{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Hamile & Emzirme Yastığı Modelleri ve Fiyatları

Ebat
Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Online'a Özel
Yastık, Yetişkin
Kusursuz destek
599.90
Sepette 50 TL İndirim 549.9
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette 50 TL İndirim 549.9
Online'a Özel
Yastık, 55x55x12 cm
Emzirme sırasında anne ve bebeğe tam destek
499.90
Sepette 10 TL İndirim 489.9
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette 10 TL İndirim 489.9
Online'a Özel
Yastık, Yetişkin
Emzirme sırasında anne ve bebeğe tam destek
229.90
Sepette 70 TL İndirim 159.9
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette 70 TL İndirim 159.9
Toplam 3 / 3 Ürün

Hamile Yastığı & Emzirme Yastığı

Enza Home kalitesi ve konforuyla sizinle buluşturduğumuz hamilelik ve emzirme yastığı modellerini inceleyebilir, visco yastık modelleri için de göz atabilirsiniz.

Hamilelik ve emzirme dönemi, anne adayları için güzel bir süreç olduğu kadar zorlukları da olan bir süreçtir. Hamileliğin ilerlemesiyle birlikte değişen beden, artan hassasiyetler bu süreci daha konforlu geçirmek için çeşitli arayışlara girmemize neden olur. İşte o anda bu dönemlere özel tasarlanan hamile ve emzirme yastıkları, anne adaylarına aradıkları konforu sağlamak için karşımıza çıkar. Aileye katılacak olan yeni üyeyle birlikte evde yeniden şekillenir ve ona uygun bir hâle getirilir. Bu süreci bizimle şekillendirmek isterseniz Enza Home birbirinden çeşitli ev tekstili ürünleriyle sizlerle! 


Hamile Yastığı Modelleri

Hamilelikte süreç ilerledikçe büyüyen karın, annenin bel ve sırtında rahatsızlık vermeye başlar, sırtüstü yatmak giderek zorlaşır. Özellikle uyku sürecinde bu rahatsızlık ve ağrılar giderek artabilir. Hamilelikte iyi bir uyku çekmek ise çok önemlidir. Bu yüzden bu özel dönemlerde anne adayının belini, sırtını, karnını hatta bazen bütün vücudunu destekleyebilecek bir yardımcıya ihtiyacı vardır. Bu süreci kolaylaştırmak için Enza Home size özel hamile yastıkları üretir.  

Hamile yastığı ya da diğer adıyla hamile uyku yastığı, diğer yastıklardan farklı olarak üretilir. Çünkü bu yastıklar daha destekleyici malzemelerle, hamilelikte vücudun aldığı şeklin her ayrıntısı düşünülerek çeşitli şekil ve ebatlarda tasarlanmış yastıklardır. Normal yastıklara göre daha kavisli, eğimli ve çıkıntılı olarak tasarlanırlar. Kullanım amacına, boyutuna ve işlevine göre hamile yastığı modelleri değişir; 

 • C Şekli Yastık: Üçgen ve yuvarlak modeller en sık kullanılanlarıdır. Vücudun desteklenmesi gereken kısma girebilir şekilde hafif eğilimli olurlar. Genellikle karın ve bel bölgesini desteklemek için tercih edilirler. Sırt yastığı ya da bel yastığı olarak da bilinirler. Kafa yastığı olarak da kullanılabilmektedir. 
 • U Şekli Yastık: Bel, sırt, bacak, baş ve boyun için istenen desteği sağlar. Otururken de kullanılabilir. Hamile yastıkları arasında en büyük yastık modelidir. Bu yüzden diğer modellere nazaran fiyatı daha yüksek olmaktadır.  
 • J Şekli Yastık: Daha sıkıştırılmış bir modeldir. Hamileliğe ek olarak emzirme döneminde de kullanabileceğiniz bir yastıktır. 
 • Uzun Yastık: Tüm vücudu destekler niteliktedir. Bölgesel destek yastıklarında olduğu gibi diğer bölgelere ek yastık kullanmaya gerek kalmaz. Ancak istenen sırt desteğini sağlayamayabilir. Boyutları büyük olduğundan yatakta çok fazla yer kaplamaktadır.

