{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Makyaj Masası Puflar

Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
9 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Sehpa Pufu, Keten Dokulu, 17601 Bej
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
2570
Sepette %5 + %5 İndirim 2319.43
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %5 İndirim 2319.43
Puf, Suni Deri, 21711 Krem
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
1980
Sepette %10 İndirim 1782.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 1782.0
Puf, Keten Dokulu, 23502 Mavi
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
3035
Sepette %5 + %5 İndirim 2739.09
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %5 İndirim 2739.09
Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 217 Taba
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
2000
Sepette %40 + %20 İndirim 960.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %40 + %20 İndirim 960.0
Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Koyu Gri
Kumaş Renk Alternatifli
2390
Sepette %10 + %20 İndirim 1720.8
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 + %20 İndirim 1720.8
Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Bej
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
2585
Sepette %5 + %10 İndirim 2210.18
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 + %10 İndirim 2210.18
Puf, Suni Deri Kumaş, Petrol
Kumaş Renk Alternatifli
3220
Sepette %20 İndirim 2576.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 2576.0
Puf, Nubuk Kumaş, Kahverengi
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
2640
Sepette %20 İndirim 2112.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 2112.0
Puf, Suni Deri Kumaş, Antrasit
Kumaş Renk ve Doku Alternatifli
4570
Sepette %20 İndirim 3656.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 3656.0
Toplam 9 / 9 Ürün

Puflar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz puf modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun şifonyer, komodin, dolaplar, aynalar, ayak ucu pufu, makyaj masası gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Makyaj Masası Pufu Koleksiyonu

Çoğunlukla yatak odası takımlarının bir parçası olan makyaj masası kadınların sıklıkla kullandığı mobilyalardan birisidir. Modern ve şık görünüşlü tasarımıyla makyaj masaları tüm malzemeleri bir arada tutar, odaya toplu bir görünüm katar. Makyaj masası pufu dekorasyonun işlevsel ve göze hitap eden parçaları arasında yer alır. Farklı doku ve tasarımlara sahip makyaj masası pufu modelleri yatak odası dekorunuzun estetik değerini yükseltir, görüntüde etkileyici bir detay olarak yer alır.

 

Makyaj masası puf modelleri geniş bir yelpazede yer alır. Ayaklı ya da ayaksız olan makyaj masası pufu modelleri aynı zamanda farklı renk ve dokulara sahiptir. Çeşitli renk seçenekleriyle yatak odanızın özenle seçilmiş diğer parçalarına uyum sağlayan makyaj masası pufu evinize çekici bir hava katar. Makyaj masası ve puf modelleri arasından seçim yaparken şifonyer, komodin gibi diğer mobilyalara uyumlu seçeneklere yönelerek yatak odası dekorunda uyum yakalayabilir, odanızın görüntüsünü ileriye taşıyabilirsiniz. Makyaj masası pufunu aynı zamanda odanızda ayak ucunuza da koyarak farklı işlevler için kullanabilirsiniz.

 

Taşınabilir olmalarıyla öne çıkan puf modellerinden iç mekânlarınızda farklı yerlerde faydalanmanız mümkündür. Estetik anlayışınızı yansıtan pufunuzu makyaj yapmadığınız zamanlarda odanın çeşitli yerlerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Dekorasyonun çok amaçlı parçalarından biri olan puflar aynı zamanda son derece kullanışlı olmalarıyla da öne çıkar. Pufu makyaj yaparken rahat ve konforlu bir pozisyonda bulunmak için kullanabileceğiniz gibi yorucu bir günün ardından ayaklarınızı uzatmak için de kullanabilirsiniz.

 

Hayatınızın çoğu alanında faydalanabileceğiniz puf modelleri arasından tercih yaparken zevklerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Dekorasyonunuza uyum sağlayarak ortamda hoş bir hava yakalamanızı sağlayan puf modelleri çeşitli renk, doku ve tasarımlara sahiptir. Makyaj masası için puf tercihi yaparken beğendiğiniz stil, renk ve materyali seçmeniz önemlidir. Sıklıkla tercih edilen modeller arasında keten, suni deri ve kadife dokulu makyaj masası pufu gibi çeşitler yer alır. Farklı materyaller ortamlara farklı hava katacağından dekorasyon hedeflerinizi göz önünde bulundurarak tercih yapmanız önemlidir.


