{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Kitaplıklar

Renk
Fiyat
8 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Kitaplık, 81x203 cm (GxY)
İki Farklı Renk Seçeneği
7490
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Kitaplık, 81x203 cm (GxY)
İki Farklı Renk Seçeneği
7490
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Kitaplık, 900x175 cm (GxY)
Küllü Meşe
26275
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kitaplık, 60x165 cm (GxY)
Ceviz Renk, Metak Ayak
2845
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kitaplık, 60x150 cm (GxY)
Ceviz Renk, Metak Ayak
2360
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Kitaplık, 77x176 cm (GxY)
Kırık Beyaz-Ceviz Renk, Metal Kulp                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
10415
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Kitaplık, 75x170 cm (GxY)
Ceviz-Bej Renk, Keten Kumaş Desenli Dokulu Yüzey, Rose-Gold Metal Kulp
8775
Sepette %10 İndirim 7897.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 7897.5
Ayın Ürünü
Kitaplık, 100x170 cm (GxY)
Ceviz Renk, Alternatif Seçilebilir 2 Farklı Kulp Seçeneği
11875
Sepette %20 + %10 İndirim 8550.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 + %10 İndirim 8550.0
Toplam 8 / 8 Ürün

Kitaplıklar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz kitaplık modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun karyola & baza & başlık, komodin, çalışma masası & sandalyesi, şifonyerler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Kitaplık Koleksiyonu

Şık bir ofis tasarımı için en dikkat çeken mobilyalardan biri de kitaplık modelleridir. Dar alanlara uygun küçük kitaplıklar ve büyük mekânlara uygun kocaman kitaplıklar da dikkat çeken ahşap kitaplıklar arasında yer alır. Öte yandan çocuk odaları için uygun olabilecek çok 2, 3, 4 veya 5 raflı kitaplıkları da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Raflı Kitaplık

Söz konusu kitaplıklar olduğunda farklı farklı çeşitler mevcuttur. Örneğin raflı kitaplık modellerinde duvara monte edilebilen kitaplıklar, köşe kitaplıkları ve döner raf sistemleri gibi farklı raflı kitaplık modelleri de vardır. Bu modellerde kitaplarınızı ister dikey ister yatay bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca raflı kitaplıklarda kitaplarınızı yazar, boyut ve konu gibi farklı unsurları dikkate alarak düzenleyebilirsiniz.

 

Raflı kitaplıkların tek amacı sadece kitapları koymak değildir. Raflı bir kitaplık modeli sayesinde biblo, kalem kutusu ve süs eşyası gibi birçok farklı eşyayı sergilemek de mümkündür. Ayrıca kitaplık rafının üzerine süs bitkileri ve kişisel eşyaları da yerleştirebilirsiniz. Böylelikle raflı kitaplık modelleri, alandan kazanmanıza da olanak sağlar.

 

Ayrıca raflı kitaplık çeşitleri, en önemli özelliklerinden biri de kitaplığınızı kolay bir şekilde kişiselleştirmenize olanak sağlamalarıdır. Böylelikle ihtiyaçlarınıza uygun bir kitap saklama alanı oluşturabilirsiniz. Kitaplıklarda ister büyük ister küçük birçok kitap koleksiyonunu da saklayabilirsiniz.


Kapaklı Kitaplık

Kapaklı yapısı ile kullanıcıların dikkatini çeken kitaplıkların en önemli özelliği, kitapları kirden ve tozdan uzak tutmaları olarak bilinir. Ayrıca kapaklı kitaplıklar sayesinde kitaplarınızı gün ışığı ve nem gibi diğer dış etkenlerden de çok kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Kapaklı kitaplık modelleri, daha çok estetik bakımından uygun bir düzen ve gizlilik sağlamak için tercih edilir.

 

Birçok tüketicinin ilgi odağı olan kapaklı kitaplık modelleri, bulundukları mekânın daha şık ve zarif görünmesine de olanak sağlar. Evinizin dekorasyonunu tamamlamak için dekoratif kitaplık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Öte yandan kitaplık alırken tercih edeceğiniz malzeme türü, evinizin görünümünü de önemli ölçüde etkiler.

 

Bazı kitaplık modellerinde yer alan kapaklar ve raflar, kitaplığınızı kolayca kişiselleştirmenize olanak sağlar ve böylelikle evinizin tasarımına daha uygun kitaplıklara sahip olabilirsiniz. Raflı kitaplıklar, evinizdeki kitap koleksiyonlarını iyi bir şekilde saklamak için uygun bir seçenek olabilir.

 

Ahşap Kitaplık

Klasik ve güzel bir görünüm tercih edenler, ahşap desenli kitaplıkları gönül rahatlığıyla satın alabilir. Özellikle çalışma masası ve sandalyesi ile birlikte kullanacağınız ahşap kitaplıklar, ofisinizin ve çalışma odanızın daha hoş görünmesine olanak tanır.

 

Söz konusu kitaplık modelleri, ahşap malzemeden yapıldığı için son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. İşte bu nedenle evinize veya ofisinize alacağınız ahşap kitaplıkları uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Ayrıca ceviz, meşe ve kestane gibi farklı ahşap türlerini tercih etmek, ahşap kitaplığın ömrünü daha da uzatır.

 

Ahşap kitaplıklar söz konusu olduğunda bakım konusu gerçekten çok önemlidir. Kitaplıkların düzenli olarak tozunun alınması ve bakımının yapılması, kitapların daha parlak ve daha temiz gözükmesine olanak tanır. Ayrıca gerekli durumlarda ahşap kitaplıklara tekrardan boyama ve cilalama işlemi de yapılabilir.

 

Ahşap kitaplıkların dayanıklı ve esnek yapısı, kitap koleksiyonlarının saklanması konusunda sıklıkla bu modellerin tercih edilmesini sağlar. Ayrıca tüketiciler, evlerinin ve ofislerinin dekorasyonunu şık bir dokunuşla tamamlamak için ahşap kitaplık modellerini tercih edebilirler.


Kitaplık Fiyatları

Kitaplığın rengi, modeli, malzemesi ve daha birçok faktör kitaplık fiyatlarını etkileyen sebeplerden birkaçı olarak bilinir. Bu faktörlerin arasında en önemlisi hiç şüphesiz ürünün malzeme kalitesidir. Kitaplık modellerinin kestane veya ceviz gibi kaliteli bir ahşap malzemeden yapılması fiyatını artırır. Kitaplıklarda yer alan raf ve bölme sayısı da kitaplık fiyatlarının artmasında ve azalmasında son derece etkilidir. İhtiyaçlarınıza cevap veren kitaplık modellerini daha uygun fiyatlara satın alabilmek için kampanyaları takip edebilirsiniz.


Kitaplık Modelleri

Her mobilyada olduğu gibi kitaplıklarda da farklı çeşitler bulunur. Söz konusu kitaplıklar, farklı işlevleri ve tasarımları bir araya getirebilirler.

 

  • Duvara monte edilebilen kitaplık: Kitaplıkların en bilinenlerinden ve en kullanışlılarından biri duvara monte edilebilen kitaplıklar olarak dikkat çeker. Bu modeller sayesinde evinizde ve ofisinizde yerden tasarruf edebilirsiniz.
  • Açık raf kitaplık: Söz konusu kitaplıklar sayesinde kitaplıklar dışarıdan rahatlıkla görünür. İşte bu nedenle açık raf kitaplıklar, kitap sergilemek için en uygun yapıya sahip olan modellerdir.
  • Kapalı kitaplık: Bu kitaplık modelinde kitapların bulunduğu raflar bir kapak veya bir perde yardımıyla kapatılır. Kitapların toz, nem, kir ve güneş ışığı gibi faktörlerden korunması için gayet uygun bir seçenektir.
  • Klasik ahşap kitaplık: Klasik bir görünüm isteyen kişiler, geleneksel ahşap görünüme ve oyma desenlere sahip klasik ahşap kitaplık çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir.
  • TV ünitesi kitaplık: Söz konusu kitaplık türünü hem TV standı hem de kitaplık olarak kullanmak mümkündür. Ayrıca TV ünitesi kitaplık çeşitlerinin üzerine müzik seti ve diğer objeleri de koyabilirsiniz.

Kitaplık modelleri genel olarak bu şekilde özetlenebilir. Bu modellerin işlevselliği ve kullanım alanları göz önünde bulundurularak siz de odanızın havasını değiştirebilirsiniz.


Kitaplık Özellikleri

Kitaplık alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında raf sayısı, yüksekliği, boyu ve eni gibi özellikler yer alır. Tüketicilerin alacağı kitaplık modelinin kullanacağı mekân ile uyumlu olması da önemlidir. Ayrıca kitaplıklar sayesinde kitapların güvenli bir ortamda uzun süreler boyunca saklanması da sağlanır.

 

Kitaplık modelleri; metal, ahşap, sunta ve plastik gibi malzemelerden imal edilir. Doğru malzeme seçimi, kitaplığın  daha sağlam ve daha esnek olmasına olanak tanır. Bu durum, kitaplığın daha uzun süreler boyunca kullanılmasına olanak sağlar.

 

Kitaplıklar, farklı renk ve kaplama seçenekleriyle sunulur. Doğal ahşap renginden siyah, beyaz ve gri renklere kadar farklı renkler bulma imkanınız vardır. Böylelikle evinizin ve ofisinizin dekorasyonuna uygun bir kitaplık bulabilirsiniz.

 

Kitaplıkların bazılarında taşıma kulpları veya ufak tekerlekler yer alır. Bu sayede kitaplıklar kolay bir şekilde taşınabilir. Bu durum, özellikle ev ve ofis taşıyan kişilerin işini oldukça kolaylaştırır.


Kitaplık Kullanım Alanları

Şık tasarımı ve işlevsel yapısı ile ilgi odağı olmayı başaran kitaplık modelleri, evlerin ve ofislerin çeşitli bölgelerinde tercih edilebilir.

 

  • Kitaplıkların temel işlevi, ortamda bulunan kitaplıkların saklanabilmesi ve sergilenmesi olarak bilinir. Başta ev, ofis, okullar ve kütüphaneler olmak üzere birçok ortamda kitaplıklar; kitap, gazete ve dergilerin saklanmasında tercih edilir.
  • Kitaplıklar ev dekorasyonu için önemli bir yer tutar. Kitaplık çeşitleri; karyola, baza ve başlık gibi evlerin olmazsa olmaz mobilyalarına ek olarak iyi bir dekor olarak tercih edilebilir. Ayrıca ahşap kitaplık modelleri, komodin ve şifonyerler gibi aksesuarlar ile de kombinlenebilir.
  • Farklı koleksiyonların düzenli bir şekilde saklanabilmesi için en uygun ortamlardan biri de kitaplıklardır. Örneğin eski film koleksiyonunu veya bir kupa koleksiyonunu kitaplıkta rahatlıkla saklayabilirsiniz.
  • Çocuk odalarında bulunan oyuncakları düzenlemek ve saklamak için de kitaplık çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu şekilde çocuk odasının da daha düzenli tutulması sağlanabilir.

Kitaplıkları sadece elinizdeki kitapları depolamak yerine mutfak araç gereçlerini ve elektrikli ev aletlerini saklamak amacıyla da kullanabilirsiniz. Kitaplık modelleri sayesinde tabak, çatal, bıçak ve daha birçok malzemeyi saklayabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "16250", "name": "Blend Kitaplık, 81x203 cm (GxY)", "price": 7490, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 1, "dimension1" : "7490", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "16249", "name": "Blend Kitaplık, 81x203 cm (GxY)", "price": 7490, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 2, "dimension1" : "7490", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "15475", "name": "Boston Kitaplık, 900x175 cm (GxY)", "price": 26275, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Küllü Meşe&Antrasit", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 3, "dimension1" : "26275", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "15041", "name": "Vona Kitaplık, 60x165 cm (GxY)", "price": 2845, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 4, "dimension1" : "2845", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "15040", "name": "Marcel Kitaplık, 60x150 cm (GxY)", "price": 2360, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 5, "dimension1" : "2360", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "11577", "name": "Loreto Kitaplık, 77x176 cm (GxY)", "price": 10415, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Beyaz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 6, "dimension1" : "10415", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "4162", "name": "Netha Kitaplık, 75x170 cm (GxY)", "price": 8775, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 7, "dimension1" : "8775", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" }, { "id": "4161", "name": "Orlando Kitaplık, 100x170 cm (GxY)", "price": 11875, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Kitaplıklar", "position": 8, "dimension1" : "11875", "dimension2" : "", "list": "dolaplarkitapliklar" } ] }
ASİSTAN