{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde İkinci Ürüne %50 İndirim Fırsatı!

2023 fiyatlarıyla seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Genç Odası Tek Çekmeceli Komodinler Modelleri ve Fiyatları

Renk
Fiyat
5 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Komodin, 58x45 cm (GxY)
Açık Meşe-Antrasit,Metal Ayak
3500
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Online'a Özel
Komodin, 56x50 cm (GxY)
Ceviz Renk, Metak Ayak
2700
Sepette %5 İndirim 2565.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 2565.0
YENİ
Online'a Özel
Komodin, 56x50 cm (GxY)
Beyaz Renk, Metak Ayak
2700
Sepette %5 İndirim 2565.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 2565.0
Komodin, 60x45 cm (GxY)
Ceviz Renk, Alternatif Seçenekli Kulp
4610
Sepette %10 İndirim 4149.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 4149.0
Komodin, 50x45 cm (GxY)
Ceviz-Parlak Krem Renk
2660
Sepette %10 İndirim 2394.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 2394.0
Toplam 5 / 5 Ürün

Tek Çekmeceli Komodinler

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz tek çekmeceli komodin modellerini inceleyebilir,ihtiyacınıza uygun 2 çekmeceli komodin modelleri için de göz atabilirsiniz.


Tek Çekmeceli Komodin Koleksiyonu

Dekorasyonda hem işlevsel hem estetiksel özellikleriyle herkesin ilgisini çeken tek çekmeceli komodinler, farklı seçenekleriyle genç odasına hareket getirir. Tek çekmeceli komodin koleksiyonu, farklı tasarımdaki ürünlerle zevkinize ve odanızın konseptine en uygun modelleri bulmanızı kolaylaştırır. Tek çekmeceli komodinler sayesinde uyku rutininizde ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilir, eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

 

Birçok ihtiyaca karşılık veren mobilyalar 2’li çift çekmeceli komodin modelleriyle de farklı işlevler sunar. Yatak odası için ihtiyaç duyabileceğiniz ve komodinle takım yapmak isteyebileceğiniz şifonyer modellerini de Enza Home kalitesiyle bulabilirsiniz. Estetik ve zarif tasarımları beğeniyorsanız tek çekmeceli komodin modellerini inceleyebilirsiniz. Görüntünün yanı sıra ekstra depolama ihtiyacınız varsa da 3 ve 5 çekmeceli şifonyer, dolap ve çift çekmeceli komodin modellerine de göz atabilirsiniz.


Tek Çekmeceli Ahşap Komodin

Modern ve estetik tasarımlara sahip tek çekmeceli komodin modelleri, farklı malzemelerle odanıza kolayca uyum sağlar. Kendine has özelliklere sahip mobilyalar arasında bulunan ahşap komodin modelleri, hayalinizdeki tasarımları sizlerle buluşturur. Farklı ihtiyaçlara ve zevklere uygun olarak ahşap komodinler farklı tasarımlarla göz alıcı şıklık sunar. Alt kısmı çekmeceli, üst kısmı raflı olan modeller eşyalarınızı farklı şekillerde depolama ihtiyacınızı karşılar.

 

Ahşap tasarımlar, farklı oda konseptlerine kolayca uyum sağlayıp estetik bir görünüm sunar. Tek çekmeceli ahşap komodinler ayaklı veya yere sıfır olarak tasarlanıp farklı yükseklik ve boyut özelliklerine sahiptir. Farklı komodin ölçüleri arasından en uygun seçimi yapmak için yatağınızın ve diğer mobilyaların boyutlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Alçak yataklar için yüksekliği daha az olan ahşap komodinleri tercih ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Yaşam alanınıza hareket katacak ayak tasarımları dekorasyonda da çeşitlilik sağlayarak odanızın estetik ve hoş görünümünü tamamlar.


Tek Çekmeceli Komodin Fiyatları

İşlevsel özellikleri ve göz alıcı tasarımlarıyla tek çekmeceli komodinler, her yatak odasının olmazsa olmaz mobilyaları arasında yer alır. İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun birbirinden farklı birçok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ödeme seçenekleri, kampanya ve avantajlarla komodin fiyatları daha cazip hâle gelir. Genç odası komodin modelleri, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra farklı bütçelere uygun fiyat imkânlarıyla da çeşitlilik sağlar. Tek çekmeceli komodin fiyatları; model, malzeme, özellik, boyut ve renk özellikleri bakımından farklı bütçelendirilebilir. Komodinin ray mekanizması gibi yapımında kullanılan farklı teknikler de fiyatların belirlenmesinde etkili olabilir.