Kendiniz için en iyi hamile yastığı arayışınızda şu kriterleri de göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz: 

 • Malzeme: Hamile yastıklarında pamuk, polyester, visco ve elyaf gibi farklı malzemeler kullanılabilmektedir. Burada cilt tipiniz ve kullanım alışkanlıklarınıza göre kendinize uygun olanı seçmeniz önemlidir. 
 • Hijyen: Kullanılacak olan yastığın ve kılıfının yıkanabilir olması hijyen açısından önemlidir. 
 • Hassasiyet: Belirli malzemelere karşı alerji durumlarınız veya hassasiyetleriniz varsa bunlara dikkat ederek seçiminizi yapmalısınız. 

Bir hamile destek yastığı edinerek belini ve karnını destekleyebilir, daha rahat bir uyku çekebilirsiniz. Hamile yastığının yanı sıra kaliteli bir uyku süreci için kendinize en uygun ergonomik ürünleri seçebilmek için Enza Home yastık çeşitlerine de göz atabilirsiniz.


Hamile Yastığı Nasıl Kullanılır? 

Anne adaylarının hamile yastığı kullanmak istemesinin ana sebebi, gece uykularında ihtiyaç duydukları bel, sırt, bacak ve karın desteğini sağlamasıdır. Bu yastıklar sayesinde anne adayı doğru yatış pozisyonuna geçebilmektedir. Hamile yastığının kullanımı, anne adayının aradığı destek ve kullanım amacına göre değişebilmektedir. Genel kullanımında hamile uyuma yastığı, yan yatarken karnın altına yerleştirilmek için kullanılır. Uyku pozisyonunda bacakların arasına da yerleştirilebilmektedir. Zaman zaman otururken rahatlamak adına bel desteği için de tercih edilebilir. Hamile yastığı kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır; 

 • Yastık kılıfının temizliğinden emin olunuz ve düzenli olarak yıkayınız. 
 • Gece uykusunda yastığı kullanırken fazla kıvrılmamaya çalışınız. 
 • Herhangi bir rahatsızlık durumunda yastığı kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız.


Hamile Yastığı Fiyatları 

Hamile yatak yastığı modellerinde kullanılan malzeme, boyut, kumaş yapısı gibi farklılıklardan ötürü fiyat aralığı da oldukça geniştir. Anne adaylarına istedikleri rahatlığı ve konforu veren Enza hamile yastıkları da farklı boyut seçenekleriyle zengin bir çeşitlilik sağlamaktadır. İşlevsel tasarımları ile konfor vadeden yastık modelleri, uykularınızı daha iyi bir hâle getirmek için size yardımcı oluyor. Birden fazla model arasından kullanım amacınıza göre seçeceğiniz Enza Home yastık modelleri ile bu özel dönemde aradığınız desteği bulabilirsiniz.  


Emzirme Yastığı Modelleri  

Emzirme döneminde hem annenin hem de bebeğin rahat etmesi önemlidir. Emzirme esnasında annenin öne eğilmek zorunda kalması vücudunda çeşitli ağrılara sebep olabiliyor. İşte bunu önlemek adına emzirme esnasında bebeğin ve annenin rahat etmesi için emzirme yastıkları tasarlanmıştır. Bu yastıklarda bebeğin sırt ve kalçası desteklenirken annenin öne eğilmesi engellenerek bel ağrıları en aza indirgenmeye çalışılır. Emzirme yastığı modelleri de kullanım amacına göre çeşitlidir: 

 • C Şekli Yastık: Emzirme yastıkları arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir.  
 • U Şekli Yastık: Özellikle ikiz bebekleri olan aileler bu yastık modelleri ile konforu yakalayabilir. 
 • Yastık Minderi: Daha bütün bir modeldir. Seyahatlerde tercih edilebilir. 
 • Hava Yastığı: Kullanımı kolay ve hafif bir modeldir. 

