AKTÜEL
KONULAR
02.01.2020

Evde olduğunuz bu günlerde koltuk takımlarınızın değişmesi gerektiğini mi fark ettiniz?


Sizin için Hakan Kütahya’dan oturma odalarınıza özel dekorasyon önerileri:

Carino Koltuk

Gri Carino Koltuk Takımı ile yeşilin açık tonlarında tercih edeceğiniz bir duvar boyası evinize sıcaklık katacaktır. Sadeleşmenin ön planda olduğu son dönemlerde Netha halı ve Eliptic lambader koltuğunuzu ön plana çıkaracaktır. Art sehpa gibi bohem seçimlerin yanı sıra uyumlu bir iç mekan yaratmanın en önemli detaylarından biri olan beyaz bir süpürgelik kullanımı ile hayallerinizdeki odayı yaratabilirsiniz.

Gravity Plus Koltuk

Evinizde renkli koltuk takımları tercih ettiğinizde genel yerleştireceğiniz alanın sade olması koltuklarınızı ön plana çıkaracaktır. Gravity Plus koltuk takımı ile beyaz ya da açık gri bir duvar boyası tercih edebilirsiniz. Vintage görünümlü Mabel halı ve Piedra berjerin tonları birbirini tamamlarken tablo seçimlerinizdeki pop art renkler ve Simena sehpa seçimi ile pop art bir oturma odası tasarlayabilirsiniz. Simena Sehpanın retro görünümüyle ben bu tarza Retro Pop Art adını verdim.

City Köşe Takımı

Ev dekore ederken yazlık ve kışlık kavramı kalmadı diyebiliriz. Kışlık evlerde kullanılır mı dediğimiz renkler artık her daim hayatımızda. Yavru ağzı, kiremit rengi, pembe ve somon renkler kışlık evinde de ferahlık isteyenlerin tercihi. City Köşe takımı ile kullanabileceğiniz sıcak tonlar, ahşap ürünler, kiremit rengi duvar boyası ve açık pembe kırlentlerle abartı olmaksınız birçok tonun kullanıldığı tatlı bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Valente sehpanın metal ayakları mekana bir derinlik katacaktır. Nuvo berjerin rengi kırlentlerimiz ile uyum sağlarken, detayları ile ön plana çıkan ürünlerin yanında toprak rengi bir halı seçimi yapabilirsiniz.

Netha Koltuk

Zamansız renkler ve hiç sıkılmayacağınız tonlarla Netha Koltuk karşınızda. Netha Koltuk ile çıtalı bir duvar olmazsa olmazlarımız arasında. Bu minimal tasarımın içinde beton sarkıtlar ve beton saksı bitkilerle bir klasik müzik edasıyla hiç değişmeyen zevkleri birleştirebilirsiniz. Bir koltuk battaniyesi, farklı tonlarda kırlentler ve onunla uyumlu Marsilya halı ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Çıtalı duvarlarla uyumlu olabilecek Orange abajur, tablo seçimleri, heykel görünümlü aksesuarlar ve keskin hatlı ahşap ayaklı Sona sehpa seçimi ile tasarımı tamamlamış olursunuz.

Navona Koltuk

Bu sene en sevdiğim renklerden biri olan mavi ile kum beji uyumu huzur veriyor. Navona koltuk ve City sehpa ile klasik modern arasındaki ince bir çizgide tasarımı tamamlayabilirsiniz. Kum krem tonlarda bir duvar rengi, perde, aksesuar ve vazo seçimleriyle maviyi destekleyebilirsiniz. Folk puf ile gözü yormayan tonlarda yine duvar rengiyle uyumlu bir berjer seçimi yapabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda mavi rengin yerinin bambaşka olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.