{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Türüne Göre Puflar

Renk
Fonksiyon
Kumaş Özelliği
Fiyat
7 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Puf, Keten, 17801 Bej-Kum
Bej-Kum Renk, Metal Ayak
10158.50
Sepette %5 + %20 İndirim 7720.46
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %20 İndirim 7720.46
YENİ
Sehpa Pufu, Keten Dokulu, 17601 Bej
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
2570
Sepette %5 + %5 İndirim 2319.43
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %5 İndirim 2319.43
YENİ
Online'a Özel
Puf, Keten Dokulu, 10906 Gri
Yüksek Ayak, Farklı Doku ve Renk Alternatifi
5073.50
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Online'a Özel
Puf, Kadife Dokulu, 10306 Kahve Antrasit
Yüksek Ayak, Farklı Doku ve Renk Alternatifi
5073.50
750 TL Üzeri Kargo Bedava
ÖZEL SERİ
Puf, Kadife Dokulu, 12602 Hardal
Yüksek Konfot, Yüksek Metal Ayak, 3 Farklı Doku, 21 Renk
13685.50
Sepette %20 İndirim 10948.4
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 10948.4
ÖZEL SERİ
Puf, Tay Tüyü, 11703 Krem
Yüksek Konfot, Yüksek Metal Ayak, 3 Farklı Doku, 21 Renk
13685.50
Sepette %20 İndirim 10948.4
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 10948.4
ÖZEL SERİ
Puf, Keten Dokulu, 11903 Ekru
Yüksek Konfot, Yüksek Metal Ayak, 3 Farklı Doku, 21 Renk
13685.50
Sepette %20 İndirim 10948.4
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 10948.4
Toplam 7 / 7 Ürün

Puflar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz puf modelleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun koltuk takımı, tv koltukları, berjerler, yataklı koltuklar gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Puf Koleksiyonu

Puflar, yaşam alanlarına şık ve işlevsel bir dokunuş katar. İç dekorasyonda sevilen ve sıklıkla tercih edilen bir modül olan pufları yaşam alanınızı güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Çeşitli materyallerden faydalanılarak üretilen puf modelleri evin çoğu alanında kullanılabilir. Pufların en çok rastlandığı odalardan birisi salondur. Salonunuzda estetik anlayışınıza göre özenle bir araya getirdiğiniz koltuk takımı, TV ünitesi gibi modüllere görsel açıdan uyum sağlayan puf modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Bu modelleri, ayakucu ya da makyaj masası pufu olarak yatak odanızda da kullanabileceğiniz şık parçalardır. Makyaj yaparken konforlu olmanızı sağlayan ya da giyinirken faydalanabileceğiniz puf koltuk modelleri yatak odalarının vazgeçilmezlerindendir. Çeşitli modellerin arasından yatak odanıza uygun renk, doku ve tasarıma sahip mobilyayı seçerek zevkinize uygun görüntüyü yakalayabilirsiniz. Puflar yatak odalarının önemli parçalarından birisi olsa da kullanım alanları bununla sınırlı değildir.

 

Puf modelleri uzun bir günün ardından ayaklarını uzatarak rahatlamak isteyenlerin de yanındadır. Ayakucu puf modelleri arasından tercih edeceğiniz pufu TV koltukları ile kombinleyerek hem çok işlevsel, hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu amaçla kullanacağınız puflarınızı salon, oturma odası gibi çeşitli odalara yerleştirebilirsiniz. 

 

Puf modellerinden hayatın farklı alanlarında yararlanırken bir yandan da ortamlara şık bir dokunuş eklemek mümkündür. Portatif olmalarıyla öne çıkan puf modelleri, dekorasyonda detaylardan hoşlananları tatmin eder. İhtiyacınıza göre pufları, farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Taşınabilir puf modelleri evin çeşitli ortamlarında hem dekorasyon hem işlevsellik bakımından ihtiyaçlarınızı karşılar.

 

Çeşitli puf modelleri arasından seçim yaparken mobilyanın yapıldığı malzemeye dikkat etmeniz önemlidir. Dekorasyonun çeşitli parçalarında doğru kumaş seçimi ortaya şık bir görüntü çıkmasında büyük bir rol oynar. Aynı zamanda birbirlerinden farklı özelliklere sahip olan kumaş çeşitleri arasından beklentilerinize en uygun olanı seçmek rahatlık açısından önemlidir. Farklı modeller arasında öne çıkanlardan birisi de kadife dokulu puftur.


Kadife Dokulu Puf Modelleri

Zarif ve lüks görüntüsüyle dikkatleri üstüne çeken kadife, mobilyalarda sıklıkla kullanılan materyaller arasında yer alır. Genellikle klasik tasarıma sahip mobilyalarda rastlanan kadifeyi modern dekor anlayışına entegre etmek de mümkündür. Eğer iç dekorasyonunuza yüksek kalite ve çekici bir hava katmak istiyorsanız kadifeden yararlanabilirsiniz. Kadifeye dekorunuza kadife dokulu puf tercihiyle yer verebilirsiniz.

 

Şık görüntüsüyle herkesin gözüne hitap eden kadife aynı zamanda dayanıklı olmasıyla bilinir. Yıllara meydan okuyabilen kadife, uzun süreli kullanıma son derece uygundur. Bu özellikleri sayesinde kadife kumaştan yapılan puflar sıklıkla tercih edilir. Siz de kadife kumaşın dokusundan hoşlanıyorsanız ve pufları tercih edebilirsiniz.


Puf Modelleri

Puf modelleri konforlu ve göze hitap eden tasarımları sayesinde dekorasyonun önemli parçalarından birisidir. Çeşitli işlevleri olan puf modellerini ekstra oturma alanı olarak kullanabilirsiniz. Örneğin salonunuzda yer alan şık bir puf oturmak için kullanılabileceği gibi ayak uzatmak için de kullanılabilir. Özenle seçtiğiniz mobilyalarınıza eşlik edecek bir puf, yaşam alanınızı görsel açıdan zenginleştirir. Farklı kullanım alanlarıyla kendisine her ortamda yer edebilen puf modellerinden evinizi kişiselleştirirken faydalanabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel olmasıyla yaşam alanlarınızı tamamlayan farklı modeller arasından size en uygununu seçebilirsiniz.

 

Puf modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken noktalardan birisi dekorasyonda kullandığınız diğer mobilyalarla uyumdur. Özen göstererek ve zevkinize uygun biçimde dekore ettiğiniz salonunuzda kullanmayı planlıyorsanız seçeceğiniz puf modelinin koltuk takımı, berjerler gibi modüllere uyum sağlaması önemlidir. Birbiriyle ahenk içinde bulunan mobilyalar yaşam alanınızı güzelleştirir, dekorasyonunuzu bir üst seviyeye taşır. Değişik özelliklere sahip puf modelleri arasından evinize uyumlu modeli bulmak son derece kolaydır.

 

Puf modellerini birbirinden ayıran unsurların başında pufun yapıldığı materyal gelir. Değişik kumaşlar tercih edilerek üretilen puf modelleri geniş bir yelpazede yer alır. Materyallerine göre modeller arasında keten veya kadife dokulu puf gibi seçenekler de bulunur. Bu seçeneklerden kişisel zevklerinize hitap eden puflara yönelebilirsiniz. Örnek olarak dekorasyonda lüks görüntüyü ön planda tutanlar suni deri puf koltuk modellerine yönelebilirken keten dokulu puf modelleri sadeliği tercih edenler için idealdir.

 

Farklı puf modelleri farklı işlevleri de beraberinde getirir. Açılabilen puflar içini ekstra depolama olarak kullanmanız mümkündür. Böylelikle puf modelleri yer aldıkları ortama sadece şık bir görüntü katmaz, aynı zamanda işlevsellik bakımından da ihtiyaçlarınızı karşılar. Üstte yer alan oturma kısmını açarak içine eşyalarınızı depolayabileceğiniz bu modeller sandık puf olarak da bilinir.

 

Puf modellerinde öne çıkan farklardan bir diğeri ise tasarımdır. Doğru tasarıma sahip pufu tercih ederken diğer dekorasyon elemanlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin salona yerleştirmeyi düşündüğünüz puf modelini seçerken salonunuzdaki köşe takımları gibi diğer mobilyalara uyum sağlamasına dikkat etmeniz dekorasyonda ahengi yakalamak açısından önem taşır.

 

Tasarım açısından fark gösteren puf modelleri arasında estetik anlayışınıza uyumlu modelleri tercih ederek yaşam alanlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Puf modelleri arasındaki tasarımları farklı kılan unsurlar materyal, renk, boyut, işlev, görüntü olarak özetlenebilir. Örnek olarak bazı puf modelleri ayaklı olurken bazı modellerin tasarımında ayak bulunmaz. Ayaklı modeller arasında da ahşap ayaklı puf, metal ayaklı puf gibi kategorilerden seçiminizi yapabilirsiniz. Boyut açısından pufu kullanmayı düşündüğünüz ortamları göz önünde bulundurarak tercih yapmanız önem arz eder. Konforlu bir kullanım istiyorsanız daha büyük puf modellerine, pufun taşınabilir olmasından faydalanmak istiyorsanız küçük modellere yönelebilirsiniz.


Puf Fiyatları

Evinizin her köşesine zevk ve işlevsellik katabilen puf modelleri çok sayıda farklı özelliklere sahiptir. Çeşitli modeller arasından estetik anlayışınıza ve beklentilerinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Çok sayıda farklı puf modeli arasında seçim yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bazı unsurlar vardır. Bu çeşitli unsurlar arasında dekorasyon hedefleriniz, materyal ve doku tercihiniz, pufu kullanacağınız alan yer alır. Puf alırken dikkat edebileceğiniz diğer bir husus ise puf fiyatları olabilir. Farklı özelliklere sahip puf modelleri fiyat açısından da değişkenlik gösterir. Pufların fiyatlarını etkileyen değişik faktörler mevcuttur. Pufun tasarımı, işçiliği, materyali gibi özellikleri fiyatını etkiler. Bütçenize en uygun tercihi yapmak son derece önemlidir. Çeşitli puf modelleri arasından her bütçeye uygun puf modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Ayakucu Puf Modelleri

Puf modelleri sıklıkla ayakucu puf olarak kullanılır. Puf modellerini yorucu bir günün sonunda size huzur vermesi ve sizi bir sonraki güne hazırlaması amacıyla kullanabilirsiniz. Ayaklarınızı destekleyen ve böylelikle size konfor sağlayan ayakucu puf modelleri rahatlıkları ile öne çıkar. Farklı ayakucu puf modelleri; tasarımları, materyalleri ve işlevleri ile geniş bir yelpazede yer alır. Dekorasyonunuza ve zevklerinize uyum sağlayan puf koltuk modelleri arasından seçiminizi yaparak evinize hem şık, hem de kullanışlı bir dokunuş katabilirsiniz.

 

Puf koltuklar berjer, sandalye gibi diğer modüllere eşlik ederek size konforlu zaman geçirme olanağı sunar. Seçtiğiniz puf modelini yataklı koltuklar gibi rahatlığın ön planda olduğu mobilyalarla kombinleyerek yaşam alanınıza konforlu eklemeler yapabilirsiniz. Evinizin içerisinde yerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz ayakucu puf olarak kullanmak son derece kolaydır. Bu özellikleriyle ayakucu puf modelleri evinize hem şıklık, hem de konfor katar.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fonksiyon
Kumaş Özelliği
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14833", "name": "Bloomset Puf, Keten, 17801 Bej-Kum", "price": 10158.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 1, "dimension1" : "10158.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "14275", "name": "Berta Sehpa Pufu, Keten Dokulu, 17601 Bej", "price": 2570, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Bej", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 2, "dimension1" : "2570", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "12964", "name": "Linea Puf, Keten Dokulu, 10906 Gri", "price": 5073.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 3, "dimension1" : "5073.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "12023", "name": "Linea Puf, Kadife Dokulu, 10306 Kahve Antrasit", "price": 5073.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 4, "dimension1" : "5073.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "5228", "name": "Giorno Puf, Kadife Dokulu, 12602 Hardal", "price": 13685.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Sarı", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 5, "dimension1" : "13685.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "5221", "name": "Giorno Puf, Tay Tüyü, 11703 Krem", "price": 13685.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Krem", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 6, "dimension1" : "13685.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" }, { "id": "2706", "name": "Giorno Puf, Keten Dokulu, 11903 Ekru", "price": 13685.50, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Krem", "category": "Koltuklar > Türe Göre > Puflar", "position": 7, "dimension1" : "13685.50", "dimension2" : "", "list": "ture-gorepuflar" } ] }
ASİSTAN