{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yatak Odası Bazalar Modelleri ve Fiyatları

Fiyat
6 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Online'a Özel
Katlanır Somya, 90x190 cm
Metal Konstrüksiyon, Pratik Kullanım
1990
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Baza Başlık Set, 140x190 cm, 22001 Antrasit Kumaş
Metal Konstrüksiyon, Geniş ve Kullanışlı İç Hacim , Ölçü, Kumaş, Renk ve Doku Alternatifli
12764.43
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Baza Başlık Set, 090x190 cm, 21703 Vizon Deri
Metal Konstrüksiyon, Geniş ve Kullanışlı İç Hacim , Ölçü, Kumaş, Renk ve Doku Alternatifli
6990
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Baza Başlık Set, 090x190 cm, 21605 Gri Keten
Metal Konstrüksiyon, Geniş ve Kullanışlı İç Hacim , Ölçü, Kumaş, Renk ve Doku Alternatifli
6990
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Katlanır Somya, 090x200 cm
Metal Konstrüksiyon, Pratik Kullanım, Ölçü, Kumaş, Renk ve Doku Alternatifli
8990
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Yavrulu Baza, 100x200 cm, Antrasit Kumaş
Metal Konstrüksiyon, Pratik Kullanım, Ölçü, Kumaş, Renk ve Doku Alternatifli
13989
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 6 / 6 Ürün

Bazalar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz baza modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun karyola&baza&başlık, başlıklı baza, başlıklı karyola, komodinler, şifonyerler, köşe dolaplar, çift kişilik baza, tek kişilik baza, yavrulu baza gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Baza Koleksiyonu

Yatak odalarımızda komodinler, şifonyerler ve köşe dolaplar gibi birçok modül bulunur. Yataklarımızın altında kendilerine yer edinen bazalar da bu mobilyalardan biri olarak ön plandadır. Bazalar yatakların yüksekliğini ayarlayan ve sabitleyen yapılardır. Yatağınızda uyurken kendinizi son derece rahat hissetmeniz için özenle tasarlanan bazalar farklı yükseklik ve çeşitlere sahiptir. Yatağın altını destekleyip sağlam bir zemine yerleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda yatağınızın altına toz girmesini engelleyerek odanızdaki hijyeni de destekler. Birbirinden farklı baza türleri sayesinde yatak odanızda yaratmak istediğiniz atmosferi yakalayarak hayalinizdeki görüntüyü odalarınıza taşıyabilirsiniz.


Kadife Kumaşlı Baza

Bazaların sahip olduğu kumaşlar değişkenlik gösterir. Parlak yüzey ve dokuya sahip kadife kumaş, bazalarda tercih edilenler arasında yer alır. Bu kumaş sayesinde lüks bir görünüm sunarak odanızın atmosferine ekstra bir hava katabilirsiniz. Ayrıca yapısı gereği renklerin olduğundan daha göz kamaştırıcı ve canlı görünmesini sağlayan kadife kumaş bazanızın dikkat çekici bir modül olmasını sağlayabilir. Dış faktörlere karşı sahip olduğu dayanıklılık sayesinde geçit vermeyen kadife kumaş uzun süreli kullanım sağlamak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Lekelere karşı da önemli ölçüde kendini koruyabilen yapıya sahip bu kumaş türünü tercih ederek temizlik açısından da oldukça kolay bir deneyim yaşarsınız.


Kum Kadife Kumaşlı Baza

Bazanızın kumaşı kadife olsa da sahip olduğu kumaşın dokusu farklılık gösterebilir. Kum kadife de farklı dokuya sahip kumaşlardan biri olarak ön plana çıkar. Bu kumaş türünde düz bir dokunun yerine daha farklı bir görüntü bulunur. Kum kadife kumaşlı baza tercih ederseniz modülün üzerinde ince çizgi veya dalgalar görebilirsiniz. Böylece normal kadife kumaşlardan daha farklı ve estetik bir görüntüyü bazanıza kolayca yansıtabilirsiniz.


Krem Kadife Kumaşlı Baza

Farklı renk ve desenlerde tercih edebileceğiniz kumaş bazalar bulunur. Krem kadife kumaşlı baza da bu modüllerden birisidir. Krem kadife oldukça fazla tercih edilen bir renk olarak ön plana çıkar. Bu baza rengin yapısı gereği odadaki çoğu mobilyayla uyum sağlayabilir. Ayrıca krem renk ve kadife doku sayesinde odanızda zarif ve lüks bir görünüm elde edebilirsiniz. Kumaşın kadife olmaz sayesinde dayanıklı bir bazaya sahip olarak bu modülden uzun yıllarca faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu tip bazalar yapımındaki kumaş malzeme sayesinde  ahşap ve metal türevlerine göre sesi absorbe eder ve rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur.


Çift Kişilik Baza Modelleri

İki kişinin uyuduğu yatakların altına yerleştiren bazalarda da farklı seçenekler mevcuttur. Bu seçenekler yataklarınıza destek ve odanızda ekstra bir depolama alanı yaratmak üzere özenle tasarlanmıştır. Çift kişilik baza modelleri sabit ya da depolamalı olabilir. Sabit bazalar genellikle ekstra bir alan sunmazken depolamalı modellerde yatağın altında eşyalarınızı dilediğinizce saklayabilirsiniz. Ayrıca bazaları üretildiği malzemeye göre de gruplandırmak mümkündür. Bu modüllerde metal çerçeveli, ahşap ve kumaş kaplamalı olarak farklı seçenekler karşınıza çıkabilir.

 

Dayanıklı ve minimalist bir tasarım istiyorsanız metal malzemeden üretilmiş bazaları tercih edebilirsiniz. Odanızda doğallığı yansıtıp sıcak bir atmosfer yaratmak için ahşap kullanılarak yapılmış bazalara göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenler kullanabileceğiniz kumaş kaplı bazalar odanızda yaratmak istediğiniz dekorasyona uyumlu bir mobilya seçmek için oldukça doğru bir tercihtir. Tüm bu modellerin arasında kullanacağınız bazayı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli faktör yatak boyu ve modülün ölçülerinin tamamen uyumlu olmasıdır.


Tek Kişilik Baza Modelleri

Rahat bir uyku çekebilmek için oldukça önemli olan tek kişilik baza modelleri özellikle çocuk ve genç odalarının vazgeçilmez bileşenleridir. Ayrıca bu tip bazalar birçok alanda kullanmaya müsaittir. Evinizdeki misafir odaları, yazlık ve diğer alanlarda tercih edebileceğiniz tek kişilik bazalar sahip oldukları birbirinden farklı özellikler sayesinde ön plana çıkar. Bu modüller sabit bir yapıda durabileceği gibi içerisinde depolama alanı da bulundurabilir. Böylece odalarınızda ekstra bir alana ihtiyaç duyuyorsanız sandıklı bir modeli tercih edebilirsiniz. Alandaki dekorasyona önem veriyorsanız metal veya ahşap malzemelerden imal edilmiş bazaları seçerek farklı bir görünüm yansıtabilirsiniz. Ayrıca bazanızda kumaş kaplı modellerden yararlanarak zarif ve modernliği bir arada yakalayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde temizleyebileceğiniz bu bazalar, oldukça hijyenik olmalarıyla ön plana çıkar.


Baza Fiyatları

Başta evlerimiz olmak üzere birçok yerde karşımıza çıkan bazalar günlük hayatımızda büyük bir yer kaplar. Birbirinden farklı model ve işlevleri bulunan bazaların fiyatları taşıdığı özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu mobilyaların üretim aşamasında geçirdikleri farklı aşamalar bulunur. Bazanın yapımında kullanılan malzemenin kalitesi fiyat belirlemede büyük rol alır. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılmış baza başlık setleri diğer modellere göre daha fazla ücretlere sahip olabilir. Ayrıca bu modüllerin imalatında rol alan işçilik ve tasarım detayları da oldukça önemlidir. Üzerinde çokça düşünülmüş ve uğraşılmış baza başlık seti fiyatları muadillerine göre değişiklik gösterebilir. Odanıza girdiğiniz andan itibaren özel hissetmenizi sağlayan baza başlık seti sayesinde eşi benzeri görülmemiş bir dizayn yaratıp nefes kesici tasarımlara imza atabilirsiniz.


Baza Modelleri

Baza almak istediğinizde oldukça geniş ürün yelpazesiyle karşılaşabilirsiniz. Bu model çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun bazayı seçerken dikkat etmeniz gereken faktörler bulunur. Öncelikle sahip olduğunuz alanın ölçülerinin satın alacağınız bazayla uyumlu olup olmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Sade bir modül yerine hem yatağınızı sabitleyebileceğiniz hem de uzanırken sırtınızı dayayabileceğiniz baza başlık modellerine göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı baza başlık setleri renk ve desen çeşitliliği sayesinde her oda ve tarza uygun çeşitler barındırır. Başlıklı baza odanızda hem işlevsellik hem de estetik değer kazandırabilir.

 

Evinizde yeterli alan mevcutsa ve satın alacağınız mobilyada depolama alanına ihtiyaç duymuyorsanız başlıklı karyolaları tercih edebilirsiniz. Başlıklı karyolalar kitap okumak veya televizyon izlemek gibi aktiviteleri gerçeklestirmek için rahatlık sunar. Odanızda yeterli alan yoksa yavrulu baza modelini tercih edebilirsiniz. Bu modelde yatağınızın altında baza şeklinde yerleştirilmiş bir yatak daha bulunur. Böylece ihtiyaç duyduğunuz zaman bu yatağı açarak ekstra bir yatak daha elde etmiş olursunuz. Yavrulu baza özellikle evinize misafir geldiğinde oldukça kullanışlı bir model olabilir. Katlanır somya modelleri alan konusunda yardımcı olan bir diğer baza modeli olabilir. Ayrıca bu modelleri taşınabilir olmasıyla istediğiniz yere götürebilme şansınız bulunur. Siz de ihtiyacınıza uygun baza, başlık ve karyola modelleri arasından uygun fiyatlarla dilediğinizi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14788", "name": "Sleep Flex Katlanır Somya, 90x190 cm", "price": 1990, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 1, "dimension1" : "1990", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" }, { "id": "10973", "name": "Petit Somni Set Baza Başlık Set, 140x190 cm, 22001 Antrasit Kumaş", "price": 12764.43, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "Antrasit", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 2, "dimension1" : "12764.43", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" }, { "id": "10966", "name": "Nano Somni Set Baza Başlık Set, 090x190 cm, 21703 Vizon Deri", "price": 6990, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 3, "dimension1" : "6990", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" }, { "id": "10959", "name": "Nano Somni Set Baza Başlık Set, 090x190 cm, 21605 Gri Keten", "price": 6990, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "Gri", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 4, "dimension1" : "6990", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" }, { "id": "8305", "name": "FlexBed Katlanır Somya, 090x200 cm", "price": 8990, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 5, "dimension1" : "8990", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" }, { "id": "8293", "name": "Pop\u002Dup Yavrulu Baza, 100x200 cm, Antrasit Kumaş", "price": 13989, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "Antrasit", "category": "Yatak Odası > Karyola & Baza-Başlıklar > Bazalar", "position": 6, "dimension1" : "13989", "dimension2" : "", "list": "karyola-baza-basliklarbazalar" } ] }
ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama