Mobilya Kampanyaları

Evlerini kalite ve konforu buluşturan konsept tasarımlarla donatmak isteyenler için birbirinden şık koltuk takımları, modern yemek odası takımları, yatak odası mobilyaları ve fonksiyonel televizyon üniteleri Enza Home'da! Üstelik dönemsel ve geleneksel mobilya kampanyaları sayesinde Enza Home kalitesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Devamı...

Özel Kampanyalarla Şıklık ve Konfor Evinizde

Hayata fark katmak için tasarlanan Enza Home koleksiyonu, mobilya indirim fırsatları ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Evlerinizi eşsiz stil ile buluşturacak Enza Home tasarımları; ulaşılabilir fiyatları, uygun ödeme koşulları ile kaliteyi lüks olmaktan çıkarıyor. Mobilya fırsatları sayesinde yeni evlenenler, evini yenileyenler ulaşılabilir fiyatlarla fonksiyonel mobilyalara sahip oluyor.

Yaşam Alanlarınız Enza Home ile Renkleniyor

Evinizin her köşesine tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak Enza Home; kampanyalı fiyatlar, değişim fırsatları, sezon sonuna veya yeni sezona özel sürprizlerle yüzünüzü güldürüyor.
Siz de Enza Home satış noktalarına gelin, yaşam alanlarınızı şıklıkla ve konforla dekore ederken kaçırılmayacak indirimleri ve kampanyaları yakalayın. Enza Home ile yaşam alanlarınızı yenilerken avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanın.

ENZA'DA EFSANE DEKORASYON GÜNLERİ BAŞLADI

Kampanya Tarihi: 21 Kasım - 28 Kasım 2020

21 Kasım - 28 Kasım 2020 tarihleri arasında seçili Enza Home mobilya, Halı ve aydınlatmalarda tüm indirimlere ek %25’e varan indirimler uygulanır. Kampanya seçili Enza Home mobilya, halı ve aydınlatmalarda geçerlidir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Detaylı bilgi için Enza mağazalarını ziyaret ediniz.

KAMPANYA DETAYLARI

ENZA FIRSATLARI SONBAHARDA DA BİR BAŞKA!

Kampanya Tarihi: 06 Kasım - 30 Kasım 2020

Enza mobilyalar şimdi %40’a varan indirimlerle! Her 24.900 TL indirimli alışverişinizde ise anında 1.500 TL indirim. Üstelik Bonus’a özel 2 ay ertelemeli ödeme fırsatıyla. Enza şıklığını bugün alın, 2 ay sonra ödemeye başlayın!

KAMPANYA DETAYLARI

ENZA HOME HALI VE AYDINLATMA KOLEKSİYONUNDA %70’E VARAN İNDİRİM!

Kampanya Tarihi: 06 Kasım - 30 Kasım 2020

Enza Home Halı&Aydınlatma Kampanyası 06 Kasım - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında tüm ürünlere net %10, %15, %20, %25, %30, %35, %40, %45, %50, %55, %60, %65 ve %70 oranlarında farklı indirimler uygulanır.

KAMPANYA DETAYLARI

YATAK, BAZA VE BAŞLIKLARDA NET %30 İNDİRİM

Kampanya Tarihi: 01 Kasım - 30 Kasım 2020

İndirim kampanyaları 01 Kasım - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Yatak, baza ve başlıklarda net %30 indirim, beyaz ev tekstilinde belirli ürünlerinde net %50 indirime ek net %20 indirim, renkli ev tekstili ürünlerinde %60’a varan indirimler geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

KAMPANYA DETAYLARI

BÜYÜK KIŞ İNDİRİMLERİ EV TEKSTİLİNDE BAŞLADI

Kampanya Tarihi: 01 Kasım - 30 Kasım 2020

Yataş renkli ev tekstilinde %60’a varan indirim kampanyası geçerlidir. Beyaz ev tekstilinde belirli ürünlerde geçerli net %50 indirime ek net %20 indirim kampanyası 01 Kasım - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir.

KAMPANYA DETAYLARI

BÜYÜK KIŞ İNDİRİMLERİ YASTIK VE YORGANLARDA BAŞLADI

Kampanya Tarihi: 01 Kasım - 30 Kasım 2020

Yataş renkli ev tekstilinde %60’a varan indirim kampanyası geçerlidir. Beyaz ev tekstilinde belirli ürünlerde geçerli net %50 indirime ek net %20 indirim kampanyası 01 Kasım - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez.

KAMPANYA DETAYLARI

HIZLI FİNANSMAN İLE 3 AY ÖDEME ERTELEME FIRSATI

28 Nisan itibariyle Türkiye Finans Katılım Bankası ile Hızlı Finansman kanalında işbirliği yapılmıştır. Yataş mağazalarında Hızlı Finansman kredisi kullandırılarak girilen siparişlerde mevcut 6 ay 0 faiz seçeneğine ek müşteri talebine bağlı olarak 3 ay ertelemeli ödeme uygulanacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

KAMPANYA DETAYLARI

GARANTİ BONUS İLE 12 TAKSİTLE ŞİMDİ AL, 2 AY SONRA ÖDEMEYE BAŞLA

Kampanya Tarihi: 06 Kasım - 30 Kasım 2020

Garanti Bonus kart ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 06 Kasım - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Garanti Bonus kart ile Garanti Bonus POS’larından yapılacak taksitli alışverişlerde müşteri talebine bağlı olarak 1+11 fırsatına ek 2 ay ödeme erteleme seçeneği sunulacaktır. Diğer banka kartları hakkında ödeme seçenekleri bilgisi için satış noktalarına danışınız.

KAMPANYA DETAYLARI
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.