AKTÜEL
KONULAR
13.02.2020

Evde olduğunuz bu günlerde TV ünitelerinizin değişmesi gerektiğini mi fark ettiniz?

Angel TV Ünitesi:

Modern-klasik tarzı sevenler için en güzel takımlardan biri olan Angel TV sehpası, ayaklarındaki kıvrımlı detaylarla evinize zarif bir hava katacak.

Pastel lila tonlarında seçeceğiniz duvar boyası ve açık tonlarda seçeceğiniz Angel koltuklu TV izleme köşenizi Piedra berjer ile renklendirebilirsiniz.

Beyaz ve goldun birleşimi olan Angel sehpa ise bu köşenin en şık detayı olacak.


Astoria TV Ünitesi:

Spor ve klasik arasındaki ince çizgiyi yansıtan Astoria TV sehpası, huzuru, sakinliği ve bir o kadar da şıklığı sevenlere hitap ediyor.

TV izleme köşesinde neo klasik bir stil yaratmak isteyenlerin tercihi olacak Astoria TV sehpası benim de favorilerim arasında. Somon renginin de moda olduğu son dönemde Piedra koltuk ve Brera berjer ile sıcak soğuk tonların en güzel halini evinizde yansıtabilirsiniz.


Crystal TV Ünitesi:

Siyah ve beyazın bütünleştiği, modern çizginin genç ve dinamik hali Crystal TV sehpasını Merlin koltuk ve Crystal berjer ile kombinleyerek minimal bir TV izleme köşesi yaratabilirsiniz.

Geometrik hatlara sahip Crystal sehpa ve aydınlatmalar ile enerjik bir kombin oluşturabilirsiniz.


Navona TV Ünitesi:

Klasik bir tavrı olan Navona TV sehpası, göz alıcılığı sevenler için güzel bir tercih olacaktır.

Yeşil Gravity berjer ve yeşilin tonlarında seçeceğiniz bir duvar boyasıyla elegant bir hava yaratabilirsiniz.

Özellikle koyu tonları sevenlerin vazgeçemeyeceği bir ürün olan Navona, Vera halı ile birlikte evinize şıklık katacak.


Raum TV Ünitesi:

Tam bir retro aşığı Raum TV sehpası 70’lerin çizgisinden bugüne modernize olmuş bir takım.

Zamanda yolculuk yaparak kiremit tonlarında seçeceğiniz bir duvar boyası, yine aynı tonlarda Gravity berjer ve Alessa koltuk ile harika bir sonuca ulaşabilirsiniz. İnce hatları ve sakin çizgisiyle Raum TV sehpasının yine aynı seriye ait sehpa ve Perla halı ile duruşunu çok seveceksiniz.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.