{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Mobilya Kampanyaları

Evlerini kalite ve konforu buluşturan konsept tasarımlarla donatmak isteyenler için birbirinden şık koltuk takımları, modern yemek odası takımları, yatak odası mobilyaları ve fonksiyonel televizyon üniteleri Enza Home'da! Üstelik dönemsel ve geleneksel mobilya kampanyaları sayesinde Enza Home kalitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Özel Kampanyalarla Şıklık ve Konfor Evinizde

Hayata fark katmak için tasarlanan Enza Home koleksiyonu, mobilya indirim fırsatları ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Evlerinizi eşsiz stil ile buluşturacak Enza Home tasarımları; ulaşılabilir fiyatları, uygun ödeme koşulları ile kaliteyi lüks olmaktan çıkarıyor. Mobilya fırsatları sayesinde yeni evlenenler, evini yenileyenler ulaşılabilir fiyatlarla fonksiyonel mobilyalara sahip oluyor.

Yaşam Alanlarınız Enza Home ile Renkleniyor

Evinizin her köşesine tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak Enza Home; kampanyalı fiyatlar, değişim fırsatları, sezon sonuna veya yeni sezona özel sürprizlerle yüzünüzü güldürüyor.
Siz de Enza Home satış noktalarına gelin, yaşam alanlarınızı şıklıkla ve konforla dekore ederken kaçırılmayacak indirimleri ve kampanyaları yakalayın. Enza Home ile yaşam alanlarınızı yenilerken avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanın.EN ÇOK MUTLULUK VEREN FIRSATLAR ENZA’DA!

EN ÇOK MUTLULUK VEREN FIRSATLAR ENZA’DA!

Kampanya Bitiş Tarihi: 31.05.2022

Enza Home “En Çok Mutluluk Veren Fırsatlar” Kampanyası 1 Nisan – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir.
Enza Home tüm mobilya, halı ve aydınlatma grubu ürünlerinde belirtilen fiyatlar üzerinden tek seferde yapılacak her 24.900 TL’lik alışverişe anında 1.600 TL indirim uygulanır. Bu kampanyaya; Angel TV Ünitesi, Angel Yemek Odası, yatak, baza, başlık, ev tekstili, ürünleri dahil değildir. Enza Home ve Yataş Bedding Kampanyaları birleştirilemez. Hak kazanılan 1.600 TL, anında alışveriş tutarından düşülür. Enza Home ve Yataş Bedding Kampanyaları birleştirilemez. Outlet ürünler, seri sonu ürünler ve ayıplı (defolu) ürünler bu kampanyaya dahil değildir. Bu broşürde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Belirtilen fiyatlar döviz hareketliliğine bağlı olarak günlük değişebilecektir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.

Mobilya alışverişlerinde ödeme seçenekleri;
Garanti Bankası Bonus’a Peşin Fiyatına 9 Taksit
*Diğer ödemelere 9 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.