{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Hareketli Motorlu Bazalarla Uyumlu Yatak Modelleri

0 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler

Aradığınız kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Ana Sayfa
Toplam 0 / 0 Ürün

Hareketli Motorlu Bazalarla Uyumlu Yatak

Enza Home kalitesi ve konforuyla sizinle buluşturduğumuz hareketli motorlu baza uyumlu yatak modellerini inceleyebilir, misafir yatağı modelleri için de göz atabilirsiniz.

Hareketli Motorlu Bazalarla Uyumlu Yatak Koleksiyonu

Uyku, vücudun en önemli gıdalarından biridir. Verimli bir hayat yaşamak için her yeni güne dinlenerek uyanmanız gerekir. Sağlıklı ve dingin bir uyku için ise doğru yatağı seçmeniz şarttır. Enza Home’daki ev tipi hareketli yataklar, üst düzey uyku sağlığı için tasarlanır. Vücudunuza göre hareket eden bu yataklar, gelişmiş sünger ve kumaş teknolojilerine sahiptir. Böylece hayalinizdeki deliksiz uykulara, hijyen, sağlık ve konfora kavuşmanıza yardımcı olurlar.

Pocket Yaylı Yatak Modelleri

Yataklar, yay özellikleri bakımından ikiye ayrılır. Eski usul yün yataklar ve döşekler, yaysızdır. Bu yataklar daha pasif özelliktedir. Sert ve tepkisiz olabilirler. Yaylı yataklar ise üzerindeki ağırlığa tepki verir. Uykudaki bireyin dönme hareketlerine göre esneyip gerilebilir. Ancak yatağın her noktadan aynı derecede hareket etmesi, kişiye rahatsızlık verebilir. Çünkü alınan pozisyona ve uyku sırasındaki dönme hareketlerine göre ağırlık merkezi değişir.

 

Pocket yaylı yatak modelleri, insan vücuduna uygun tasarlanır. Paket yaylar, birbirinden bağımsız çalışır. Örneğin gövdeniz düz dururken bacak hareketleriniz değiştiğinde bu ağırlığa yatağın yalnızca alt tarafındaki yaylar tepki verir. Böylece gövdenizde herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Bacaklarınız için ise uygun pozisyonu bulmuş olursunuz.

 

Torba yay sisteminde teller tek tek sarılır. Dolayısıyla vücudun farklı bölgelerine ulaşmaları, bağımsız ve özel hareket etmeleri kolaylaşır. Paket yay sistemi, özellikle çift kişilik yataklarda kurtarıcıdır. Bu sayede çiftler, birbirinin pozisyonlarından etkilenmez ve konforlu uykunun tadını çıkarırlar.

Hybrid Yatak Modelleri

Hybrid yatak, Five-Z modeliyle kullanıcı karşısına çıkar. Bu model, ismini 5 bölgeli omurga desteğinden alır. Bu desteği sağlayan mekanizma, 5 bölgeli pocket yay sistemidir. Bu yaylar, vücudun beş ayrı bölgesini birbirinden bağımsız olarak destekler. Kişiye özel konfor sağlar.

 

Yatağın her iki yüzeyinde uzay teknolojisiyle üretilmiş 60 DNS elastik ped mevcuttur. Kan dolaşımını hızlandıran bu ped, uyku tutulmalarının önüne geçer. Dinlenmiş uyanmanızı sağlar. Çift taraflı kumaş özelliği de bu dinlenmeye yardımcı olur. Kışlık tarafındaki yün sıcak, yazlık bölgedeki pamuk serin bir uyku çekmenizi sağlar.

Visco Yatak Modelleri

Visco yatak, üst düzey konfor için tasarlanır. Visco Ultimate Support yatağın katmanları, insan vücudu için ideal dizime sahiptir. Bu dizilim sayesinde yatak, vücudu her noktadan destekler. Kendiniz için en uygun uyku pozisyonunu bulmanızı ve sürdürmenizi sağlar.

 

Yataş visco yatak süngeri, HR özelliktedir. Yüksek esnekliğe sahip olduğu için elastikiyet, konfor ve sağlamlık dereceleri üst düzeydedir. Omurganın doğal eğrisini korur. Bedeni tamamen sararak istem dışı dönme hareketlerini en aza indirir. Fast recovery teknolojisiyle ani hareketlerinizi hızla algılar. Bu hareketlere göre anında yeniden şekil alır. Ayrıca bu yatağın süngeri açık hücreli olduğu için yüksek hava geçirgenliği sağlar. Ferah ve temiz bir uyku ortamı sunar. Bu yatakta derin uyumanız ve güne dinlenmiş hâlde başlamanız mümkün olur.

 

Visco yatağın sağlık sunan bir diğer özelliği örme kumaşıdır. Bu kumaş, ödüllü tencel teknolojisiyle üretilir. İmalatında okaliptüs ağaçlarının lifleri kullanılır. Doğal ham maddeye sahip olduğu için hem çevre dostudur hem de insan sağlığıyla uyumludur. Üstün nem yönetimi sağlar. Vücudu ideal ısıda tutar. Terleme veya üşümeye neden olmaz. Yumuşak tuşesiyle âdeta cildinizi okşar. Pürüzsüz bir hissiyat sağlar. Hijyenik, sağlıklı ve rahat bir uyku süreci sunar.

 

Yatağın kılıfı, çıkarıp yıkanabilir özelliktedir. Fermuar sistemi sayesinde kılıfı kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uymak koşuluyla makineye atabilirsiniz. Dilediğiniz zaman hızla temizleyebildiğiniz yatak kılıfını silmek ya da değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Hareketli Motorlu Bazalarla Uyumlu Yatak Fiyatları

Hareketli motor bazalarla uyumlu yatak fiyatları, bütçe dostudur. Ürün performansını fazlasıyla karşılar. Üstelik sepette indirim gibi fırsatlarla çok daha uygun hâle gelir. Enza Home’un sunduğu taksit imkânlar ve diğer ödeme kolaylıkları da size yardımcı olur. Böylece konforlu ve sağlıklı uykulara uygun fiyata kavuşursunuz.

Hareketli Motorlu Bazalarla Uyumlu Yatak Özellikleri

Hareketli motorlu bazalara uyumlu yatak özellikleri arasında ölçü seçenekleri yer alır. Hybrid yatağın 4 farklı tek kişilik ölçü alternatifi mevcuttur. Bunlar 90x190, 90x200, 100x200 ve 120x200 cm’dir. Çift kişilik ebatları ise 140x190, 140x200, 150x200, 160x200, 180x200 ve 200x200 cm olmak üzere 6 adettir.

 

Visco yatakların tek kişilik ölçüleri 90x200, 100x200 ve 120x200 cm’dir. Çift kişilik ölçü alternatifleri ise 140x190, 150x200, 160x200 ve 180x200 cm’dir. Bu alternatifler arasından bazanıza uygun en rahat çift kişilik yatak modelini seçmeniz mümkündür.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
ASİSTAN