{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yılın En Trendi

Yılın Trendi

Minimal Ev Dekorasyonu Tüyoları!

Ev dekorasyonu trendleri her yıl değişerek yaşam alışkanlıklarımız ve estetik zevklerimiz üzerinde büyük rol oynuyor. 2023 yılında ise dekorasyon ve tasarım seçimlerinin çoğunu minimalist konfor ve istikrar arzusu yönlendirerek iç mimari trendlerine hakim olmaya devam ediyor. Yeni ve eskinin birleştiği eklektik görünümlerden doğallığa övgüde bulunan sıcak minimalist ve modern dekorasyon temalarına kadar 2023 yılı içten dışa yenilenmeniz için fırsat sunuyor. Bu sezon hangi stilleri, renkleri ve malzemeleri daha fazla göreceğinizi merak ediyorsanız sizin için hazırladığımız 2023 ev dekorasyonu trendleri rehberine göz atabilirsiniz.

Trendlerin Işığında En Yaratıcı Ev Dekorasyon Önerileri

2023 dekorasyon trendleri hem eviniz hem de kendiniz için yaşama değer katmanın en keyifli yollarını sunuyor. Sezona damga vuran yeniliklere gelin daha yakından bakalım.

Yumuşak ve Kavisli Çizgiler

Kavisli mobilyalar, 60'lar ve 70'lere dayanan zamansız çağdan günümüze modern bir geri dönüş yapıyor. Eğriler ve yuvarlak formlar doğal olarak keskin açılardan ve düz çizgilerden daha yumuşak ve sakinleştirici hissettirdiği için ortak konfor arzusuna katkı sağlıyor. Yumuşak kenarlı Enza Home Vienna yemek massasından avangart sandalye tasarımlarına kadar görkemli “C” şekli, yumuşaklık ve romantizm kazandırıyor. Yalnızca mobilyalarda değil ev dekorasyon ürünleri trendlerinde de etkisini gösteren kavisler, Enza Home Netha dresuar aynası gibi küçük detaylara kadar uzanıyor. Siz de trendleri takip etmek için mutfak adaları, koltuklar, sehpalar ve çok daha fazlasında köşeli ve geometrik şekillerin yerine daha yumuşak ve kavisli çizgileri tercih edebilirsiniz.

Eski ve Yeninin Eklektik Tavrı

Modada trendler kendini tekrar etmeye devam ederken 2023 yılında retro ve çağdaş tasarımların birlikte kullanımı, eklektik bir tavrı son derece güçlü şekilde vurguluyor. Modern tasarımlar arasına antikalar ve vintage parçalardan oluşan ev dekorasyon ürünleri eklemek, zamanda yolculuk yaparak avangart bir dekorasyonu temsil ediyor. Çağdaş yaşam alanlarına vintage havası eklemenin farklı yollarını sunan Enza Home, kadife gibi lüks dokulu kumaşlardan oluşan Navona koltuk takımı ile retro şıklığı modernize ediyor. Modernliğe vurguda bulunan Astoria Sehpa Serisi, Bled Halı ve Netha TV Ünitesi gibi tasarımlar eski ve yeni arasındaki köprüyü kurmanıza destek oluyor

Multifonksiyonel Yaşam Alanları

Pandeminin etkisi bitse de yaşam alanlarını çok yönlü değerlendirme fikri 2023 yılında popülerliğini koruyarak ev dekorasyon önerileri listesinde hala başlarda yer alıyor. Çok işlevli yaşam alanları fikrinde birden fazla amaca hizmet eden iddialı parçalara ve mobilyalara odaklanmak gerekiyor. Enza Home yataklı koltuklar, birçok yaşam koşuluna uyum sağlayabildiği için çok yönlülük sağlayan mobilyaların başında geliyor. Dorian Yemek Masası gibi açılır tasarımlar, hem sıcak sofralara hem de profesyonel toplantılara ev sahipliği yapıyor. Akıllı ve işlevsel mobilyaların tümü, trendlere bağlı kalırken aynı zamanda en küçük alanları bile daha iyi değerlendirmenize fırsat sunuyor.

Doğal ve Sıcak Tonlara Geçiş

2023 ev dekorasyon renkleri de pek çok açıdan en fazla merak edilen trendler arasında yer alıyor. Son birkaç sezona hakim olan berrak beyaz ve çelik gri tonları, minimalist etkisini yitirmeden bu sefer daha sıcak nötr tonlara yerini devrediyor. Krem, bej, fildişi deve tüyü ve pudra gibi nü tonlar ve topraksı renkler, duvarlardan döşemelere ve dekoratif objelere kadar uygulanıyor. Siz de majör değişimler olmadan 2023 trendlerini evinizde uygulamak için boz kahverengi Alto Koltuk Takımı; ten rengi Vienna Yemek Odası Takımı ve pudra tonlarından oluşan Leon Halı modelleri ile kombine ederek evinizde sıcak ve mutlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

ASİSTAN