{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Çocuk Ev Tekstili Ürünleri

Renk
Ebat
Fiyat
8 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Online'a Özel
Dolgulu Bebek Alezi, 060x120 cm
Farklı renk seçenekleri ile her zevke uygunluk
299.90
Sepette 50 TL İndirim 249.9
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette 50 TL İndirim 249.9
Online'a Özel
Alez, Çocuk
Sıvı geçirmez özelliği ve komple kenarlarıyla tam koruma
319.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Triola Battaniyeli Uyku Seti, Çocuk
Ön; %100 Polyester, Arka; %100 Pamuk, Rotasyon
1699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Triola Battaniyeli Uyku Seti, Çocuk
Ön; %100 Polyester, Arka; %100 Pamuk, Rotasyon
1699.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Yastık, Çocuk
Yıkanabilir yün ile sağlıklı ve doğal uykular
349.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Alez, Çocuk
Nem yönetimi ve nefes alan yapısıyla kaliteli uyku
449.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Yastık, Çocuk
Nem yönetimi ve nefes alan yapısıyla kaliteli uyku
279.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Yorgan, Çocuk
Yıkanabilir yün ile sağlıklı ve doğal uykular
649.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 8 / 8 Ürün

Çocuk

Çocuk Tekstili Ürünleri

Kaliteli kumaşların dikkat çekici desenlerle buluştuğu çocuk tekstil ürünleri, miniklerin odalarındaki konforu sürdürmelerini mümkün kılar. Çocuklar, gelişim süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahip olan uyku deneyimini bu ürünler sayesinde sağlıklı bir şekilde yaşar. Yumuşak dokulu cilt dostu modeller sayesinde huzurlu bir uykunun kollarına kendilerini özgürce bırakabilirler. Farklı stillerdeki pamuklu nevresim takımlarını, yastıkları ve uyku setlerini her mevsim gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Miniklerin ilgisini çeken sevimli desenlerdeki rengarenk çocuk tekstil ürünleri arasından mobilyalarınızla uyum sağlayan bir tercih yapabilirsiniz.


Çocuk Alezi Modelleri

Çocuk tekstil ürünlerinden alezin su geçirmez özellikte olması yatak ömrünün uzamasını mümkün kılar. Alezler aynı zamanda çocukların uyku kalitesini arttırarak onların gelişimlerine katkı sağlar. Her mevsim kullanılmaya uygun olarak tasarlanan çocuk alez modelleri, mikro yumuşak yüzeye sahip olmaları ile öne çıkar. Terletmeyen yapıya sahip olan kumaş ile tasarlanan çocuk alezi sayesinde minikler, uyku esnasında ekstra konforlu hisseder. Havuz kenar yapıya sahip olan bu modeller oldukça rahat bir kullanım deneyimi sunar. Makinede yüksek derecede yıkanabildiği için temizlik açısından da oldukça pratiktir. Sıvı geçirmez özellikteki bu yumuşak dokulu alezler sayesinde çocuğunuzun kaliteli bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.


Çocuk Nevresim Takımı Modelleri

Çocukların sağlıklı gelişim göstermesi için kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamaları büyük önem taşır. Çocuk tekstil ürünleri, onların bu ihtiyacı göz önünde bulundurularak tüm gerekli aşamalardan geçirildikten sonra sizinle buluşur. Tamamen pamuklu kumaştan üretilen çocuk nevresim takımları, miniklerin hassas ciltleriyle uyum sağlayarak onlara huzurlu bir uykunun kapılarını aralar. Vücut ısısını dengeleyen çocuk nevresim takımı sayesinde miniklerin gece boyunca mışıl mışıl uyuduğundan emin olabilirsiniz. Masallardaki sevimli çizgi karakterlerin yumuşacık modellerle buluştuğu çocuk odası nevresim takımları, tasarımları ile hem minikleri eğlendirir hem de mobilyaların stiliyle uyum yakalar. Dayanıklı dokusuyla öne çıkan çocuk nevresim, uzun yıllar boyunca solmadan kullanılabilir.


Çocuk Battaniyeli Uyku Seti Modelleri

Derin bir uyku deneyimi sunan çocuk tekstil ürünlerinden uyku seti modelleri, tüm özellikleri bir arada bulundurarak miniklerin sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlar. Pamuk kumaşın yumuşacık dokusuyla tasarlanan çocuk uyku seti, rahat bir uyku deneyimi için her şeyi sunar. Vücut ısısıyla uyum sağlayan nevresim, yorgan görevi de görerek çok fonksiyonlu kullanım sağlar. Çocuk uyku seti aynı zamanda lastikli olması sebebiyle oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Canlı renklerdeki sevimli tasarımlarıyla miniklerin ilgisini çekmeyi başaran çocuk uyku seti modelleri arasından mobilyalarınızla uyumlu olanı tercih edebilir ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


Çocuk Yastık Modelleri

Çocuk tekstil ürünlerinden konforlu bir uyku ortamının tamamlayıcısı olan çocuk odası yastık modelleri, miniklerin gece boyunca rahat hissetmelerini mümkün kılar. Uyku süresi boyunca yumuşaklığını koruyan yastık modelleri sayesinde çocuklar, renkli düşlere kendilerini bırakabilir. Tamamı pamuk kumaşından olan çocuk yastık modelleri, terletme yapmadığı için sağlıklı bir uyku deneyimi yaşatır. Her mevsime uygun olan yapısının yanı sıra yüksek sıcaklıkta temizlenebilmesi de oldukça kolay bir kullanım deneyimi sunar. Soft renklerdeki çocuk yastık modelleri uzun yıllar boyunca solmadan miniklerin huzur dolu uykularına eşlik eder.


Çocuk Tekstili Fiyatları

Pek çok seçenek sunan çocuk tekstil ürünleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Nevresim, alez ve yastık gibi uzun yıllar boyunca kalitesini koruyarak çocukların uykusuna eşlik eden ürünlere özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Nevresim takımı, yastık, uyku seti modelleri ve alezler, fiyat olarak birbirinden farklı seçenekler sunabilir. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan alternatifler arasından çocuğunuz ve bütçeniz için en uygun seçenekte karar kılabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "15705", "name": "Macaron \u002D Gri Dolgulu Bebek Alezi, 060x120 cm", "price": 299.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 1, "dimension1" : "299.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "11360", "name": "Bambu Sıvı Geçirmez Alez, Çocuk", "price": 319.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "Beyaz", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 2, "dimension1" : "319.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "6989", "name": "Atlanta \u002D Yeşil Triola Battaniyeli Uyku Seti, Çocuk", "price": 1699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 3, "dimension1" : "1699.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "6988", "name": "Atlanta \u002D Turuncu Triola Battaniyeli Uyku Seti, Çocuk", "price": 1699.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 4, "dimension1" : "1699.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "3707", "name": "Superwashed Yün Yastık, Çocuk", "price": 349.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 5, "dimension1" : "349.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "1623", "name": "Pamuk Alez, Çocuk", "price": 449.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 6, "dimension1" : "449.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "1619", "name": "Pamuk Yastık, Çocuk", "price": 279.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 7, "dimension1" : "279.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" }, { "id": "1570", "name": "Superwashed Yün Yorgan, Çocuk", "price": 649.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Çocuk", "position": 8, "dimension1" : "649.90", "dimension2" : "", "list": "ev-tekstilicocuk" } ] }
ASİSTAN