AKTÜEL
KONULAR
10.03.2016

Evinizdeki Şıklığı Enza Halı ile Tamamlayın

YAŞAM ALANLARINA ŞIKLIK, KONFOR VE İŞLEVSELLİK KATAN TASARIMLARI İLE DİKKAT ÇEKEN ENZA HOME, 2015 HALI KOLEKSİYONUYLA DA EVLERDE DEKORASYON BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLAYACAK.

Dekorasyonda rehberiniz Enza Home, yeni halı koleksiyonu ile de evlerin yine gözdesi olmaya aday. Farklı stil ve desen seçenekleri  ile her zevke hitap eden Enza Home 2015 Halı koleksiyonu, HD kalite renkleriyle konfor ve şıklığı bir arada sunuyor.

Evdeki şıklığa yeni bir bakış açısı sağlayan Enza Home 2015 Halı koleksiyonunda, modern tasarımlardan geleneksel motif tutkunlarına kadar herkes kendi tarzını bulacak. Yün, el dokuması, pamuk baskı, %100 viskon gibi farklı doku ve özellikteki 7 serisiyle ev dekorasyonuna farklı bir dokunuş katıyor.

Butik serisi, tarzınız ne olursa olsun birbirinden şık, stil sahibi desenleriyle mekânınızın karakterini ortaya çıkaracak geniş yelpazede seçenekler sunuyor. Üstün kalite viskon ile metrekarede 1.000.000 vuruş tekniğiyle dokunan Butik Serisi halılar, dayanıklılığı ile zamana meydan okurken, çevreci özellikleriyle de fark yaratıyor.

Geleneksel motiflerin %100 doğal viskon ile buluştuğu Palace Serisi, pastel renkleri ve over-dye tekniği kullanılarak sağlanan vintage görünümünü, klasik tarzın en seçkin haliyle mekânlara yansıtıyor. Abartı ve şaşaadan uzak durarak da gösterişli olunabileceğini kanıtlayan Palace Serisi halılar, dekorasyonda köklü ve asil bir karakterin altını çiziyor.

Doğadaki renklerden ilham alınarak üretilen Pompom Serisi, özel büküm tekniği kullanılarak elde edilen sıradışı formuyla dikkat çekerken, natürel tonlarda renk geçişleriyle mekâna sıcaklık katıyor. Doğal yün kullanılarak elde dokunan Pompom Serisi halılar, sade formuyla da tüm mekânlara uyum sağlıyor.

Antik Serisi ise tarihin dokusu ve zamanın ritmi kilimlerle sizi zamanda yolculuğa çıkartıyor. Kullanılan doğal materyallerle enerjinizi koruyan ve hayatınıza doğal dokunuşlar yapan Antik Serisi kilimlerin doğal, rustik karakteri, modern mekanlarla birleştiğinde göz alıcı bir kontrast çıkıyor.

Butik, Palace, Passage, Silken, Cove, Pompom ve Antik olmak üzere 7 seriden oluşan Enza Home 2015 Halı koleksiyonu, her zevke ve ihtiyaca yönelik özgün alternatifleriyle Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.