{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Aktuel Blog

Enza Home Aktüel Blog

2020 Ev Dekorasyonu Trendleri ile Evinizi Yenileyin

En trend tasarımlar ile yaşam alanınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Enza Home, birbirinden 

yenilikçi ve stil sahibi koltuk takımı modelleri ile size bu fırsatı sunmaya hazır!

Zamansız çizgilerin öne çıktığı trendleri yakalamak için siz de Enza'nın birbirinden şık ve modern salon takımı seçeneklerine göz atabilirsiniz.


Trendy bir salon için ihtiyacınız olan oturma grubu ile uyumlu yemek odası takımı alternatiflerini de Enza'nın koleksiyonunda kolaylıkla bulabilirsiniz. Art Deco akımının sanatsal çizgileri ile modern formların bir araya geldiği, retro stilin yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlandığı farklı koltuk takımlarıyla yaşam alanınızı son yılların en sevilen trendler ile donatmaya hazır olun

Retro Tasarımların Modern Yorumu Yine Çok Moda!

İç mekân tasarımında karakteristik özellikleri ile dikkat çeken retro stil, modern formlara sahip mobilyalara farklı bir yorum getirmek için ideal! Minimal çizgilerden oluşan koltuk takımı modellerinde retro stilin temsilcisi niteliğindeki hardal sarısı, kiremit rengi ve fıstık yeşili gibi tonları kullanabilirsiniz.

Enza koleksiyonunda, dilediğiniz renkteki kumaşlarla kombinleyebileceğiniz, birbirinden şık ve minimal koltuk takımı modelleri mevcut. Hem metal hem de ahşap ayaklı farklı koltuk modelleri için yapacağınız kumaş seçimleri ile retro etkisi yaratabilir; bu tarzı tamamlamak için Enza'nın doğal görünümü ile dikkat çeken ahşap kaplamalı yemek odası ve salon takımı modellerine göz atabilirsiniz.

Enza'nın Yalın ve Çağdaş Tasarımlı Koltuk Takımı Modelleri İle Zamansız Dekorasyon

Son yıllarda trend haline gelen bir diğer yaklaşım ise, zamansız dekorasyon... Bu trende uymak, sizi her yıl yeni trendleri yakalama zorunluluğundan kurtarıyor. Yıllara ve modaya yenik düşmeyen koltuk takımı modelleri ile yapacağınız zamansız bir dekorasyon, güncel trendlere bağlı kalarak yaptığınız tasarımlardan çok daha uzun ömürlü oluyor. Örneğin; Chester kanepe modelleri, her yıl dekorasyon trendlerine bir yenisi eklenmesine rağmen asla demode olmayan ürünler arasında yer alıyor. Minimal tasarımlar da çok yönlü kullanım sağlayan, yalın mobilyalar oldukları için her tarz ile kolayca uyum yakalayabiliyor. Bu da modern çizgilerden oluşan koltuk takımı modellerinin kullanışlılığını artırıyor.

Enza'nın ürün seçenekleri arasında Chester kanepenin modernize edilmiş farklı alternatiflerinin yanı sıra minimal bakış açısıyla tasarlanmış çok sayıda seçenek bulunuyor. Siz de zamansız bir dekorasyon ile trendlere ayak uydurmak istiyorsanız; Enza Home, yenilikçi koltuk takımı modelleri ile birbirinden şık ve kullanışlı alternatifler sunuyor.

Art Deco ve Modernizmin Harmanlandığı Koltuk Takımı Seçenekleri

Eklektik dekorasyonun popüler hale geldiği koltuk takımı tasarımları arasında farklı tarzların bir arada bulunduğu ürün seçenekleri yoğun talep görüyor. Art Deco, son dönemde yıldızı yeniden parlayan sanat akımları arasında sayılıyor. Ancak, sadece Art Deco'yu temsil eden tasarımlar yerine, bu tarzı modern çizgilerle buluşturan mobilya seçenekleri tercih ediliyor. Üçgen, ikizkenar yamuk, daire gibi çeşitli geometrik nesnelerin ve keskin çizgilerin hakim olduğu Art Deco'nun etkisi; koltuk takımı modelleri için yapılan kumaş seçimlerinde etkili oluyor. Enza'nın modern formlara sahip koltuk takımı modellerinde kullanmak üzere yapacağınız kumaş seçimlerinde sayısız alternatif sizlere sunuluyor. Siz de bu iki tarzı harmanlayarak trendleri yakalamaktan yanaysanız, kumaş seçiminde Art Deco desenlerine, mobilyada ise sade ve minimal tasarımlara yönelmenizde fayda var.

Yaşam alanınızı yenilerken en güncel trendlere uygun, yaratıcı ve özgün mobilyalarla dekorasyona başlamak istiyorsanız, siz de Enza'nın birbirinden şık koltuk takımı seçeneklerine göz atın!

ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama