{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Ayna Tercihi Nasıl Yapılır?

Ayna Tercihi Nasıl Yapılır?

Boyutuna Göre Ayna Seçimi Nasıl Yapılır?

Evinize, ofisinize veya iş yerinize uygun bir ayna, odanızın dekorasyonunu tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biridir. Bu noktada seçim yaparken mobilyanın boyutu, kullanım amacı ve tarzı mutlaka dikkate alınmalıdır. Bahsedilen modüller, dekoratif ve günlük kullanım amaçlı olarak ikiye ayrılır. Dekoratif ayna modelleri, estetik açıdan daha önemlidir ve genellikle odanın ambiyansına uygun olarak seçilir. Bu modüllerin seçenekleri arasında değişik tarzdaki çerçeveler ve farklı boyutlardaki seçenekler bulunur.


Ayna çerçevesi, modülün büyüklüğüne göre seçilmelidir. Küçük boyutlarda olanlar, genellikle minimalist çerçevelerle tamamlanırken büyük şekilde tasarlananlar daha gösterişli kenarlıklarla tamamlanır. Ayrıca ayaklı aynalar da yaşam alanlarına dikkat çekici bir dokunuş katar ve farklı stil seçenekleriyle göz kamaştırır. Bu noktada büyüklük göz önünde bulundurularak seçim yapılırken ürünün kullanılacağı alanın genişliği ve yüksekliği mutlaka dikkate alınmalıdır.

Şekline Göre Ayna Tercihi

Şekline göre seçim yapılırken mevcut dekorasyon tarzınız ve kişisel beğenileriniz göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin yuvarlak ayna modelleri, dekorasyonunuza yumuşak ve organik bir dokunuş ekler. Genellikle minimalist ve modern dekorasyon stilleri için uygun olan bu seçeneğin yerine klasik tarz tercih ediyorsanız dikdörtgen ayna modellerine yönelebilirsiniz.Kare şekilli mobilyalar, ortama sade ve şık bir görünüm sağlar. Duvar ayna modelleri arasında en yaygın olanlardan biridir ve her türlü dekorasyona köşeli hâliyle uyum sağlayabilir. Oval salon ayna modelleri, geniş alanlar için popüler bir seçenektir ve daha zarif bir görüntünün sağlanmasına yardımcı olabilir. Modüllerin fiyatları, tercih edilen alternatifin boyutu, kalitesi ve materyaline göre değişiklik gösterir. Örneğin küçük oval ayna fiyatları, bütçe dostu oluşu ve şık görüntüsüyle ön plana çıkan seçenekler arasında sıralanabilir.


Yuvarlak Ayna Türleri


Yuvarlak şekilde üretilen modüller, ev veya ofis dekorasyonuna yumuşak ve organik bir dokunuş katar. Farklı boyutlarda ve tarzlarda birçok yuvarlak modül seçeneği mevcuttur. Ayna yuvarlak olduğunda odaya kattığı yumuşak hava, huzurlu bir ortam için de sıklıkla önerilir. Renk noktasında değerlendirildiğinde siyah yuvarlak ayna modelleri, modern ve şık bir görüntü yakalamak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Boyut anlamındaysa büyük yuvarlak seçenekler, odanın daha geniş ve ferah görülmesini sağlar. Yuvarlak ayna fiyatları, seçtiğiniz modelin tasarımı ve kalitesine göre değişir.


Dikdörtgen Ayna Türleri


Farklı büyüklük ve tarzlarda birçok dikdörtgen model mevcuttur. Beyaz dikdörtgen ayna modelleri, modern ve minimalist bir görünüm sağlar. Dekoratif dikdörtgen ayna modelleriyse odanıza canlılık katmak konusunda son derece başarılıdır. Ayrıca, dikdörtgen ayna çerçevesi seçimi de önemlidir ve tercihinizin tarzı, dekorasyonunuzla uyumlu olmalıdır. Ayna dikdörtgen olduğunda bu görüntünün modüllerin geneline bütünlüklü bir şekilde yakışması gerekir. Dikdörtgen ayna fiyatları, seçtiğiniz modelin boyutu ve kalitesine göre değişir.


Oval Ayna Türleri


Salon ayna modelleri oval şekliyle öne çıkar ve şık bir görünüm sağlar. Oval büyük ayna modelleri, odanıza ferahlık katar. Oval çerçeveli ayna seçenekleri modüllerinizle uyum sağladığı zaman son derece şık bir görüntü yakalar. Öte yandan oval çerçevesiz aynalar da kattığı derinlikle atmosferin değişmesini sağlar. Oval ayna modelleri fiyatları, seçtiğiniz modelin büyüklüğü, malzemesi ve kalitesine göre değişir.


Kare Ayna Türleri


Değişik boyutlarda ve birbirinden güzel tarzlarda birçok kare model mevcuttur. Tüm seçenekler arasından kare bölmeli ayna modelleri, daha şık ve farklı bir tasarım sunar. Kare ayna fiyatları, seçtiğiniz modelin büyüklüğü ve üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine göre değişir. Kare ayna modelleri, genellikle duvarlara asılarak kullanılır ve yerleştirileceği alana göre farklı boyutlarda tercih edilebilir.

ASİSTAN