek yorganı modelleri, çocukların terlemesini engellemeye yardımcı ürünlerden meydana gelir. Nefes alabilen dokularıyla anne babaların beğenisini kazanan yorganlar, çocukların rahatça uyuyabilmesine olanak sağlar. 

Pamuk, bambu gibi kumaş malzemeleri ile imal edilen bebek yorgan modelleri sayesinde farklı özelliklere sahip alternatifler arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Terlemeyi önlemeye yardımcı pamuklu yorganlar, yüksek hava alabilme kapasitesiyle öne çıkan ürünleri içerir. Yumuşaklıklarıyla bebeklerin cildine uyum gösteren bambu yorganlarsa son derece narin bir kullanım için uygundur. Aynı zamanda cilt dostu malzemelerle üretildikleri için de pamuklu ve bambu yorganları tercih edebilirsiniz. 

Enza Home'da bulunan bebek yorganları, yeni doğmuş bebeğinizin hassas cilt yapısına uygunluk gösteren ürünlere ulaşmanız mümkündür. Bebek nevresim takımı modellerine de göz atarak çocuğunuzun uyku konforunu artıracak ürünleri bulabilirsiniz.

Bebek Yorganı Modelleri

Pamuk, bambu, yün gibi malzemelerle üretilen bebek yorganı modelleri, çocukların hassasiyetleri için elverişlidir. Bu sayede tahriş ve terleme gibi sorunları aşmaya yardımcı tekstil ürünlerini seçebilirsiniz. Enza Home'da birçok modelle birlikte bulunan bebek yorganı çeşitleri, farklı ölçülere ve farklı desenlere sahiptir. Bu sayede çocuğunuzun beşiği ya da yatağı ile uyumlu olan ürünleri kısa bir sürede seçebilirsiniz. Desenleri ve yüzey şekilleri bakımından da inceleyebileceğiniz bebek yorganı alternatifleri, estetik tercihler yapabilmenizi kolaylaştırır.

Hava alabilme özelliği bakımından gelişmiş bebek yorganı çeşitleri, leke oluşumu ve solma gibi sorunlara karşı korumayı artırır. Aynı zamanda yıkanabilir olan modeller, temizleme işlemleri konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlar. Yıkama önerilerini ve temizleme tavsiyelerini dikkate alarak bu ürünlerin hijyenini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin uyku konforunu artıracak birçok ürüne Enza Home güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Bunlar arasındaki bebek uyku seti çeşitleri, zengin içerikleri sayesinde battaniye ve nevresim gibi ürünlere sahip olmanızı sağlar.

Bambu Bebek Yorganı Modelleri

Dayanıklı olmalarıyla güven veren bambu bebek yorganı modelleri, uzun ömürlü kullanım sağlamak isteyen ebeveynlerin tercihlerinden biridir. Öte yandan yumuşak ve konforlu dokularıyla da kullanıcılarını memnun eden bu bebek yorganı çeşitleri, özel olarak tasarlanmış modellerden oluşur. Nem emici özelliğe sahip bambu detayı, yorganların terleme sorununu önlemesine yardımcı olur. Enza Home'daki bebek yastığı çeşitleri arasında da bambu ile üretilmiş birçok tekstil ürünü size sunulur.

İpeksi ve hafif olmaları da bambu yorganların bebekler için elverişli bir yapı kazanmasını sağlar. Yüksek hava geçirgenliği sağlayan yorganlar, çocukların uyku esnasında daha rahat hissetmesine yardımcıdır. Düşük ağırlıklı olmaları sayesinde bebeklere hareket kolaylığı kazandıran bambu yorganlar sayesinde çocuğunuzun konforunu koruyabilirsiniz.

Pamuklu Bebek Yorganı Modelleri

Tamamen pamuktan üretilen bebek yorganı çeşitleri, yumuşak ve hafif olmalarıyla anne babaların takdirini kazanır. Kolayca katlanabilir olan ve deformasyona karşı dayanıklılık gösteren bu yorganlar, pratik bir kullanım için idealdir. Yüksek oranda hava sirkülasyonu yaratmayı başaran pamuklu yorganları tercih ederek çocuğunuzun uyku kalitesine katkı sağlayabilirsiniz. Enza Home'da bebek ev tekstili ürünleri arasında da pamukla üretilmiş birçok nevresim takımı ve uyku seti yer alır.

Kolay temizlenebilir olmalarıyla kullanıcılarına konfor kazandıran pamuk bebek yorganı çeşitleri, yıkama sonrasında kısa sürede kurur. Kurumanın hızlı gerçekleşmesi için bu yorganları geniş açılı şekilde, hava alan noktalarda bekletebilirsiniz. Yüzeylerinin kalınlıklarına bağlı olarak farklı mevsimlere uyum gösterebilen pamuklu yorganlar da kullanıcı dostudur. İnce ya da kalın dokulu alternatifler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Bebek Yorganı Ölçüleri Nelerdir?

Beşik ve bebek yatağı gibi çocuklar için özel olarak üretilmiş alanlara uyum gösterebilen bebek yorganı modelleri, farklı ölçülerle geliştirilmiştir. 90 cm x 145 cm ebatlarına sahip olan ürünler, farklı yataklara ve beşiklere rahatlıkla adapte olur. Tasarımlarında sevimli desenlere de yer verildiği için çocuk odalarına uygun hale gelen bebek yorganları, şık görünümleriyle beğeni toplar. 

Desenleri ve boyutları değişiklik gösteren zengin opsiyonlar, seçim yapmanızı kolaylaştırır. Çocuğunuzun uyuduğu alanın ölçülerini dikkate alarak ebatları bakımından ihtiyaçlarınıza uygun yorganları Enza Home kalitesiyle seçebilirsiniz.

95 cm x 145 cm ebatlarına sahip modelleri geniş yataklarda çocuğunuzun üstünü örtmek için tercih edebilirsiniz. Alternatifleri bebek yorganı ölçüleri açısından incelerken en ve boy değerlerine dikkatle göz atmanız önemlidir. Kenar kısımları şeritli olarak tasarlanmış bebek yorganları da size sunulan koleksiyonda yer alır. Kolay kavramaya yardımcı olan şeritler, yorganları dilediğiniz şekilde katlayabilmenizi ya da yatağa serebilmenizi sağlar.

Bebek Yorganı Nasıl Olmalı?

Hava alabilir olması gereken bebek yorganı modelleri, çocukların uyku esnasında terleme sorunu ile karşılaşmasını önlemenizi sağlar. Hava geçirgenliği yüksek yorganlar, terlemeyi ve buna bağlı olarak ortaya çıkabilen ıslaklık, huzursuzluk hissini ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Bu sayede bebeklerin uyku kalitesinin artması ve çocukların uykularının daha az bölünmesi sağlanır. Aynı zamanda hafif olmaları gereken bu yorganlar, çocukların uykularında kollarını daha rahat hareket ettirebilmesine yardımcıdır. Yüksek oranda yalıtım sağlaması gereken bebek yorganları, çocukların vücut sıcaklığının korunmasına yardımcı olur. Yalıtım özelliği ile güven veren modelleri Enza Home ile inceleyip seçimlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Yıkanabilir olan bebek yorganları sayesinde temizlik ve hijyen gibi konularda avantaj elde edebilirsiniz. Enza Home üzerinden yıkanabilir bebek yorganlarını inceleyerek çocuğunuzun konforunu artıracak ürünlere erişebilirsiniz. Bunun dışında üretim materyalleri de yorganların avantaj sağlayan noktaları arasında yer alır. Süt liflerinden, bambudan ya da pamuktan yapılmış çok sayıdaki yorgan arasından çocuğunuzu rahat hissettirecek ürünleri seçebilirsiniz. Kumaşlarında kazein proteininin bulunmasıyla cildi rahatlatan süt lifli yorganlar, ekstra yumuşak ürünleri seçmek isteyen ebeveynlerin tercihidir. Göz atacağınız yorganların çocuğunuzun yatağının ölçüleri ile uyumlu ebatlarda olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

Bebek Yorganı Fiyatları

Fiyat seçenekleri bakımından zengin opsiyonlar yaratan bebek yorganı modelleri, çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun tekstil ürünlerini ekonomik olarak seçebilmenizi kolaylaştırır. Farklı bütçelere uygun zengin bir koleksiyonla Enza Home'da bulunan bu yorganlar, beklentileriniz için ideal tercihler yapabilmenize yardımcı olur. Boyutları ve üretim materyalleri açısından birbirinden farklılaşan bebek yorganları, farklı fiyat düzeyleriyle size sunulur. Dengeli ısı dağılımı sağlayan bu ürünler, bebeklerin maksimum oranda konfor edinmesine yardımcıdır.

Bambu kumaşlı, pamuk kumaşlı ya da yün dokulu bebek yorganları, farklı fiyat seçenekleri oluşturan alternatifleri içerir. Bu sayede bütçeniz için uygun düzeydeki tekstil ürünlerini kolayca bulabilirsiniz. Enza Home'da birçok fiyat seçeneğinin bir arada yer alması, hem teknik özellikleri hem de ekonomik düzeyleri bakımından ürünleri gözden geçirebilmenize yardımcı olur. 

Doğal malzemeler ve çevre dostu kumaşlar kullanılarak imal edilen çok sayıdaki yorgan da farklı bütçelere uygun seçenekler yaratır. Desenleri, üretim teknolojileri ve hava geçirgenliği seviyeleri açısından farklılaşan alternatifleri Enza Home'da kısa bir sürede inceleyebilirsiniz. Yüzey kabartılarına, şeritlerine ve desenlerine göre de fiyatları farklılaşabilen yorganlar sayesinde bütçenizi verimli kullanmanızı sağlayacak ürünlere ulaşmanız kolaylaşır. Bütçe dostu yorganları kısa bir sürede inceleyip dilediğiniz modeli Enza Home güvencesi ile gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "3718", "name": "Pamuk Yorgan, Bebek", "price": 749.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 1, "dimension1" : "749.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" }, { "id": "3717", "name": "Bambu Yorgan, Bebek", "price": 999.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 2, "dimension1" : "999.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" }, { "id": "1818", "name": "Milky Yorgan, Bebek", "price": 999.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 3, "dimension1" : "999.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" }, { "id": "1576", "name": "Dacron:registered: Hollofil:registered: Allerban:registered: Yorgan, Bebek", "price": 899.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 4, "dimension1" : "899.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" }, { "id": "1573", "name": "Dacron:registered: 95 Yorgan, Bebek", "price": 899.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 5, "dimension1" : "899.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" }, { "id": "1569", "name": "Superwashed Yün Yorgan, Bebek", "price": 899.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Bebek > Yorgan", "position": 6, "dimension1" : "899.90", "dimension2" : "", "list": "bebekyorgan" } ] }
ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama