AKTÜEL
KONULAR
02.10.2016

Evinizde Seçkin ve Rahat Bir Dekorasyon Anlayışı

İç dekorasyonda ihtişamlı ve güçlü bir görünümü modern tarz ile de yakalamak mümkün mü?

Bu sorunun yanıtını Rain yemek odası ve Rebecca Koltuk, köşe takımları ile veren Enza; sade çizgilere sahip ancak iddialı bir çizginin hayata nasıl geçirebildiğini anlatıyor. Modeller kullanım konforu ve ergonomi açısından oldukça yüksek bir çıtaya işaret ederken, tasarımları ile de evlerde seçkin ve iddialı atmosfer yaratmayı başarıyor.

Rebecca oturma grubu; çağdaş yaşamın dinamiklerinden beslenen formu ve tasarım detayları ile dikkat çeken bir çalışma. Hem modern hem de ergonomik yapısı sayesinde, salonları evin genel dekorasyon karakterine yön verecek bir konuma ulaştırıyor.

Modelin oturma alanında uygulanan özel detaylar, kullanıcıya sunduğu konforlu ve ergonomik alanın mimarları arasında. Özel dokuya sahip kumaşı ise görsel olduğu kadar dokunsal açıdan da ilgi çekici. Ahşap ayaklar ile zengin kırlent uygulaması, sıcaklığı ve rahatlığı arttıran unsurlar arasında bulunuyor. Modelin ayrıca köşe takımı da bulunuyor. Rahat oturma alanı ile öne çıkan tasarım, takımla uyumlu berjer ile kombin edilebiliyor.

Enza’nın Rain adını verdiği yemek odası tasarımı da etkileyici detayları ve şıklığı ile göz kamaştıran bir çalışma. Doğal ceviz kaplamalı ürün, iç mekana sıcaklık ve yaşanmışlık duygusunu da getiriyor.

Rain’in masa ve konsolundaki özel tasarım ayak yapısı; modern tasarım anlayışı ile seçkin bir ambiyansın nasıl yaratıldığını gözler önüne seren nüanslardan biri. Modelin şıklığını ve estetik gücünü artıran özel bronz renk kulp ve şeritler, konsol kapağındaki akordeon uygulaması, yine bronz ile çalışılmış konsol aynası; yemek odasını özel bir mekan haline getiriyor. Çekmeceli bölümlerde kullanılan yavaşlatıcılı ray sistemi ise kullanım kolaylığı ve konfor için düşünülmüş.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.