Emzirme yastığında model aynı olsa da malzemesinden boyutuna kadar ürünlerin kaliteleri değişebilmektedir. Emzirme yastığı seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz noktalar: 

 • Malzeme: Emzirme yastıklarında pamuk, elyaf, polyester ve visco gibi malzemeler kullanılabilmektedir. Burada seçiminizi cildiniz için uygun olanına ve alışkanlıklarınıza göre yapabilirsiniz. 
 • Boyut: Kullanım amacı ve istenen desteğe göre boyutlar değişebilmektedir. Annenin ve bebeğin aradığı rahatlığı sağlayacak boyutta seçim yapılmalıdır. 
 • Destek: Seçilen yastığın istenen desteği yeterince sağlayıp sağlamadığı göz önünde bulundurulmalıdır.  
 • Temizlik: Hijyenik olması adına yastık kılıfının ve mümkünse yastığın yıkanabilir olması önemlidir. 
 • Hassasiyet: Alerjik ve hassas bebekler için anti alerjik, anti bakteriyel özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. 


Emzirme Yastığı Nasıl Kullanılır?  

Emzirme yastığı kullanımı oldukça kolaydır. Yastığı düzgünce yerleştirdikten sonra bebeği emzirme yastığı üzerine alıp, kolunuzla da kafasının altına bir destek sağlayabilirsiniz. Emzirme yastığı sayesinde eğilmenize gerek olmadan konforlu bir şekilde bebeğinizi emzirebilirsiniz. Bir emzirme yastığı edindikten sonra kullanırken dikkat etmeniz gereken noktaları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün;

 • Yastığı kullanırken iyi bir pozisyonda olduğunuzdan, bebeğin ve kendinizin rahatlığından emin olun. 
 • Yastığın ve kılıfının hijyenik olmasına özen gösterin, düzenli bir şekilde kılıfınızı yıkayınız.  


Emzirme Yastığı Ölçüleri Nelerdir?  

Bebek emzirme yastığı ölçüleri; yükseklik, derinlik ve ön yüz boyutlarına göre farklı boyutlarda üretilir. Enza Home’da emzirme yastığı 55x55x12 cm ebatlarındadır. Farklı modellerde ölçüler değişebilmektedir. Ebeveynler bu yastık seçimini kullanım amacına, malzemesine ve konfor tercihine göre yapmaktadır. Enza Home emzirme yastıkları size aradığınız konforu ve pratikliği sağlayacak boyutları sunmaktadır.  


Emzirme Yastığı Fiyatları 

Seçilen yastıkta kumaş, boyut, işlevsellik gibi özellikler göre emzirme yastığı fiyatları farklılık göstermektedir. Enza Home hamilelik ve emzirme dönemlerine özel ürünleri ile ailenizin bu süreci daha konforlu ve keyifli geçirmesi için yanınızdadır. Tüm bu süreçler gözetilerek tasarlanan ürünlerle size birden fazla seçenek sunabilmektedir. Bu noktada bebeğinizin ihtiyacı olan tüm ürünlere Enza Home bebek ev tekstili sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1579", "name": "Hamile Uyku Yastık, Yetişkin", "price": 599.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Yastık > Hamilelik&emzirme", "position": 1, "dimension1" : "599.90", "dimension2" : "", "list": "yastikhamilelik-emzirme" }, { "id": "1578", "name": "Emzirme Ve Destek Minderi Yastık, 55x55x12 cm", "price": 499.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Yastık > Hamilelik&emzirme", "position": 2, "dimension1" : "499.90", "dimension2" : "", "list": "yastikhamilelik-emzirme" }, { "id": "1577", "name": "Ayarlanabilir Emzirme Yastık, Yetişkin", "price": 229.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Yastık > Hamilelik&emzirme", "position": 3, "dimension1" : "229.90", "dimension2" : "", "list": "yastikhamilelik-emzirme" } ] }
ASİSTAN