AKTÜEL
KONULAR
13.02.2020

Evde olduğunuz bu günlerde yemek odalarınızın değişmesi gerektiğini mi fark ettiniz?

ELEGANTE YEMEK ODASI

Neo-klasik olarak adlandırabileceğimiz bu seri, duruşunda modern ile klasik çizginin arasında duranlara hitap ediyor.

Düz bir duvarda somon rengi boya kullanabileceğiniz gibi, beyaz çıtalı bir duvar da tercih edebilirsiniz. Clay sarkıt ve Vera halı ile bu serinin mavi renginin huzur verdiğini söyleyebiliriz.


PIEDRA YEMEK ODASI

Klasik çizgilere hakim bir o kadar da modern olan Piedra yemek odası, renk ve dokusuyla sonsuz ferahlığı arayanların tercihi.

Donuk yeşil bir duvar boyasıyla odanızın tek bir duvarına konsolun kendi mermer desenini uygulayabilirsiniz. Mekanı ferah gösteren detaylarını Folk sarkıt ve Norte halı ile tamamlayabilirsiniz. Rose gold detaylarının ön planda olduğu bu seriyi çok seveceksiniz.


RATTAN YEMEK ODASI

Tam bir Amerikan country rüyası olan ve modası asla geçmeyecek Rattan yemek odası ile gül desenli bir duvar kağıdı harika bir ortam hazırlayacaktır.

Yeşil kumaş sandelyelerin klasik duruşunun yemek masasıyla birleşimi Rattan yemek odasını bu tarzın sevilen bir modeli haline getiriyor. Rattan konsol ve büfenin renkleri ufak alanlarda bile ferah ve geniş bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.


RAUM YEMEK ODASI

İngiliz stili sevenler için Raum konsolu tuğla bir duvar önünde konumlandırabilirsiniz. Konsolun dokusu ve sandalyenin doğal kumaşını krem kahve tonlarıyla eşleştirebilirsiniz.

Gold detayları evinize hoş bir hava katarken doğal keten perdelerle kendimizi doğanın içinde hissedeceğimiz bu takım daha genç ve dinamik bir görünüm sevenler için ideal.


SONA YEMEK ODASI

İskandinav ve soft renkleri evinde görmek isteyenler için Sona yemek odası ideal. Uçuş uçuş, açık tonlardaki bu yemek odasını yeşil, somon ve kiremit renkleri ile bir arada kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz yeşil bir perde ve Cove halı ile ferah bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Bu sadeliği tamamlayacak en önemli akseuar ise Round sarkıt olacaktır.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.