 

Kalitesiyle uzun süre kullanma imkânı sunan tek çekmeceli komodin modelleri, yıllar sonra bile ilk günkü görünümünü korur. Çekmeceli komodin fiyatlarında tasarımsal ve boyutsal özellikler de çeşitliliğin artmasına katkı sağlayabilir. Seçim yaparken odanızdaki diğer mobilyaların ölçülerine ve tasarımlarına uyum sağlamasına dikkat ederek doğru seçimler yapabilirsiniz. Şık ve göz alıcı tek çekmeceli komodin modelleriyle Enza Home, güvenceli ve ayrıcalıklı alışveriş fırsatlarını size sağlar.


Tek Çekmeceli Komodin Modelleri

Kendine has estetik tasarımlara sahip tek çekmeceli komodin modelleri evinizin tarzına ve konseptine çok yakışır. Odanızda olmasından çok keyif alacağınız mobilyalar, ince ve zarif detaylarla kendiniz özel ve rahat hissettirir. Komodin modelleri farklı malzeme, renk, doku ve ölçülere sahiptir. Sizlere sunulan farklı ölçüler arasından seçim yapıp odanıza en uygun alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Büyük boyutlu yatak, dolap ve şifonyere sahipseniz onlara uygun tek çekmeceli komodin tercihi yapmak hem daha kullanışlı olur hem estetik bakımından tamamlayıcı görünür.

 

Çekmeceli komodin modelleri üretildikleri malzemeye göre farklı doku ve görünüşlere sahiptir. Mobilyanın yüzeyi pürüzsüz veya hafif dokulu olup odaya daha farklı bir hava katabilirsiniz. Odanızdaki diğer mobilyalar ahşap görünüme sahipse aynı veya farklı malzemelerden üretilmiş komodinlerle dikkat çekici bir tarz oluşturabilirsiniz. Tek çekmeceli komodinler değiştirilebilir kulp tasarımları sayesinde odanızın tasarımını tamamlayabilirsiniz. Ahşap dokuya sahip beton görünümlü ve suni deri kaplı kulp seçenekleriyle tasarımı özelleştirip küçük ayrıntılarla odanıza göz alıcı dokunuşlar yapabilirsiniz. Ahşap görünümlü kare kulplu komodinler ise bütünleştirici stillerle çağdaş tasarımları odanıza taşır.

 

Farklı renk birlikteliklerinin dikkat çeken estetiği, tek çekmeceli komodin modellerine hoş bir hava katar. Ceviz ve koyu kahverengi renk kombinasyonu ahşap ağırlığının muhteşem şıklığını cazip hâle getirir. Arizona ceviz ve parlak vizon krem renginin birlikteliği ise naif ve yumuşak görünümle yalın şıklığın dokularını hissettirir.


Tek Çekmeceli Özellikleri

Odalarda yatağın yanında konumlandırabileceğiniz; tekli modellerin yanı sıra 2 veya 3 çekmeceli modeller de bulunur. Tek çekmeceli komodinler, raf gibi ekstra depolama alanlarına sahip olabilir. Çekmece özellikleri sürgülü veya farklı şekillerde açılabilen mekanizmalarla kullanışlılık ve çeşitlilik sağlar. Frenli çekmece ray sistemi, bıraktığınız yerde durabilen ve çektiğiniz zaman kolayca gelen özelliklerle çok kullanışlıdır.

 

Komodinlerin çekmece özelliklerinin yanı sıra raf gibi ekstra tasarımsal özellikleri de bulunur. Yüzey ve çekmece arasında kalan raflar farklı boyutlarla ihtiyacınız olan eşyaları yerleştirmenizi kolaylaştırır. Raf kısımları, kitap veya farklı teknolojik ürünleri koymak için kullanışlı bir tasarım sunar.