Keten Dokulu Makyaj Masası Puf

Odanız için ideal makyaj masası puf seçimini yaparken dikkat edebileceğiniz noktalardan birisi pufun yapıldığı materyaldir. Keten, dayanıklı ve yumuşak olması sayesinde makyaj masası puflarında sıklıkla kullanılan materyallerden birisidir. Keten dokulu makyaj masası puf modelleri doğal görüntüleriyle öne çıkar. Yapısı itibarıyla kolay toz tutmayan keten makyaj masası pufları, kolayca temizlenebilir ve tüylenme yapmaz. Bu özellikleri sayesinde keten dokulu makyaj masası pufları dekorasyonda doğallığı ve sadeliği ön planda tutanlar için birebirdir. Çok bakım gerektirmeyen keten modeller ayrıca güneşe karşı son derece dayanıklı olduklarından uzun seneler kullanıma uygundur.


Kadife Dokulu Makyaj Masası Puf

Kadife dokulu makyaj masası puf modelleri seçkin bir görüntü sunmalarıyla öne çıkar. Yatak odanızda zarif bir görüntü yakalamak istiyorsanız kadife dokulu puf koltuklu makyaj masası seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Leke tutmamasıyla da öne çıkan kadife dokulu puflar, hem modern hem de klasik dekorasyon anlayışına uyum sağlayabilir. Aynı zamanda dayanıklı bir materyal olan kadifeden yapılan puflar sağlam ve konforlu bir kullanım sunar. Çeşitli renk seçenekleri arasından odanızdaki dolaplar gibi diğer modüllere uyum sağlayan kadife dokulu makyaj masası pufunu seçerek görüntüye zerafet katabilirsiniz.


Suni Deri Dokulu Makyaj Masası Puf

Etkileyici bir görüntü sunan suni deri, dekorasyonda sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Yaşam alanlarınızda lüks ve çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız dekorasyonunuza suni deri parçalar ekleyebilirsiniz. Suni deri tercih edebileceğiniz mobilyalardan birisi de makyaj masası pufudur. Suni deri dokulu makyaj masası puf modelleri hem makyaj yaparken konforlu olmanızı sağlar, hem de dekorasyonunuzu şık bir biçimde tamamlar. Dayanıklılığıyla bilinen suni deri, mobilyaların uzun ömürlü olmasını sağlar. Seçeceğiniz suni deri dokulu makyaj masası pufunu uzun yıllar kullanabilir, yakaladığınız estetik görüntünün tadını senelerce çıkarabilirsiniz.


Makyaj Masası Puf Modelleri

Makyaj yaparken rahat etmenizi sağlayan puflar farklı model ve işlevlere sahiptir. Makyaj masanıza eşlik eden ve dekorasyonda etkileyici bir detay olarak yer alan puf modelleri ayaklı, kapağı açılabilen, silindir gibi farklı kategorilere ayrılır. Doğru puf tercihini yaparken bu tür unsurlara dikkat ederek yatak odanızda hem şıklığı hem de işlevselliği yakalayabilirsiniz. Makyaj masası puf modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi pufun boyutlarıdır. Puflar, yükseklik ve genişlik bakımından birbirlerinden ayrılırlar. Makyaj masanıza uyumlu pufu tercih etmek makyaj yaparken rahat olmanızı sağladığından bu hususa dikkat etmeniz gerekir.

 

Makyaj masası puf modellerini yaşam alanlarınızda farklı işlevler için de kullanabilirsiniz. Puf modellerinde öne çıkan özelliklerden birisi de depolama alanı olarak kullanılabilir. Sandık puf olarak da bilinen açılabilir puf modelleri, size ekstra saklama alanı sağlar. Yatak odanızda hem şık hem de kullanışlı bir parça olarak öne çıkan makyaj masası pufları böylelikle etrafın düzenli olmasına da katkı sağlar.

 

Makyaj masası puf modelleri arasında farklı olan unsurlardan bir diğeri ise tasarımdır. Hem modern, hem de klasik dekorasyon anlayışlarına hitap eden makyaj masası pufları mevcuttur. Farklı tasarımlara sahip makyaj masası pufları arasından estetik anlayışınıza en uygun modeli seçerek yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Makyaj masası pufları genelde kare, dikdörtgen ya da silindir yapıya sahiptir. Boyutları değişebilen makyaj masası pufları arasından ortamın özelliklerine en uygun olanı tercih ederek makyaj alanınıza estetik bir dokunuş katabilirsiniz.

 

Makyaj masası puf tasarımları arasında fark eden diğer bir nokta modelin ayaklı olup olmadığıdır. Ayaklı puf modelleri genellikle klasik dekorasyonda daha çok kullanılırken ayaklı olmayan modeller kompakt görüntüleriyle modern dekorasyonlara uyum sağlar. Tercih edeceğiniz pufu birlikte kullanacağınız aynalar, makyaj masaları gibi mobilyaların tasarımlarını göz önünde bulundurarak yatak odanızda ahengi sağlayabilirsiniz.

 

Ev dekorasyonunda en önemli noktalardan birisi renktir. Kişinin zevklerine hitap eden renklerle donatılmış bir ortamda bulunmak kişiye mutluluk verir, hayat kalitesini artırır. Makyaj masası puf modelleri arasından tercihinizi yaparken modülün rengine ve dokusuna dikkat etmeniz önemlidir. Farklı materyallerden yapılan ve çeşitli renklere sahip puflar arasından zevkinize hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.


Makyaj Masası Puf Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklere sahip çeşit çeşit makyaj masası puf modeli vardır. Kalite ön planda tutularak üretilen ve uzun yıllar kullanılması hedeflenen makyaj masası puflarını aynı zamanda evinizin farklı alanlarında ve amaçlar için de kullanabilirsiniz. Bu geniş ürün yelpazesi arasından seçim yaparken estetik tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate alarak en ideal makyaj masası pufunu seçebilirsiniz. Sizin için en doğru pufu seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz etkenlerden birisi de bütçedir. Ortama hem şık hem de işlevsel olmasıyla damga vuran makyaj masası puf fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Makyaj masası pufunun yapıldığı malzeme, tasarımı, işçiliği gibi faktörler fiyatını etkiler. Her zevke hitap eden modeller arasından bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Kumaş Özelliği
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14275", "name": "Berta Sehpa Pufu, Keten Dokulu, 17601 Bej", "price": 2570, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Bej", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 1, "dimension1" : "2570", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "10857", "name": "Basel Puf, Suni Deri, 21711 Krem", "price": 1980, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 2, "dimension1" : "1980", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "10355", "name": "Loreto Puf, Keten Dokulu, 23502 Mavi", "price": 3035, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Mavi", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 3, "dimension1" : "3035", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "3245", "name": "Raum Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 217 Taba", "price": 2000, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 4, "dimension1" : "2000", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "3056", "name": "Orlando Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Koyu Gri", "price": 2390, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Gri", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 5, "dimension1" : "2390", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "3009", "name": "Netha Puf, Kadife Dokulu Kumaş, 221 Bej", "price": 2585, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Krem", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 6, "dimension1" : "2585", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "2945", "name": "Giorno Puf, Suni Deri Kumaş, Petrol", "price": 3220, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 7, "dimension1" : "3220", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "2934", "name": "Elegante Puf, Nubuk Kumaş, Kahverengi", "price": 2640, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 8, "dimension1" : "2640", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" }, { "id": "2917", "name": "Dorian Puf, Suni Deri Kumaş, Antrasit", "price": 4570, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Yatak Odası > Makyaj Masası - Puflar > Puflar", "position": 9, "dimension1" : "4570", "dimension2" : "", "list": "makyaj-masasi-puflarpuflar" } ] }
ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama