AKTÜEL
KONULAR
10.03.2016

Gravity Koltuk Takımı

Enza Home 2017 koleksiyonunun yepyeni üyesi Gravity Koltuk Takımıyla tanışmak ister misiniz? Ev dekorasyonu denildiğinde aklınıza ilk gelen marka olan Enza Home, bu sene koltuk takımı ailesine bir yeni üye daha ekledi. Koltuk takımı ailesine yeni katılan bu üyenin adı ise Gravity. Bu yazımızda Gravity Koltuk Takımının, ev dekorasyonunda size sağladığı avantajlardan ve evinizin şıklığına vereceği katkılardan bahsedeceğiz.

Öncelikle isminden de anlaşılacağı üzere Gravity Koltuk Takımı; yüksek ve metal ayakları sayesinde, sizlere yer çekimine meydan okurmuşcasına boşlukta oturuyormuş hissi veriyor. Geniş bir oturum alanı sunan 4’lü koltuk seçeneğiyle konforu yeniden tanımlayan Gravity Koltuk Takımı, özel dokuya sahip lüks kumaşıyla da sizlere benzersiz bir oturma deneyimi sunuyor.

Klasik koltuk takımı modellerine göre 4’lü koltuk seçeneğiyle tasarım olgusunu yeniden sorgulatan Gravity Koltuk Takımı, gümüş ve füme gibi canlı renkleriyle de yaşam alanlarınızda görsel bir şölen sunuyor. Tüm bunlar dışında uzun metal ayakları ve farklı renk ve dokudaki kırlentleriyle de tasarımda detayların önemine vurgu yapıyor. 

Özel yüzey tasarımını minimal formlarıyla buluşturan Oblique serisi, lambader, sarkıt ve abajur aydınlatma tasarımlarıyla gümüşün zarif ve dengeleyici etkisiyle yaşam alanlarına şık bir dokunuş katıyor. Wire serisi, kafes formundaki metal başlık tasarımı ile yaşam alanlarında yalın ve zarif bir etki yaratırken, farklı boy seçenekleriyle şık ve dikkat çekici kombinasyonlar yaratmaya olanak sağlıyor.

Tasarım ve ev dekorasyonunda her zaman detaylara fazlasıyla önem veren Enza Home, Gravity Koltuk Takımıyla da bunu bir kez daha ispatlıyor. Unutmayın; bazı detaylar vardır, size Enza Home’u hatırlatır!

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.