 

Çekmeceli komodin çeşitlerinin üretildikleri malzemeler de birbirinden farklılık gösterir. Her malzemenin kendine has kalitesi, özellikleri, dokusu ve tasarımı bulunur. Kendi kullanım alışkanlıklarınıza ve göz zevkinize uygun olan komodinleri tercih ederek odanıza güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Tasarımsal özellikler arasında komodinin yerde durmasını sağlayan ayak alternatifi de bulunur. 4 ayaklı komodinler, gövdenin daha yüksek görünmesini sağlarken daha zarif bir tasarımla odanın daha ferah görünmesini sağlar. Ayaklı komodinlerin yerle arasında boşluk olduğu için temizlik yapması da daha kolaydır. Zemine bitişik tek çekmeceli komodinler ise odadaki diğer mobilyalar da aynı tasarıma sahipse bütünsel bir görünüm oluşturur. Küçük bir odanız varsa ayaksız komodin ve karyolayı birleştirerek kullanabilirsiniz. Böylelikle alandan tasarruf yapmış olursunuz.


Tek Çekmeceli Kullanım Alanları ve Amaçları

Komodini yatak odanızda yatağın yanına koyarak kullanabilirsiniz. Tek çekmeceli komodinin yatak yanında kullanım amacı uyku öncesi ya da sonrasında yanınızda olmasını isteyeceğiniz eşyaları ve malzemeleri koymaktır. Komodinler görsel olarak estetik olduğu kadar kullanım amacıyla da hayat kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Çekmeceli ve raflı modelleri kullanırken çekmeceye özel eşyalarınızı; raf kısmına ise okuduğunuz kitapları, bilgisayar veya tablet gibi ürün ve eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Komodinin üst kısmına ise gece kitap okumanıza yardımcı abajur, mum, su veya çeşitli dekoratif ürünleri koyabilirsiniz. Çekmece kısmına ise komodinin üzerinde olmasını istemediğiniz daha özel ya da kapalı alana saklamak istediğiniz ürünleri yerleştirebilirsiniz.

 

Genellikle yatak odasında kullanılmasıyla bilinen ve bu işlev için tasarlanan tek çekmeceli komodinler, farklı alanlarda da kullanılarak değerlendirilebilir. Tek çekmeceli olmasıyla sade tasarıma sahip komodinler farklı dekorasyonlara modern ve göz alıcı bütünleştirici etki sağlar. Komodini oturma odasında sehpa olarak kullanıp televizyon kumandası, bardak altlığı, gözlük ve kitap gibi elinizin altında olmasını istediğiniz ürünleri de koyabilirsiniz. Çekmece kısmına ise tozlanmaması için açıkta durmasını istemediğiniz ama her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünleri de yerleştirebilirsiniz. Özellikle ayaklı komodin modelleri salon ya da oturma odası gibi evin farklı bölümlerine çok yakışır ve dekoratif açıdan estetik görüntü oluşturur. Yenilikçi tarzıyla evinizin farklı odalarına şık dokunuşlar yapmak için tek çekmeceli komodinleri kullanabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "15103", "name": "Terra Komodin, 58x45 cm (GxY)", "price": 3500, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Açık Meşe-Antrasit", "category": "Genç Odası > Komodinler > Tek Çekmeceli", "position": 1, "dimension1" : "3500", "dimension2" : "", "list": "komodinlertek-cekmeceli-komodinler" }, { "id": "15064", "name": "Kalinsta Komodin, 56x50 cm (GxY)", "price": 2700, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Komodinler > Tek Çekmeceli", "position": 2, "dimension1" : "2700", "dimension2" : "", "list": "komodinlertek-cekmeceli-komodinler" }, { "id": "15062", "name": "Kalinsta Komodin, 56x50 cm (GxY)", "price": 2700, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Genç Odası > Komodinler > Tek Çekmeceli", "position": 3, "dimension1" : "2700", "dimension2" : "", "list": "komodinlertek-cekmeceli-komodinler" }, { "id": "4174", "name": "Orlando Komodin, 60x45 cm (GxY)", "price": 4610, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Komodinler > Tek Çekmeceli", "position": 4, "dimension1" : "4610", "dimension2" : "", "list": "komodinlertek-cekmeceli-komodinler" }, { "id": "4173", "name": "Mistral Komodin, 50x45 cm (GxY)", "price": 2660, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Komodinler > Tek Çekmeceli", "position": 5, "dimension1" : "2660", "dimension2" : "", "list": "komodinlertek-cekmeceli-komodinler" } ] }
ASİSTAN