{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yatak Odası Ayakucu Pufları Modelleri ve Fiyatları

Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
5 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Ayakucu Puf, Beyaz
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
12845
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Ayakucu Puf, Koyu Gri
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
16515
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Ayakucu Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Turuncu
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
6905
Sepette %10 İndirim 6214.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 6214.5
Ayakucu Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Bej
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
5935
Sepette %5 + %10 İndirim 5074.43
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %10 İndirim 5074.43
Ayakucu Puf, Suni Deri Kumaş, Petrol
Kumaş Renk Alternatifli
9440
Sepette %20 İndirim 7552.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 7552.0
Toplam 5 / 5 Ürün

Ayakucu Puflar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz , ayak ucu pufu modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun şifonyer, komodin, dolaplar, aynalar, makyaj masaları gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Ayakucu Puf Koleksiyonu

Yatak odalarının dekorasyonu için gerekli olan altı çekmeceli şifonyer, küçük komodin kadar mühim bir göreve sahip ayakucu puf modelleri, tamamlayıcılığı sayesinde ön plana çıkar. Her ev ve yatak odasında kullanılabilecek bu mobilya, diğer modüllerle birlikte yatak odanızda eşsiz bir ahenk oluşturur. Ayrıca ayakucu pufu odadaki diğer modüllerden farklı olarak ihtiyaç hâlinde taşınabilir olması sayesinde de farkını ortaya koyar. Yani bu puf modelleriyle hem odanızdaki dekorasyonu zenginleştirebilir hem de günlük hayatınızı önemli ölçüde kolaylaştırabilirsiniz.

 

Yatağın hemen bitişiğinden, alt kısmında konumlanan ayakucu puf modelleri odanın tasarımına sağladığı katkının yanı sıra işlevsel özelliği sayesinde de sahip olmak isteyeceğiniz bir modüldür. Özenle seçeceğiniz ayakucu puf modelleri yatak odanızda size ekstra bir oturma alanı sağlar. Bunun yanında herhangi bir eşyayı geçici olarak yerleştirmek istediğiniz anlarda bu puflar ihtiyacınızı karşılar. Benzer şekilde gardırobunuzu düzenlerken veya kıyafet seçmeye çalışırken üzerine çeşitli kıyafetlerinizi koyabileceğiniz bu puflar, giydiğiniz esnada da eğilme veya oturma gibi hareketleri yapma noktasında size hissedilir ölçüde pratiklik sağlar.

 

Özellikle makyaj masası pufu ile sıklıkla karıştırılan ayakucu puflarının en belirgin farkı sahip olduğu boyutun daha büyük olması ve konum olarak yatağın tam bitişiğinde durmasıdır.  İdeal seçim yapıldığında ayakucu puf modelleri, modern makyaj masası bulunan odalarda da oldukça şık ve bütüncül bir görüntü oluşturur. Hem rahatlık hem de görüntü anlamında kullanıcısına avantaj sağlayan bu puflar, oturma süreniz boyunca sahip olduğu kaliteli malzeme sayesinde sizlere konforlu bir deneyim sunar.


Ayakucu Puf Fiyatları

Birbirinden güzel tasarımlara sahip ayakucu puflarının fiyatları sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Farklı seçenekleri sayesinde geniş bir ürün yelpazesi sunan ayakucu puf modelleri tasarımlarına da bağlı olarak farklı tipte yatak odalarından kullanabilir. Böylece kullanacağınız odadaki dolaplar, aynalar ve makyaj masaları için en uygun ayakucu puf modelini farklı alternatifleri arasından kolaylıkla bulabilir, yaşam alanlarının dekorasyonunu ve kullanım özelliklerini çok daha zengin hâle getirebilirsiniz.

 

Seçeceğiniz modelin boyutu, imal aşamasında kullanılan boya, döşeme kumaşının özellikleri ve üretim için harcanan emek gibi birçok etken, ayakucu puf modellerinin fiyatlarını doğrudan etkiler. Dolayısıyla dilediğiniz özelliklerle donatılmış bu mobilyalar arasında fiyat çeşitliliğiyle karşılaşabilirsiniz. Ayakucu puflar bütçe dostu fiyatları sayesinde ön plana çıkarak evinizin yatak odasında hem dekorasyona şıklık katmaya hem de her an kullanılmaya hazırdır. Bunun yanında yapımında kullanılan malzemeler sayesinde deforme olmadan kendisini yıllarca muhafaza edebilen bu puflar sık sık masraf yapmanızın da önüne geçer.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "16015", "name": "Lagos Ayakucu Puf, Beyaz", "price": 12845, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Ayakucu Puflar", "position": 1, "dimension1" : "12845", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarayakucu-puflar" }, { "id": "16014", "name": "Tunis Ayakucu Puf, Koyu Gri", "price": 16515, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Ayakucu Puflar", "position": 2, "dimension1" : "16515", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarayakucu-puflar" }, { "id": "3540", "name": "Sona Ayakucu Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Turuncu", "price": 6905, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Turuncu", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Ayakucu Puflar", "position": 3, "dimension1" : "6905", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarayakucu-puflar" }, { "id": "3442", "name": "Netha Ayakucu Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Bej", "price": 5935, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Krem", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Ayakucu Puflar", "position": 4, "dimension1" : "5935", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarayakucu-puflar" }, { "id": "3361", "name": "Giorno Ayakucu Puf, Suni Deri Kumaş, Petrol", "price": 9440, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Mavi", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Ayakucu Puflar", "position": 5, "dimension1" : "9440", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarayakucu-puflar" } ] }
ASİSTAN