{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Çalışma Sandalyeleri

Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Sandalye, Keten Dokulu Kumaş, Kahve Yeşil
Polimer Ayaklı, Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
8120
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sandalye, Keten Dokulu Kumaş, Mavi
Polimer Ayaklı, Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
8120
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sandalye, Suni Deri Kumaş, Krem
Polimer Ayaklı, Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
8120
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 3 / 3 Ürün

Çalışma Sandalyeleri

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz çalışma sandalyesi modellerini inceleyebilir,ihtiyacınıza uygun çalışma masası modelleri için de göz atabilirsiniz.

Çalışma Sandalyesi Koleksiyonu

Çalışma sandalyesi, masa başında konforlu zaman geçirmenize yardımcı olur. Enza Home’daki ders çalışma sandalyesi modellerini genç odası takımları arasında bulmanız mümkündür. Bunun için genç odası takımı almanız gerekmez. Çalışma sandalyeleri ayrı bir koleksiyona sahiptir. Koleksiyondan dilediğiniz ürünü seçmeniz ve ayrı olarak satın almanız mümkündür.

 

Enza Home’da bulunan çalışma sandalyesi koleksiyonunun tasarım özellikleri ortaktır. Yuvarlak hatlı tasarımıyla bu sandalyeler modern görünür. Birçok farklı dekorasyona uyum sağlar. Dilimli sırt modeli ise tasarıma hareket kazandırır.

 

Trendy keten dokulu rahat çalışma sandalyesi, iki farklı renge sahiptir. Kahve yeşil rengi hoş bir bej tonudur. İçinde yeşil yansımalar görmek mümkündür. Mavi renk seçeneği ise griye çalan açık bir tona sahiptir. Bu iki rengi de hemen her dekorasyona ile kullanmanız mümkündür.

 

Bu ders çalışma sandalyesinin de sırt ve oturma kısmı %100 PES kumaştan imâl edilir. Bu kumaşın en büyük avantajı esnek olmasıdır. Sürtünmeyi en aza indiren yapısı sayesinde kıyafetlerinize veya teninize yapışmaz. Sandalye üzerinde rahatça hareket etmenize yardımcı olur. Keten dokulu özelliğiyle yumuşak ve hafif bir hissiyat sunar.

 

Koleksiyondaki bir diğer ürün suni deridir. Krem rengiyle göz alıcıdır. Beyaz çalışma sandalyesi arayanların değerlendirebileceği bir üründür. Son derece şık bir görünüme sahiptir. Aşınma, yıpranma ve çizilme gibi deformasyonlara karşı dirençlidir. Kaygan kumaşıyla hareket özgürlüğü sunar. Silinebilir özelliğiyle avantajlıdır. Ders çalışma sandalyesinin kolay temizlenebilmesi, özellikle devamlı kullanıcılar için önemlidir.

 

Sandalyelerin tamamının boyutları aynıdır. Toplam genişlik 460 ve derinlik 560 mm’dir. Yükseklik ise 825 ila 900 mm arasında değişebilir. Sandalyenin kendi ağırlığı 9,6 kg’dır. Taşıma kapasitesi ise tam 100 kg’dır. Ürünün oturma kısmının derinliği 390 mm’dir. Farklı bacak boyuna sahip bireylerin dik oturabilmesi için idealdir. Sırt yüksekliği ise 450 mm’dir. Standart bir insan vücudu için sırtı destekler niteliktedir.

 

Çalışma Sandalyesi Fiyatları

Koleksiyondaki sandalyelerin tamamında yükseklik ayarlı amortisörlü mekanizma mevcuttur. Oturma grubunun altındaki küçük kol yardımıyla yüksekliği değiştirebilirsiniz. Böylece oturma pozisyonunuzu kendiniz ayarlayabilirsiniz. Boyunuza en uygun hizayı seçerek masa başında maksimum konforu yakalayabilirsiniz.

 

Ürünü çocuk çalışma sandalyesi olarak kullanırken en alçak düzeye ayarlayabilirsiniz. Elbette bunun için çocuğunuzun masasının da alçak olması gerekir. Çocuk ders çalışma sandalyesiyle minikler için tekrar yapmak ve kitap okumak, eğlenceli bir aktivite hâline gelir. Bu sandalyelerde dönerek oynamak, onları masa başına oturmak için teşvik eder.

 

Çalışma Sandalyesi Özellikleri

 

Çalışma sandalyelerinde 5 tekerlek bulunur. Tekerlekli çalışma sandalyesi modelleriyle 360 derece dönmeniz mümkündür. İleri, geri, sağa ve sola hareketlerde de özgür kalırsınız. Böylece masa çevresinde pozisyon değiştirmek, hemen yandaki kitaplığa ulaşmak veya arkanızı dönmek gibi eylemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar için yerinizden kalkmanız gerekmez.

 

Bu özelliğiyle ürünler, öğrenci çalışma sandalyesi olarak kullanıma uygundur. Özellikle sınav öğrencileri için idealdir. Tasarımıyla üst düzey konfor sağlar. Öğrencilerin yerlerinden kalkmalarını gerektirmediği için konsantrasyon bozukluklarının önüne geçer. Uygun ders çalışma masası modelleriyle kombinlenebilir. Böylece hem çalışma alanı için şık bir görünüm sunar hem de öğrencileri motive eder. Zevkinize en uygun ikiliyi bulmak için çalışma masası ve sandalyesi modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Çalışma Sandalyesi Kullanım Alanları ve Amaçları

 

Bu sandalyeleri yalnızca öğrenciler değil, home office çalışanlar da değerlendirebilir. Hatta evin haricinde ofislerde de Trendy çalışma sandalyesi kullanılabilir. Enza Home’daki çalışma sandalyeleri, ahşap çalışma masası modellerine uygun olarak tasarlanır. Yani bu ürünlerin tüm ev ve ofislerde keyifle kullanılmaları mümkündür.

 

Enza Home’da çalışma sandalyesi fiyatları arasında fark gözlenmez. Ürünlerin tamamı aynı iskelete sahiptir. Kumaş özellikleri de aynıdır. Yalnızca kumaş dokuları ve renkleri değişkenlik gösterir. Bu unsurlar da fiyat değişikliğine sebep olmaz. Bu sayede dilediğiniz sandalyeyi fiyatına takılmadan satın almanız mümkün olur.

 

Trendy sandalyeler, bütçenizi koruyan fiyatlara sahiptir. Üstelik dönemsel kampanya ve fırsatlarla bu sandalyelere daha uygun fiyata sahip olmanız da mümkündür. Enza Home’un taksit seçenekleri ve ödeme kolaylıkları, ders çalışma sandalyesini anında satın alıp hemen çalışmaya başlamanıza yardımcı olur.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "11583", "name": "Trendy Sandalye, Keten Dokulu Kumaş, Kahve Yeşil", "price": 8120, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Yeşil", "category": "Genç Odası > Çalışma Masası & Sandalye > Çalışma Sandalyesi", "position": 1, "dimension1" : "8120", "dimension2" : "", "list": "calisma-masalari-sandalyelericalisma-sandalyeleri" }, { "id": "11582", "name": "Trendy Sandalye, Keten Dokulu Kumaş, Mavi", "price": 8120, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Mavi", "category": "Genç Odası > Çalışma Masası & Sandalye > Çalışma Sandalyesi", "position": 2, "dimension1" : "8120", "dimension2" : "", "list": "calisma-masalari-sandalyelericalisma-sandalyeleri" }, { "id": "686", "name": "Trendy Sandalye, Suni Deri Kumaş, Krem", "price": 8120, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Krem", "category": "Genç Odası > Çalışma Masası & Sandalye > Çalışma Sandalyesi", "position": 3, "dimension1" : "8120", "dimension2" : "", "list": "calisma-masalari-sandalyelericalisma-sandalyeleri" } ] }
ASİSTAN