{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

İki Kapaklı Dolaplar Modelleri ve Fiyatları

Renk
Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Dolap, 91x207 cm (GxY)
Ceviz Renk, Aynalı Kapak, Metal Kulp
11115
Sepette %10 + %20 İndirim 8002.8
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 + %20 İndirim 8002.8
Dolap, 94x222 cm (GxY)
Ceviz-Bej Renk, Keten Dokulu Kumaş Desen Yüzey, Rose-Gold Metal Kulp
12500
Sepette %5 + %10 İndirim 10687.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %10 İndirim 10687.5
Dolap, 90x221 cm (GxY)
Ceviz-Parlak Krem Renk
7905
Sepette %10 İndirim 7114.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 7114.5
Toplam 3 / 3 Ürün

2 Kapaklı Dolaplar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz 2 kapaklı dolap modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun karyola & baza & başlık, dolap içi çekmece, çalışma masası, çalışma sandalyesi, kitaplıklar, şifonyerler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


İki Kapaklı Dolap Koleksiyonu

Birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği iki kapaklı dolap modelleri, yatak odalarının düzeni bakımından son derece önemli bir yere sahiptir. Dolaplar, odayı oldukça derli toplu tutması ve göze hitap etmesi nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken 2 kapaklı dolap modelleri, modern ve spor tasarımları ile ön plana çıkar.


İki Kapaklı Çekmeceli Dolap

Birçok kişinin ilgi odağı olan dolap çeşitleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de iki kapaklı çekmeceli dolaplardır. Bu tip dolaplar; ahşap, MDF, metal veya plastik malzemeler kullanılarak imal edilebilir. Ayrıca iki kapaklı çekmeceli dolapların renkleri ve tasarımı da dolapların imalatında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Örneğin ahşap malzeme kullanılan bir 2 kapaklı çekmeceli dolap için geleneksel bir tasarım tercih edilir. Öte yandan metal veya plastik hammaddeye sahip ürünlerde daha modern bir tasarım kullanılır.

 

Ahşap ve metal iki kapaklı çekmeceli dolapların sunduğu bir diğer önemli özellik de birçok eşyanın saklanabilmesine olanak sağlamasıdır. Dolabın çekmeceleri; iç çamaşırı, çorap ve takı gibi daha küçük boyutlu nesnelerin saklanması için idealdir. Dolabın diğer bölümleri ise daha büyük eşyaların saklanabilmesi için son derece uygundur.

 

Genel olarak iki kapaklı çekmeceli dolaplar, evlerde ve ofislerde depolama ihtiyacını karşılamak için tasarlanan çok yönlü mobilyalardır. Seçeceğiniz 2 kapaklı dolap modeli, kullanım amacınız ve tasarım tercihlerinize göre değişebilir.


İki Kapaklı Aynalı Dolap

Şıklığı ile öne çıkan iki kapaklı aynalı dolap çeşitleri, iki kapaklı dolap modelleri arasında tasarım ve şıklık bakımından öne çıkan dolaplardandır. Aynalı kapaklı dolaplarda dolabın kapağına bir adet ayna konulur. Bu sayede dolap daha işlevsel ve daha şık bir görünüme sahip olur. Aynalar, dolap kapağının hem iç hem de dış yüzeyinde bulunabilir. Ayna kapaklı dolap modellerindeki aynanın boyutu, kişinin kullanım amacına ve ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir.

 

Kullanım kolaylığı ile bilinen iki kapaklı dolap modelleri arasında dikkat çeken bir model olan ayna kapaklı dolaplardaki aynalar, giyinirken ve makyaj yaparken kullanılır. Dolabın üzerinde yer alan ayna odanın daha aydınlık ve ferah görünmesine de olanak tanır. Diğer iki kapaklı dolap modellerinin aksine bu modeller, ayrı bir makyaj masasını dekoratif olarak tamamlamak için kullanılabilir.


İki Kapaklı Raflı Dolap

Uygun fiyatlı iki kapaklı dolap modelleri arasında bulunan raflı modeller, tüketicilere hem işlevsel hem de estetik açıdan birçok avantaj sunar. İki kapaklı dolap raflı dolap çeşitleri, bulunduğu mekânın tasarımına uygun renkte üretilir. Ayrıca ürün, hammadde kalitesi sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. İki kapaklı dolap çeşitleri arasında yer alan raflı dolaplar, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza fırsat tanır. Öte yandan modellerin iki kapaklı tasarımı, rafın içindeki nesnelerin tozdan ve kirden korunmasına olanak sağlar.


İki Kapaklı Dolap Fiyatları

Diğer her üründe olduğu gibi iki kapaklı dolap fiyatları da ürünün malzeme kalitesi, rengi, tasarımı, işlevselliği ve diğer birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Ayrıca dolap içi çekmece sayısı ve buna benzer detaylar da ürünün fiyatını etkiler. Tercih edeceğiniz ürünün büyüklüğü de ürünün fiyatını etkileyen faktörler arasındadır. Daha büyük bir dolap modeli, tabii ki daha pahalı olur. İki kapaklı dolap modellerine sahip olmak isteyen tüketiciler, dönem dönem yapılan indirimleri takip ederek Enza Home’un kaliteli ve şık dolaplarına uygun fiyata sahip olabilirler.


İki Kapaklı Dolap Modelleri

Söz konusu iki kapaklı dolaplar olduğunda birçok farklı kullanım alanı bulunur. Söz konusu kullanım alanlarına göre iki kapaklı dolap modellerini aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 

 • Gardıroplar, kıyafet ve aksesuarların muhafaza edilmesi için kullanılan iki kapaklı dolap modelleridir. Ahşap, metal veya plastik malzemeden imal edilebilirler.
 • Kitaplıklar, birçok farklı kitap, dergi, ansiklopedi, kalemlik ve daha birçok eşyanın saklanabildiği dolaplardır. Ayrıca kitaplıklarda üç kapaklı dolap modellerine de sıklıkla rastlanır.
 • Evlerde ve ofislerde sıklıkla tercih edilen bir diğer dolap modeli de ofis dolaplarıdır. Şık bir görünüm için çalışma masası ve çalışma sandalyesi gibi mobilyalarla kombinlenebilirler.
 • Banyo dolapları ise havlu, sabun, şampuan, duş jeli, deterjan ve daha birçok hijyen ürünün saklanmasında tercih edilir. Ayrıca banyo dolaplarının imalatı esnasında su geçirmeyen malzemeler kullanılır.
 • İki kapaklı dolap modelleri arasında bir diğer önemli ürün de mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolaplarında yiyecek ve içeceklerin yanı sıra mutfak gereçleri ve küçük ev aletleri de saklanabilir.
 • Bahçe ve garaj gibi yerlerde sıklıkla kullanılan araç ve gereçlerin saklanabilmesi için depo dolapları tercih edilir. Genellikle geniş bir hacme sahip olan bu dolaplarda birçok eşya saklanabilir.
 • Karyola & baza & başlık ve diğer birçok yatak odası eşyası ile şık bir görünüm sağlayan şifonyerler, elbiselerin, aksesuarların ve iç çamaşırlarının saklanması için kullanılır.

 

İki kapaklı dolaplar, evlerde ve ofislerde sıklıkla tercih edilen mobilyalardır. Kullanım amacına göre farklı iki kapaklı modeller kullanılabilir.


İkili Kapaklı Dolap Özellikleri

Kullanım alanına göre iki kapaklı dolapların birçok farklı özelliği bulunabilir. Bu özellikler arasında en çok bilinenleri kullanım kolaylığı ve malzeme kalitesidir.

 

 • Kullanım kolaylığı ile tüketicilerin dikkatini çeken iki kapaklı dolapların en önemli özelliği iki adet kapağının bulunmasıdır. Bu sayede kapaklar farklı yönlere doğru açılabilir ve dolabın içerisindeki eşyaya erişim imkânı sağlanır.

 

 • Dolapların bir diğer önemli özelliği de malzeme kalitesi olarak bilinir. Dolapların imalatında kullanılan ahşap, plastik ve metal malzemeler son derece kaliteli bir yapıya sahiptir.

 

 • İki kapaklı dolapların iç kısmının daha düzenli olması için raf, askı, çekmece ve daha farklı bölmeler yer alabilir. Bu tip bölmelerin dolapta bulunması, dolabın işlevselliğini önemli ölçüde artırır.

 

 • Dolabın kapağını açmak için kullanılan düğmeler ve kulplar, farklı özelliklere sahip olabilir. Bu durum, tamamen dolabın malzeme ve tasarım özelliklerine göre değişir.

 

 • İki kapaklı dolapların bir diğer özelliği de farklı kapak mekanizmalarına sahip olmalarıdır. Bazı dolaplarda menteşeli kapaklar bulunurken bazı dolaplarda kayar kapaklar veya katlanabilir kapaklar tercih edilebilir.

 

 • İki kapaklı dolapların boyutları da önemli ölçüde değişiklik gösterebilir. Dolabın kullanılacağı mekana göre farklı ürünler kullanılabilir.

 

Tüm bu özelliklerin yanı sıra iki kapaklı dolaplarda kullanıcıların dikkatini çekebilecek ekstra birtakım özellikler de bulunabilir.


İkili Kapaklı Dolap Kullanım Alanları

İki kapaklı dolaplar, farklı mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Yatak odası, mutfak, oturma odası, banyo, garaj ve ofisler, iki kapaklı dolapların kullanım alanları arasında yer alır.

 

 • Yatak odaları, iki kapaklı dolapların en yaygın olarak kullanıldığı yerlerdir. Yatak odasında kullanılan iki kapaklı dolaplar genellikle gardırop olarak bilinir ve raf, çekmece, askı gibi çeşitli parçalara da sahiptir.
 • İki kapaklı dolap modellerinin bir diğer kullanım alanı da mutfaktır. Mutfakta yer alan kuru bakliyat, kuru meyve sebze ve daha birçok mutfak malzemesi iki kapaklı dolaplarda saklanabilir.
 • Banyoda sıklıkla kullanılan havlu, kozmetik ve hijyen ürünleri gibi eşyalar da dolaplarda saklanabilir. Üstelik banyo malzemeleri, dolaplarda daha düzenli görünür.
 • İki kapaklı dolaplar; yatak odaları, mutfak ve banyoların yanı sıra oturma odalarında da sıklıkla tercih edilir. Dolaplarda TV üniteleri, oyun konsolları ve diğer birçok eğlence ekipmanı saklanabilir.
 • Dolapların bir diğer kullanım alanı da giriş holleri ve antrelerdir. Giriş holünde bulunan dolaplarda mont, kaban, şapka ve eldiven gibi dış giyim unsurlarının yanı sıra bot ve ayakkabılar da saklanabilir.

 

İki kapaklı dolaplar, daha birçok kullanım alanına sahiptir. Siz de bu dolapları uygun fiyata satın almak için Enza Home’u tercih edebilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "4118", "name": "Orlando Dolap, 91x207 cm (GxY)", "price": 11115, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 2 Kapaklı Dolaplar", "position": 1, "dimension1" : "11115", "dimension2" : "", "list": "dolaplar2-kapakli-dolaplar" }, { "id": "4116", "name": "Netha Dolap, 94x222 cm (GxY)", "price": 12500, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 2 Kapaklı Dolaplar", "position": 2, "dimension1" : "12500", "dimension2" : "", "list": "dolaplar2-kapakli-dolaplar" }, { "id": "4115", "name": "Mistral Dolap, 90x221 cm (GxY)", "price": 7905, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 2 Kapaklı Dolaplar", "position": 3, "dimension1" : "7905", "dimension2" : "", "list": "dolaplar2-kapakli-dolaplar" } ] }
ASİSTAN