{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Dolap İçi Çekmece Aksesuar

Renk
Fiyat
4 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Dolap İçi Çekmece Modülü, 88x37 cm (GxY)
Açık Meşe Renk
3145
Sepette %10 İndirim 2830.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 2830.5
Dolap İçi Çekmece Modülü, 87x37 cm (GxY)
Beyaz Renk
3545
Sepette %10 İndirim 3190.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 3190.5
Dolapiçi Çek Mod, 87x27 cm (GxY)
Ceviz Renk
2410
Sepette %10 + %20 İndirim 1735.2
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 + %20 İndirim 1735.2
Dolap İçi Çekmece Modülü, 89x55 cm (GxY)
Ceviz Renk
2315
Sepette %5 + %10 İndirim 1979.33
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %10 İndirim 1979.33
Toplam 4 / 4 Ürün

Dolap İçi Çekmece

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz dolap içi çekmece modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun dolap modelleri için de göz atabilirsiniz.

Dolap İçi Çekmece Koleksiyonu

Odanızı yerleştirirken dolap düzenine özen göstermeniz önemlidir. Depolama alanınızın her bir noktasını en verimli şekilde kullanmanız gerekir. Aksi takdirde aslında lazım olmadığı hâlde daha fazla alana ihtiyaç duyarsınız. Daha büyük bir odaya geçmek veya dolabı değiştirmek gerektiğini düşünebilirsiniz. Fazladan hurç ve kutu gibi saklama araçları satın alırsınız.

Enza Home’un tasarladığı dolap içi çekmece sistemleri sayesinde hayalinizdeki düzene sahip olursunuz. Bu sistemlerle dolabı maksimum fonksiyonuyla kullanmış olursunuz. Mevcut alanınıza rahatlıkla sığarsınız. Kıyafetlerinizi kategorilere ayırabilirsiniz. Böylece hangisinin nerede olduğunu bilirsiniz. Hazırlanma süreniz yarıya iner. Hiçbir kıyafet gözünüzden kaçmadığı için tüm koleksiyonunuzu sezon boyu kullanabilirsiniz. Varlığını unuttuğunuz parçaların yenisi almak gibi hatalar yapmazsınız. Kıyafetlerinizi sıkıştırmak zorunda kalmadığınız için ütülerinin bozulmasını ve yıpranmalarını önlersiniz. Böylece giysilerinizi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Enza’daki dolap içi düzenleyici çekmeceler, tek ve iki gözlü seçeneklere sahiptir. Tek gözlü çekmeceleri hacimli giysileriniz için kullanabilirsiniz. Örneğin kazaklar, sweatshirtler veya kalın çoraplar, bu yüksek çekmecelere rahatlıkla sığar. İki çekmeceli modülleri ise ikiye bölmek istediğiniz kategoriler için tercih edebilirsiniz. Bu modülü spor amaçlı kullanabilir, çekmecelerden birine spor üstlerini koyarken diğerine alt parçaları yerleştirebilirsiniz.

 

Enza Home dolap içi çekmece modülü koleksiyonunda dört farklı ürün mevcuttur. Basel modül iki çekmecelidir. Açık meşe rengiyle bej ve krem dolaplara uyum sağlar. Toplam genişliği 878, yüksekliği 371 ve derinliği 570 mm’dir. Çekmecelerin tek başına ölçüsü ise 697 x 388 x 97 mm’dir. Dört kapaklı dolap modellerine uygun olarak tasarlanmıştır. 6 kiloya kadar malzeme taşıyabilir. Bilyeli ray sistemi sayesinde en arkaya kadar açılır. Böylece çekmecenin en dip noktasına bile rahatlıkla ulaşmanız mümkün olur.

 

Koleksiyondaki diğer ürün Cordell modelidir. Basel gibi iki çekmecelidir. Beyaz renkli bir üründür. Açık renkli dolapların içinde kullanıma uygundur. Modülün tüm ölçüleri Basel model ile aynıdır. 3 ve 5 kapaklı dolaplar ile de rahatlıkla kullanılabilir. Taşıma kapasitesi 6 kilogramdır. Modülde bilyeli ray sistemi de mevcuttur.

 

Orlando modeli, tek gözlü seçeneklerden biridir. Ceviz rengiyle göz alıcıdır. Koyu renkli dolapların içinde tercih edilebilir. Ürünün toplam genişliği 870, yüksekliği 266 ve derinliği ise 560 mm’dir. Çekmece ölçüsü 693 x 438 x 118 mm’dir. 2 kapaklı dolap modelleride kullanıma uygundur. 3 kapaklı modellerde de değerlendirilebilir. 8 kg’lık taşıma kapasitesiyle avantaj sağlar. Mekanizması, frenli çekmece ray sistemidir. Çekmeceyi hızla kapatsanız bile kendiliğinden yavaşlar ve yumuşakça kapanır. Böylece kıyafetleriniz ya da eliniz çekmeceye sıkışmaz. Çekmecenin üst tarafları çarpmadan kaynaklanan aşınmalar gözlenmez. Orlando çekmece modülünü uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Koleksiyondaki son ürün Netha modüldür. Netha dolap içi modülü de Orlando gibi tek gözlüdür ve ceviz renklidir. Ceviz dolaplara mükemmel uyum sağlar. Modülün toplam genişliği 890, yüksekliği 552 ve derinliği 270 mm’dir. Fakat çekmece ölçüsü Orlando ile aynıdır. 2 ve 3 kapaklı dolap modelleride kullanılabilir. Taşıma kapasitesi 8 kg’dır.

 

Çekmece modüllerinin tamamı sürgülü ve kapaklı dolap modelleri için uygundur. Ancak dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Örneğin 6 kapaklı dolapların ölçüleri diğerlerinden farklı olabilir. Eğer 6 kapaklı dolabınız varsa modülleri ölçerek almanızda fayda vardır. Sürgülü dolap modelleri için de ölçüm yapmanız daha iyi olur. Çünkü modül taşma yaparsa sürgülü dolabı kapatamazsınız. Özellikle modülün toplam derinliğiyle dolap alanınızınkini karşılaştırırsanız sağlıklı bir sonuç elde edersiniz.

 

Dolap içi modülünü de yerleştirdikten sonra hala depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız iki çekmeceli komodin modellerine göz atabilirsiniz. Bu komodinler yatağınızı mükemmel şekilde tamamlar. Üst yüzeyiyle çalar saat, su ve aydınlatma gibi uyandığınızda ihtiyaç duyacağınız eşyaları koymak için size alan tanır. Çekmeceleriyle ise elinizin altında olmasını istediğiniz ürünler için ekstra depolama sağlar.

Dolap içi Çekmece Fiyatları

Dolap içi çekmece fiyatları arasında büyük farklar gözlenmez. Fiyat etiketlerinde ürün ölçülerinden kaynaklanan küçük değişiklikler mevcuttur. Bu modüllerin fiyatları, performanslarını fazlasıyla karşılar. Tamamı 2 yıl garantili olan modüller, bir kere aldığınızda farklı dolaplarınızda bile kullanabileceğiniz ömürlük ürünlerdir.

 

Dolap içi modüllere daha da uygun fiyata sahip olmak için ayın ürünü gibi güncel fırsatları takip edebilirsiniz. Sepet indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı bankalara özel artırılabilir taksit avantajını kullanabilirsiniz. Enza Home’da daha birçok ödeme kolaylığı ve fırsat sizleri bekler. Siz de hemen Enza’ya gelerek dolaplarınıza düzen ve şıklık kazandırabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "10867", "name": "Basel Dolap İçi Çekmece Modülü, 88x37 cm (GxY)", "price": 3145, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Meşe", "category": "Yatak Odası > Dolaplar > Dolap Içi Çekmece", "position": 1, "dimension1" : "3145", "dimension2" : "", "list": "dolap-ici-aksesuarlardolap-ici-cekmece" }, { "id": "10160", "name": "Cordell Dolap İçi Çekmece Modülü, 87x37 cm (GxY)", "price": 3545, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Beyaz", "category": "Yatak Odası > Dolaplar > Dolap Içi Çekmece", "position": 2, "dimension1" : "3545", "dimension2" : "", "list": "dolap-ici-aksesuarlardolap-ici-cekmece" }, { "id": "4166", "name": "Orlando Dolapiçi Çek Mod, 87x27 cm (GxY)", "price": 2410, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Yatak Odası > Dolaplar > Dolap Içi Çekmece", "position": 3, "dimension1" : "2410", "dimension2" : "", "list": "dolap-ici-aksesuarlardolap-ici-cekmece" }, { "id": "725", "name": "Netha Dolap İçi Çekmece Modülü, 89x55 cm (GxY)", "price": 2315, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Yatak Odası > Dolaplar > Dolap Içi Çekmece", "position": 4, "dimension1" : "2315", "dimension2" : "", "list": "dolap-ici-aksesuarlardolap-ici-cekmece" } ] }
ASİSTAN