{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Üç Kapaklı Dolaplar Modelleri ve Fiyatları

Renk
Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Dolap, 136x207 cm (GxY)
Ceviz Renk, Alternatif Seçenekli Kulp
14370
Sepette %20 + %10 İndirim 10346.4
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 + %10 İndirim 10346.4
Dolap, 139x222 cm (GxY)
Ceviz-Bej Renk, Aynalı Kapak
16930
Sepette %10 İndirim 15237.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 15237.0
Dolap, 134x221 cm (GxY)
Ceviz-Parlak Krem Renk, Aynalı Kapak
11430
Sepette %10 İndirim 10287.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 10287.0
Toplam 3 / 3 Ürün

3 Kapaklı Dolaplar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz 3 kapaklı dolap modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun dolap içi çekmece, çalışma masası & sandalyesi, kitaplıklar, şifonyerler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Üç Kapaklı Dolap Koleksiyonu

Üç kapaklı dolaplar, yaşam alanlarının en özel ve estetik parçaları arasında yer alır. Çünkü hem işlevseldir hem de estetik ve zarif detaylarla hareketlilik kazanmıştır. Pek çok kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanan 3 kapaklı dolap modelleri, çok özel malzemeler kullanılarak titizlikle tasarlanır.

Ahşap, 3 kapaklı dolap tasarımlarında sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Çünkü ahşap, mobilyanın estetik ve zarif bir dokunuşla tamamlanmasını sağlar. Bunun yanı sıra vintage tasarımların oluşmasına da katkıda bulunur. Öte yandan modern ve incelikli tasarımlara imkân tanıyan metal, 3 kapaklı dolap modelleri tasarımında kullanılan malzemeler arasında yer alır.

Sade ama bir o kadar da şık tasarımlar isteyenler için cam tasarımlar oldukça idealdir. İçerisinde yer alan eşyaların görünmesini sağlayan cam tasarımlar, üç kapaklı dolap modelleri içinde kendisine özel bir yer edinir. Bu tür mobilyalarda ön yüzey cam panellerden üretilir. Böylelikle çok daha hafif bir mobilya elde edilir.

Farklı zevk ve tarzlara hitap edebilen, aynı zamanda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilen 2 kapaklı dolap modelleri ve 3 kapaklı dolap tasarımlarla evinize şıklık katacak dolap tasarımlarına ulaşabilirsiniz. Sizler de evin genel dekorasyonuna uygun tasarımları satın alın, yaşam alanlarınıza canlılık ve renk katın!


Üç Kapaklı Aynalı Dolap

Ayna detayıyla benzersiz bir görünüm elde eden 3 kapaklı aynalı dolap modelleri, genellikle yatak odalarında tercih edilir. Hem işlevsel hem de zarif bir tasarıma sahip olan bu tür modeller, yatak odalarının eşsiz ve zarif bir şekilde dekore edilmesine katkıda bulunur. 3 kapaklı olduğundan eşyaların pratik bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra düzenli görünümü de olanaklı hâle getirir.

Üç kapaklı aynalı dolaplar aynı zamanda alanda fazladan ayna kullanılmasını önler. Daha çok dar alanlarda avantajlı bir kullanım sunan 3 kapaklı aynalı dolap modelleri, kadınların bir yere gitmeden önce kombinlerini ayna karşısında pratik bir şekilde yapmasını sağlar

Bu tür dolaplarda iç tasarım farklılık gösterebilir. İç hacmi geniş olan modellerde daha fazla raf ve bölme bulunur. Özellikle çok fazla kıyafeti bulunan kullanıcılar tarafından tercih edilen geniş tasarımlar, birçok eşyanın pratik şekilde muhafazasına da olanak tanır.


Üç Kapaklı Raflı Dolap

Üç kapaklı dolap tasarımlarında tasarımlar farklılık gösterebilir. Bunlar arasında yer alan raflı dolaplar, birden fazla raf detayıyla oldukça işlevsel bir kullanım sunar. 3 kapaklı raflı dolap modelleri, işlevsel açıdan dikkatleri üzerine çektiği gibi estetik ve zarif bir kullanıma olanak tanır.

Farklı alanlarda da kullanılabilse de birçok eşyanın muhafazasına olanak tanıdığı için daha çok yatak odalarında tercih edilir. Yatak odalarına estetik ve zarif bir dokunuşta bulunmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih sebebidir. Çok özel tasarımları sayesinde bütünlüklü bir görünüm sunar. Ayrıca farklı renk ve desen seçenekleriyle her tarza hitap etme konusunda son derece başarılıdır.

Üç kapaklı raflı dolapların üretiminde tercih edilen malzemeler son derece çeşitlidir. Ahşap, vintage bir görünüme olanak tanıdığından sıklıkla kullanılır. Hem otantik bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlar hem de yatak odalarının zarif bir şekilde tamamlanmasına katkıda bulunur.

Cam, üç kapaklı dolap tasarımlarında kullanılan malzemelerden bir diğeridir. Şık ve zarif 3 kapaklı dolap modelleri üretilmesine katkıda bulunan cam, dolapların şeffaf bir yapı kazanmasını sağlar. Modern ve zarif dolap görünümünü destekleyen bu tür mobilyalar, genellikle tarz sahibi yatak odası görünümünden taviz vermek istemeyen kullanıcılar tarafından tercih edilir.


Üç Kapaklı Dolap Fiyatları

Yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken 3 kapaklı dolap fiyatları çeşitli hususlara göre değişiklik gösterebilir. Üç kapaklı dolap fiyatlarını etkileyen unsurlar şu şekildedir:

Boyut: Mobilyaların boyutları kullanıcı taleplerine göre belirlenir. Boyut arttıkça 3 kapaklı dolap fiyatları da artış gösterecektir.

Malzeme Kalitesi: Yüksek kalitede malzemelerin kullanımı, mobilyaların uzun süre kullanılmasını sağlar. Masif ahşap ve sunta başta olmak üzere birçok farklı kalitede malzeme kullanılmakta olup bu tür malzemelerin özellikleri birbirinden farklıdır. Masif ahşap, diğer malzemelere göre çok daha maliyetlidir. Bu durum, üç kapaklı dolap fiyatları artışına da neden olabilir.

Tasarım: İnce işçiliği zorunlu kılan tasarımlar, mobilyanın fiyatının yükselmesine neden olabilir. Çünkü tasarım karmaşıklaştıkça ayrılan vakit ve ihtiyaç duyulan malzeme de fazla olacaktır. Özellikle son zamanlarda 3 kapaklı aynalı dolap modelleri talep görür. Ayna detayı mobilyanın dinamizm kazanmasını sağlarken fiyatların da yükselmesine sebebiyet verebilir.

Ekstra Detaylar: Mobilya tasarlanırken ekstra detaylar, fiyatlandırmayı belirleyen hususlardan bir tanesidir. Birçok tasarımda raf sayısı farklılık gösterir. 2 kapaklı dolap ölçüleri ile 3 kapaklı dolap ölçüleri birbirinden farklıdır. Bu iki modelin boyutları ve tasarımsal özellikleri değişiklik gösterebildiği için fiyatlar geniş bir skalada sunulabilir.

 Kapak Türleri: Üç kapaklı dolap fiyatları belirleyicileri arasında yer alan kapak türleri hem mobilyanın estetik ve zarif görünüp görünmediğini hem de mobilyanın kullanım süresini belirler. Ahşap kapaklar, çok daha yenilikçi bir görünüm sunar. Aynı zamanda ahşap kaliteli bir malzemedir. Bu nedenle ahşap, 3 kapaklı raflı dolap modelleri fiyatlarını belirleyen unsurlar arasında bulunur.


Üç Kapaklı Dolap Özellikleri

Tasarımsal özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken ve dolap içi çekmece gibi detaylarla hareketlilik kazanan üç kapaklı dolapların ön plana çıkan özellikleri şu şekildedir:

Farklı detaylarla hareketlilik kazanır. Ayna detayı bulunan mobilyalar, 3 kapaklı aynalı dolap modelleri olarak tanımlanır. Bunun yanı sıra iç çekmece ve raf başta olmak üzere farklı detayların yer aldığı tasarımlar da mevcuttur.

Üç kapı ile tasarlanan üç kapaklı dolap ölçüleri birbirinden farklıdır. Bunun temel nedeni kullanıcı taleplerinin farklılık göstermesidir. Tasarımın ölçüleri arttıkça kullanılan malzeme ve işçilik de artış gösterir. Bu nedenle maliyetler de yükselir.

Bu tür hususların her biri; çalışma masası & sandalyesi, şifonyer başta olmak üzere pek çok mobilya ile bir arada kullanılabilen üç kapaklı dolap modellerinin farklı fiyatlar üzerinden satışa sunulmasına neden olur.


Üç Kapaklı Dolap Modelleri

Üç kapaklı dolaplarda tasarımlar farklılık gösterdiği için modeller de son derece fazladır. Model çeşitliliğinde genel olarak kullanıcı ihtiyaçları ön planda tutulur. Ahşap modeller hem estetik bir tasarıma sahiptir hem de fonksiyonel bir kullanım sunar. Bu nedenle üç kapaklı dolap modellerinin en dikkat çeken üyeleridir.

Dolap içi çekmece bölmeleri de bulunan ve çalışma odalarında kitaplık ile bir arada kullanılabilen modern ve incelikli modeller, yaşam alanlarının estetik bir görünüm elde etmesini sağlar. 2 kapaklı da olabildikleri için 2 kapaklı dolap modelleri kategorisinde de yer alabilir. Bu tür mobilyalarda 2 kapaklı dolap ölçüleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre belirlenecektir.


Üç Kapaklı Dolap Kullanım Alanları

Üç kapaklı dolapların kullanım alanları oldukça geniştir. Fonksiyonel bir kullanım sağladıkları için genellikle yaşam alanlarında tercih edilir. Yatak odalarında tercih edilen modeller çoğunlukla şifonyerler ile uyumlu olacak şekilde dekore edilir. Bunun yanı sıra dolap içi çekmece özellikleriyle ön plana çıkan modeller dolaplar, çalışma masası & sandalyesi ve kitaplık olmak üzere çalışma odası mobilyalarıyla bir arada kullanılabilir. Üç kapaklı dolap modellerini inceleyebilir, zevkinize uygun olanları satın alabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "4125", "name": "Orlando Dolap, 136x207 cm (GxY)", "price": 14370, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 3 Kapaklı Dolaplar", "position": 1, "dimension1" : "14370", "dimension2" : "", "list": "dolaplar3-kapakli-dolaplar" }, { "id": "4123", "name": "Netha Dolap, 139x222 cm (GxY)", "price": 16930, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 3 Kapaklı Dolaplar", "position": 2, "dimension1" : "16930", "dimension2" : "", "list": "dolaplar3-kapakli-dolaplar" }, { "id": "4122", "name": "Mistral Dolap, 134x221 cm (GxY)", "price": 11430, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > 3 Kapaklı Dolaplar", "position": 3, "dimension1" : "11430", "dimension2" : "", "list": "dolaplar3-kapakli-dolaplar" } ] }
ASİSTAN