{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Genç Odası 3 Çekmeceli Şifonyerler Modelleri ve Fiyatları

Renk
Fiyat
6 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Yüksek Şifonyer, 60x120 cm (GxY)
Açık Meşe-Antrasit
7970
Sepette %5 İndirim 7571.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 7571.5
YENİ
Şifonyer, 108x85 cm (GxY)
Ceviz Renk, Metal Kulp
14015
Sepette %5 İndirim 13314.25
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 13314.25
Şifonyer, 95x81 cm (GxY)
Ceviz Renk, Alternatif Seçilebilir 2 Farklı Kulp Seçeneği
10900
Sepette %20 İndirim 8720.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 8720.0
Şifonyer, 110x82 cm (GxY)
Ceviz-Bej Renk, Keten Dokulu Kumaş Desen Yüzey, Rose-Gold Metal Kulp
16780
Sepette %15 İndirim 14263.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %15 İndirim 14263.0
Şifonyer, 90x77 cm (GxY)
Ceviz-Parlak Krem Renk
5240
Sepette %10 İndirim 4716.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 4716.0
Yüksek Şifonyer, 50x120 cm (GxY)
Ceviz-Parlak Krem Renk
6125
Sepette %10 İndirim 5512.5
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 İndirim 5512.5
Toplam 6 / 6 Ürün

3 Çekmeceli Şifonyerler

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz 3 çekmeceli şifonyer modellerini inceleyebilir,ihtiyacınıza uygun 5 çekmeceli şifonyer modelleri için de göz atabilirsiniz.


Üç Çekmeceli Şifonyer Koleksiyonu

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri olan şifonyer hem işlevsel yapısı hem de estetik görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Yatak odası ya da oturma salonlarında tercih edilen bu çok özel mobilya, genellikle birçok çekmeceye sahiptir. Mobilyanın tasarımında ön plana çıkan çekmeceler, aksesuar ya da takıların muhafazasına olanak tanır.

Bunun yanı sıra kıyafet ya da makyaj malzemeleri de efektif bir şekilde saklanabilir. Bu tür özellikler, şifonyerlerin sıklıkla tercih sebebi olmasına neden olur. Şifonyerlerin tercihinde dikkat çeken unsurlardan bir diğeri de ortamın estetik ve zarif bir şekilde dekore edilmesine katkı sağlamalarıdır.

Şifonyerlerin yaşam alanlarına incelikli bir dokunuşta bulunan pek çok modeli bulunur. Bu modeller, farklı zevk ve tarzlara hitap etme konusunda da son derece başarılıdır. Estetik, zarif ve yenilikçi bir şifonyer modeli olan aynalı şifonyer, ayna detayı ile özellikle şık bir makyaj masası olarak kullanılabilir.

Öte yandan tamamen işlevsel bir kullanım sunan çekmeceli şifonyer, birçok malzemenin muhafazasını mümkün hale getirir. Zengin bir çeşitliliğe sahip olan şifonyer modelleri ile evinize modern ve incelikli bir hava katabilirsiniz.


Çocuk Odası Şifonyer

Çocukların eşyalarını düzenleme ve muhafaza etmelerine destek olan çocuk odası şifonyer modelleri, yenilikçi kullanımlarıyla ön plana çıkan mobilyalar arasında yer alır. İşlevsel açıdan kullanıcısına avantaj sağlamakla birlikte çocuk odalarının estetik ve zarif bir şekilde dekore edilmelerine de katkıda bulunur.

Her zevke hitap edebilen çocuk şifonyer modelleri bulunmakta olup bu modellerin her biri, sahip olduğu özellikler sayesinde ortamın atmosferini olumlu yönde etkiler. Geleneksel şifonyerler, klasik çizgilerde üretilmiştir ve şifonyerlerde sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Çoğunlukla ahşap malzemeden üretilen geleneksel şifonyerler, zarif detaylarla hareketlilik kazanır.

Çocukların ilgisini çekmeyi başaran renkli şifonyerler, canlı renklerden tasarlanır. Çocuğunuzun odasındaki temaya uygun şekilde tasarlanan mobilyalar, genellikle odada çok daha bütünlüklü bir görüntüye olanak tanır. Bunların yanı sıra çocuk odası şifonyer modelleri arasında çocuk dostu şifonyerler de yer alır.

Çocukların güvenliği ön planda tutularak titizlikle tasarlanan şifonyer modeli, yuvarlatılmış köşeler ve yumuşak kapanan çekmeceler olmak üzere çeşitli detaylara sahiptir. Çocukların güvenli bir şekilde kullanımına uygundur. Şifonyer modellerinin içerisinde yer alan tematik şifonyerler, çocukların ilgi alanlarına özel üretilir.

Deniz teması ile dinamizm kazanmış çocuk odaları için gemi direği şeklinde bir şifonyer üretilebilir. Bunun yanı sıra araba temalı odalarda kullanılmak üzere bu alana yönelik şifonyer tasarımı yapılabilir. Bu tür mobilyalarda 3 çekmeceli şifonyer modeli bulunabildiği gibi 5 çekmeceli şifonyerler de kategori içerisinde bulunabilir.


Üç Çekmeceli Şifonyer Fiyatları

Üç çekmeceli şifonyerlerde fiyatlar, mobilyanın özellikleri ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Şifonyer fiyatları belirleyicileri arasında yer alan unsurlardan en önemlisi üretimde kullanılan malzemenin kalitesidir. Şifonyerler çoğunlukla ahşap, metal, sunta başta olmak üzere farklı malzemeler kullanılarak üretilir.

Kullanılan malzemenin kalitesi şifonyer fiyatları belirleyicileri arasında yer almakla birlikte mobilyanın kalitesini de doğrudan etkiler. Ahşap şifonyer modellerinin dayanıklılık seviyesi çok daha yüksektir. Ayrıca estetik, zarif ve incelikli dokunuşlarla dinamizm elde eder. Bu nedenle yaşam alanlarının çok daha modern bir görünüm elde etmesini sağlar.

Üç çekmeceli şifonyer fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur, mobilyanın tasarımı ve sahip olduğu özelliklerdir. Daha fazla işçilik gerektiren şifonyerlerin üretiminde işçilik maliyeti çok daha yüksektir. Ayrıca özel tasarımlarda da işçiliğe olan ihtiyaç daha fazladır.

Mobilyanın boyutu hem tek çekmeceli komodin hem de 3 çekmeceli şifonyerlerin fiyatlarını doğrudan etkiler. Büyük ve geniş şifonyerlerde ihtiyaç duyulan malzeme çok daha fazladır. Bunun yanı sıra işçilik maliyetleri de artış gösterir. Dolayısıyla şifonyerde boyut arttıkça maliyet de artış gösterecektir. Bunların yanı sıra fiyatları etkileyen hususlar içerisinde ekstra özellikler, taşıma ve montaj ile talep de önemli bir yer edinir.


Üç Çekmeceli Şifonyer Modelleri

3 çekmece ile tasarlanan, yaşam alanlarına renk ve dinamizm katan üç çekmeceli şifonyer modelleri; modern, estetik ve zarif detaylarıyla kullanıcılara yenilikçi bir kullanım vadeder. Birden fazla çekmecesi ile fonksiyonel bir kullanım vadeden bu tür mobilyalar, yaşam alanlarına renk katar.

Temelde üç çekmeceye sahip olan 3 çekmeceli şifonyer, farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Vintage tarzıyla ön plana çıkan şifonyer modelleri, retro rengi ve desenleriyle eşsiz bir görünüm vadeder. Çekmeceli şifonyer modelleri içerisinde yer alan klasik ahşap şifonyerler, çoğunlukla geleneksel dokunuşlarla tasarlanır.

Çok daha klasik bir dekorasyon isteyenler için ideal olan bu tür şifonyerler, dantel işlemeler ya da oyma detaylarla eşsiz bir görünüm elde eder. Sade ve zarif bir tasarım arzulayanlara hitap eden minimalist mobilyalar, genellikle açık renk kullanılarak tasarlanır. Böylelikle yaşam alanlarına estetik bir dokunuşta bulunur.


