AKTÜEL
KONULAR
12.02.2016

Yatak Odaları: Akılcı Çözümler

AKILCI ÇÖZÜMLER

Aradığınızı kolayca bulabildiğiniz, şık ve düzenli görünen bir dolaba sahip olmak ister misiniz? Mekan darlığından veya sahip olunan dolabın yetersizliğinden dolayı çoğu zaman kıyafetlerimizi üst üste asmak durumunda kalabiliriz. Bazen de, yeterince geniş bir alana sahip olsak da, dolap içi düzeni sağlamakta zorlanırız. Yatak odanızın içinde tüm giysileri ve diğer eşyaları depolamak gerçek bir planlama gerektirir. En büyük görev de dolaplara düşüyor.

Yer sıkıntınız varsa Sürgü Kapaklı Dolapları tercih edin.

Kapaklı dolaplar yerine sürgü kapılı dolaplar kullanmak yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca dolap kapaklarında ayna kullanımı odanızı daha geniş gösterecektir.

Dolabınızı Yatak Odanızın boyutuna göre dilediğiniz gibi ayarlayın.

Farklı modül alternatifleriyle dolap genişliğinizi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Özellikle köşe dolap modülleri hem yatak odanızda her köşeyi değerlendirmenize olanak tanıyacak hem de şık bir görüntü sağlayacaktır.

Hayatınızı kolaylaştıracak dolap içi detaylar.

Dolap içinde yer alan aksesuar bölmeleri, pantalonluk mekanizmaları, asansörlü askılıklar eşyalarınızı kolayca düzenlemenize olanak tanır.

Dolap İçi aydınlatmalarla aradığınızı kolayca bulun.

Dolap içlerinde yer alan aydınlatmalar sayesinde aradığınızı kolayca bulabilir, renkleri rahat bir şekilde ayırabilirsiniz.

Aynı tip askı ve kutu kullanın:

Aynı tip askılar ve kutular hem düzenli hem de şık bir görüntü oluşturmanıza olanak tanır. Aynı dolap içinde farklı doku ve materyalden kutu ve askılarla göz yorucu ve dağınık bir görüntü oluşmasına sebep olursunuz. Bunların şekilleri de farklılık gösterdiği için arada boşluklar kalmasına neden olabilir.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.