AKTÜEL
KONULAR
10.03.2016

Konforu ve Rengi Evinize Getiren Spor Koltuk Takımları

Evinizin Keyfini Çıkarın

Ağır görünümlü avangart modeller; klasik, oymalı ahşaplar; dar ve pek de kullanışlı olmayan rahatsız koltuklar size evinizin keyfini rahatça çıkarmak için güçlük yaratabilir. Eğer tercihiniz şaşaa yerine ayaklarınızı uzatıp keyif içinde günün yorgunluğunu atmaksa dekorasyonda spor modellere yer vermek, sizin için yerinde bir karar olacaktır. Üstelik spor koltuk takımı modellerini tercih ederken estetikten tamamen uzaklaşmanız da gerekmiyor. Göze oldukça şık görünen rengarenk koltuklar ile evinizi estetik bir görünüme de kavuşturabilirsiniz.

Renklerin Gücünü Kullanın

Modern ve spor tasarımların kuşkusuz en güzel yanı renkleri özgürce kullanabilmektir. Birbirinden güzel kumaşlar, birbirinden güzel modeller ve fark yaratan tasarımlar ile sevdiğiniz renkleri bir araya getirerek mükemmel bir ahenk yaratmanız hiç de zor değil. Son dönemin moda renkleri pudra pembesi, mavinin her tonu; daha klasik düşünenler için siyahlar ve beyazların yanı sıra, modası hiç geçmeyen toprak tonları, spor koltuk takımları modellerinin vazgeçilmezlerindendir. Ayrıca fark yaratmak isteyenler için turuncu ve tonları da son dönemin öne çıkan renkleri arasında. Spor modeller ile birlikte kullanabileceğiniz farklı renk ve desenler de pek çok kırlent çeşidi de ortamı hareketlendirmek için kullanılabilecek diğer ürünler.

Renkli, Desenli Yastıklar ile Sıradan Koltuklara Enerji Katın

Spor koltuk takımları ile kullanımda olduğu kadar, renk ve tarz kombinlerinde de kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıntılarla uğraşmayı seven bir yapınız yoksa küçük dokunuşlarla evinizin görünüşünde elegan değişiklikler yaratmanız mümkün. Örneğin geniş, yumuşak ve rahat spor koltuklarınız ile birlikte rengarenk yastıklar, desenli kırlentler kullanarak şık bir kompozisyon oluşturmak hiç de zor değil. Ayrıca koltuklarınıza serebileceğiniz kilim desenli koltuk şalları, televizyon keyfi esnasında yanınızdan ayırmayacağınız renkli örtüler ve küçük battaniyeler de yaratacağınız orijinal tarzın en önemli parçaları arasında. Spor şıklığı yakalamak isterseniz Enza Home mağazalarında kendinize

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.