{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Yatak Odası 5 Çekmeceli Şifonyerler Modelleri ve Fiyatları

Renk
Fiyat
4 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Yüksek Şifonyer, 50x117 cm (GxY)
Beyaz-Gri-Ceviz Renk, Metal Kulp
10205
Sepette %5 İndirim 9694.75
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 9694.75
Ayın Ürünü
Yüksek Şifonyer, 60x126 cm (GxY)
Ceviz Renk, Alternatif Seçilebilir 2 Farklı Kulp Seçeneği
14610
Sepette %20 + %10 İndirim 10519.2
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 + %10 İndirim 10519.2
Yüksek Şifonyer, 56x111 cm (GxY)
Açık Ceviz Renk, Metal Kulp
14795
Sepette %5 İndirim 14055.25
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 14055.25
Yüksek Şifonyer, 51x120 cm (GxY)
Ceviz-Bej Renk, Keten Dokulu Kumaş Desen Yüzey, Rose-Gold Metal Kulp
15415
Sepette %10 İndirim 13873.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 13873.5
Toplam 4 / 4 Ürün

5 Çekmeceli Şifonyer

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz 5 çekmeceli şifonyer modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun 3 kapaklı dolaplar, tek çekmeceli komodinler, makyaj masası & puflar, aynalar gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Şifonyer, yetişkin ve genç odaları için işlev açısından oldukça katkı sağlayan bir mobilyadır. Çoklu çekmecesi bulunan modeller, özellikle farklı tür eşyaların muhafaza edilmesi için büyük bir alan sunar. 5 çekmeceli şifonyer dizaynı, birden çok saklama alanı sunan işleviyle bu konuda en çok tercih edilen parçalar arasında yer alır. İşleviyle olduğu kadar mobilya modasını takip eden modern çizgileri ve elegan tasarımları ile de dikkatleri üzerine çeker. Hem yaşam alanının düzenli olması hem de bulunduğu alana lüks bir hava katması için her bir modelin kendine özgü bir tasarımı bulunur. Bu özel ve ihtişamlı beş çekmeceli şifonyer modelleri ile evlerinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.


5 Çekmeceli Şifonyer Modelleri ile Konfor ve Şıklık

Ev yaşantısına kolaylık ve konfor katan özellikleri ile 5 çekmeceli şifonyer modelleri, kullanım itibarıyla da birçok pratik sağlar. Şifonyer, 5 çekmeceli olması sebebiyle eşyaların, minimum 5 farklı şekilde kategorize edilmesini mümkün kılar. Her bir çekmeceye, farklı eşyalar konarak bu eşyalara daha hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlar. Ayrıca üst çekmecelere, gün içerisinde sık kullanılan kıyafetler konarak eşyalara, daha kolay biçimde ulaşmak da mümkün olabilir. Beş çekmeceli şifonyer dizaynları, çekmecesi ile olduğu kadar üst yüzeyiyle de işlevsellik sunar. Bu üst yüzeye de anahtar, cüzdan, gözlük gibi önemli eşyalar konarak daha pratik ulaşım sağlanır. Ayna bulunan şifonyer modellerinin üst yüzeyinde, makyaj malzemeleri ve parfüm gibi kozmetik ürünler muhafaza edilebilir.


Zengin Tasarımları ile 5 Çekmeceli Şifonyer

Şifonyer modelleri, boyutları ve tasarımları ile her kullanıcıya hitap eden ürün seçenekleri ile listelenir. Dikey veya yatay formları bulunan mobilyalar, hem sizlere hem de ev dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar. Formuna ve tasarıma uygun şekilde özel olarak dizayn edilen çekmece kulpları ve şifonyer ayakları da modern ve şık bir detay katar. Doğal bir ağacın şekillendirilmiş formunu anımsatan modellerin yanı sıra 5 çekmeceli beyaz şifonyer tasarımları da oldukça duru bir stili yansıtır. Parlak ve sade duruşu ile minimal dizaynını destekler ve odaya, berrak bir görünüm kazandırmayı başarır. Ürünler, çeşitli ev konseptlerine modern tasarımları ile kolaylıkla uyum sağlayacak zengin bir koleksiyonda yer alır.


5 Çekmeceli Şifonyer Neye Göre Seçilmelidir?

Evin herhangi bir odası için mobilya tercihi yaparken önemli kriterlerden biri mobilyaların arasındaki stil uyumu sayılır. 5 çekmeceli şifonyer satın alırken bu doğrultuda yatak odasındaki diğer eşyalar ile aynı tarzda olan bir model seçilebilir. Zengin seçeneklere sahip şifonyer koleksiyonu ile spor, modern, minimal ve daha birçok stilde beş çekmeceli şifonyer modellerini bir arada bulabilirsiniz. Her bir detayı ile yüksek işlevsellik sunan 5 çekmeceli şifonyer koleksiyonu ile odanıza, yardımcı bir mobilya daha ekleyebilirsiniz. Stilin yanı sıra şifonyerlerin hem iç hem de dış boyutlarını, gereksinimlerinizi karşılama noktasında değerlendirebilirsiniz. Bu sayede tüm eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuz alana sahip olabilir ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.


5 Çekmeceli Şifonyer Fiyatları

Mobilya tercihlerinde dikkat edilmesi gereken her bir özellik, 5 çekmeceli şifonyer modellerinde farklı şekillerde görülebilir. Ürünün boyutu, ekstra uygulamaları ve tarzı gibi değişkenlik gösterebilen detaylar, bu ürünlerin fiyat basamaklarını da değiştirir. Üstün kaliteye sahip ve kolay temizlenen 5 çekmeceli şifonyer modelleri, hem kullanım ömrü hem de şekli açısından büyük avantaj sağlayan ürünlerdendir. Her bir detayıyla şık ve kullanışlı olabilen bir tasarım sunar. Dolayısıyla sunduğu fonksiyonlar ile yaşama kattığı pratik yönleri, ürünlerin değerini etkileyen detaylar arasında bulunur. Evinize ve sizlerin beğenilerine hitap eden modern ve etkileyici mobilya seçenekleri ile hemen tanışabilirsiniz. Her bütçeye uygun 5 çekmeceli şifonyer fiyatları ile özelliklerini Enza Home’dan keşfedebilirsiniz.


Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "10166", "name": "Cordell Yüksek Şifonyer, 50x117 cm (GxY)", "price": 10205, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Beyaz", "category": "Yatak Odası > Şifonyerler > 5 Çekmeceli", "position": 1, "dimension1" : "10205", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler5-cekmeceli" }, { "id": "5903", "name": "Orlando Yüksek Şifonyer, 60x126 cm (GxY)", "price": 14610, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Yatak Odası > Şifonyerler > 5 Çekmeceli", "position": 2, "dimension1" : "14610", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler5-cekmeceli" }, { "id": "720", "name": "Sona Yüksek Şifonyer, 56x111 cm (GxY)", "price": 14795, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Yatak Odası > Şifonyerler > 5 Çekmeceli", "position": 3, "dimension1" : "14795", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler5-cekmeceli" }, { "id": "708", "name": "Netha Yüksek Şifonyer, 51x120 cm (GxY)", "price": 15415, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Yatak Odası > Şifonyerler > 5 Çekmeceli", "position": 4, "dimension1" : "15415", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler5-cekmeceli" } ] }
ASİSTAN