Üç Çekmeceli Özellikleri

Üç çekmeceli şifonyerlerin öne çıkan pek çok özelliği, bu tür mobilyaların sıklıkla tercih edilmesini mümkün hale getirir. Aynalı şifonyer, ahşap şifonyer olmak üzere birçok farklı modele ev sahipliği yapan üç çekmeceli şifonyerlerin dikkat çeken özellikleri genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • 3 çekmecesi ile fonksiyonel bir kullanım sunar.
  • Çoğunlukla çekmecelere ek depolama alanlarına sahiptir. Komodin modelleri değişiklik gösterse de bu özellik pek çok modelde ön plana çıkar.
  • Yatak odalarında kullanılan üç çekmeceli şifonyerler, ayna detayıyla hareketlilik kazanır. Bu durum, şifonyerin kişisel bakım ve giyinme işlemleri için kullanılmasını olanaklı hâle getirir.
  • Farklı renk ve desen çeşitleriyle her tarza hitap eder. Ahşap tasarımlar genellikle doğal ahşap tonlarındadır. Öte yandan canlı renkler kullanılarak tasarlanan modeller, zengin renk seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeker. Canlı renkler genellikle çocuk şifonyer modellerinde tercih edilir.
  • Zarif ve yenilikçi komodin modelleri, farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Büyük ve geniş modeller, daha büyük yatak odalarında tercih edilir. 5 çekmeceli şifonyer modelleri bu tür alanlar için oldukça idealdir. Bunun yanı sıra dar alanlarda minimal tasarımlar kullanılır.
  • Tek çekmeceli komodin, çift çekmeceli komodin modelleri ve 3 çekmeceli tasarımlarda hazır montajlı ya da montaj gerektiren parçalar bulunabilir.

Üç çekmeceli şifonyerlerde farklı detaylar da bulunabilir. Çekmecelerin açılmasına destek olan kulplar, birçok modelde yer alır. Bunun yanı sıra estetik ve zarif tasarıma olanak tanıyan detaylar da bulunabilir.


Üç Çekmeceli Kullanım Alanları ve Amaçları

Üç çekmeceli şifonyerlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Çünkü estetik ve zarif detaylarıyla yenilikçi bir görünüm vadeder. Bu nedenle oturma salonlarında ya da yatak odalarında üç çekmeceli şifonyerler tercih edilir. Hem çift çekmeceli komodin hem de üç çekmeceli komodinlerde fonksiyonellik ön plandadır.

Çekmece sayısının fazla olması, birçok eşyanın efektif bir şekilde muhafaza edilmesine katkıda bulunur. Bunun yanı sıra estetik ve şık detaylarıyla şifonyer modelleri, yaşam alanlarında benzersiz bir dokunuşta bulunur.

3 çekmeceli, 5 çekmeceli şifonyer modelleri ile sizlere pek çok tasarımı bir arada sunularak yaşam alanlarına eşsiz bir dokunuşta bulunur. Tam da aradığınız tasarımlara karar verdikten sonra odanızda fonksiyonel ve estetik tasarımlar elde edebilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "15101", "name": "Terra Yüksek Şifonyer, 60x120 cm (GxY)", "price": 7970, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Açık Meşe-Antrasit", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 1, "dimension1" : "7970", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" }, { "id": "14824", "name": "Pavia Şifonyer, 108x85 cm (GxY)", "price": 14015, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 2, "dimension1" : "14015", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" }, { "id": "709", "name": "Orlando Şifonyer, 95x81 cm (GxY)", "price": 10900, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 3, "dimension1" : "10900", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" }, { "id": "707", "name": "Netha Şifonyer, 110x82 cm (GxY)", "price": 16780, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 4, "dimension1" : "16780", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" }, { "id": "706", "name": "Mistral Şifonyer, 90x77 cm (GxY)", "price": 5240, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 5, "dimension1" : "5240", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" }, { "id": "705", "name": "Mistral Yüksek Şifonyer, 50x120 cm (GxY)", "price": 6125, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Şifonyerler > 3 Çekmeceli", "position": 6, "dimension1" : "6125", "dimension2" : "", "list": "sifonyerler3-cekmeceli-sifonyerler" } ] }
ASİSTAN