{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Genç Odası Takımları Modelleri ve Fiyatları

Fiyat
4 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
Sepette %20 İndirim
Ayın Ürünü
Genç Odası
Kırık Beyaz-Ceviz Renk Kombinasyonu, Metal Kulplar
21570
Sepette İndirimli 17256.0
'den başlayan fiyatlarla
550 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 17256.0
Sepette %20 İndirim
Ayın Ürünü
Genç Odası
Ceviz Renk, Keten Dokulu Üst Yüzey Kombinasyonu, Rose-Gold Renk Metal Detaylar
30310
Sepette İndirimli 24248.0
'den başlayan fiyatlarla
550 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 24248.0
Sepette %15 + %10 İndirim
Genç Odası
Ceviz-Koyu Kahverengi Renk Kombinasyonu, Alternatif Seçilebilir 2 Farklı Kulp Seçeneği
28390
Sepette İndirimli 21718.35
'den başlayan fiyatlarla
550 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %15 + %10 İndirim 21718.35
Sepette %10 + %10 İndirim
Genç Odası
Ceviz-Parlak Krem Renk Kombinasyonu
18090
Sepette İndirimli 14652.9
'den başlayan fiyatlarla
550 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 + %10 İndirim 14652.9
Toplam 4 / 4 Ürün

Genç Odası Takımları

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz genç odası takımı modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun 2 kapaklı dolaplar, komodinler, çalışma masası, çalışma sandalyesi, kitaplıklar, şifonyerler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Serilere Göre Genç Odası Takımı Koleksiyonu

Gençler için odaları, kişisel alanlarını ifade etmek ve kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam oluşturmak için önemli bir unsurdur. Genç odası takımları; bu ihtiyaca yönelik olarak tasarlanmış, gençlerin tarzına ve ihtiyaçlarına uygun mobilyaların bir araya getirildiği özel setlerdir. Enza Home genç odası modelleri; her biri kendine has tasarımsal ve dekoratif unsurlardan oluşan Loreto, Netha, Orlando ve Mistral serileriyle beğeninize sunulur.


Serilere Göre Genç Odası Takımı Fiyatları

Farklı serileriyle geniş bir seçenek yelpazesi sunan Enza Home genç odası fiyatları, belirli faktörlere göre belirlenir. Genç odası takımı fiyatları; seçtiğiniz serinin özelliklerine, boyutlarına ve ekstra detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ranzalı genç odası takımları veya özel materyallerin kullanıldığı modellere sahip olanlar, daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Üç kapaklı çekmeceli dolap içeren setlerde de fiyat politikası farklı olabilir. Enza Home'un resmî web sitesini ziyaret ederek veya mağazalara giderek daha detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Serilere Göre Genç Odası Takımı Özellikleri

Gençlerin tarzına uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çeşitli seriler sunan Enza Home genç odası özellikleri, sizin konforunuz düşünülerek belirlenir. Loreto genç odası takımı modelleri, dinamik tasarımıyla öne çıkar. Tek kişilik karyoladan oluşan set, yumuşak renk seçimi sayesinde dekorasyona zarafet ve dinginlik katar. Zarif bir görünüme sahip olan Netha genç odası takımı, modern tasarım unsurlarını işlevsel parçalarla bir arada sunar.

Doğal ve özgün bir yaşam alanı yaratmayı hedefleyen Orlando, kahverenginin en güzel tonlarını dinamik çizgilerle tasarlar. Enza Home’un genç yatak odası takımlarının hepsi dekoratif olarak bütünlük sunan parçaların bir araya getirilmesiyle oluşur. Siz de işlevsellikle estetiği bir arada sunan genç odası takımları arasından dilediğinizi seçerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.


Serilere Göre Genç Odası Takımı Eşyaları

Enza Home, genç odası dekorasyonunda ihtiyaçları karşılayacak çeşitli mobilyalar sunar. Her serinin kendine özgü detayları ve tasarım özellikleri bulunur. Bazı serilerdeki 2 kapaklı dolaplar, işlevsellik sunar. Farklı beklentilere yönelik olarak tasarlanan tüm serilerde komodinler mevcuttur. Gençlerin gereksinimlerinden biri olan çalışma masası da bu takımların değişmez unsurlarından biridir. Genç odası çalışma masası modelleri, hem şık hem de işlevseldir. Loreto, Netha ve Mistral serilerinde odalarda çalışma sandalyesi de mevcuttur. Serilerin hepsinde şifonyerler bulunduğundan mekânda depolama alanı açılır.

 

Dolap genç odasının vazgeçilmez unsurlarından biri olduğundan serilerin hepsinde bu detay mevcuttur. Orlando, Netha ve Loreto serilerinde kitaplıklar da ince bir detay olarak mekâna işlevsellik katar. Tüm serilerde yer alan iki kapaklı dolap sayesinde giysilerinizi kolayca çıkartabilir ve geri yerine koyabilirsiniz. Loreto, Netha ve Orlando modelleri, tek kişilik bazalı karyola, rahatça depolama yapabileceğiniz bir alan açar. Bazalı genç odası isteyenler bu serilerden birini tercih edebilirler. Serilerdeki tüm ürünler, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış fonksiyonel ve estetik çözümler sunar. Siz de Enza Home genç odası takımları arasından ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve estetik zevkinize hitap eden bir modelle tarzınızı yaşatmanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "11579", "name": "Loreto Genç Odası", "price": 21570, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Genç Odası > Serilere Göre > Genç Odası Takımları", "position": 1, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "serilere-goregenc-odasi-takimlari" }, { "id": "6238", "name": "Netha Genç Odası", "price": 30310, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Genç Odası > Serilere Göre > Genç Odası Takımları", "position": 2, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "serilere-goregenc-odasi-takimlari" }, { "id": "6230", "name": "Orlando Genç Odası", "price": 28390, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Genç Odası > Serilere Göre > Genç Odası Takımları", "position": 3, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "serilere-goregenc-odasi-takimlari" }, { "id": "6229", "name": "Mistral Genç Odası", "price": 18090, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Genç Odası > Serilere Göre > Genç Odası Takımları", "position": 4, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "serilere-goregenc-odasi-takimlari" } ] }
ASİSTAN
Canlı Mağaza Deneyimi
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama