AKTÜEL
KONULAR
12.02.2016

Enza’dan Evinize Neşe Katan Alegra Koleksiyonu

ALEGRA KOLEKSİYONU

Yatak, mobilya ve ev tekstili sektörünün lideri Yataş Grup’un her zevke ve ihtiyaca uygun tasarımlar sunan mobilya markası Enza Home, dinamik renkleri ile enerjiyi kendiliğinden evinize getiren Alegra koleksiyonunda modern ve özgün tasarımın altını çiziyor.
Yaşam alanlarına kalite, rahatlık ve işlevsellik katan tasarımları ile dikkat çeken Enza Home; modern ve özgür bir dekorasyon anlayışı ile ev yaşamını daha keyifli bir hale getiriyor. Enza mobilya koleksiyonunda özel bir yere sahip olan Alegra koleksiyonu; yenilikçi bakış açısı ve canlı renkleri ile karşımıza çıkıyor.

Kafkas meşe ve ahşap dokulu beyaz renk kombinasyonuna yer veren Alegra koleksiyonunun yemek odası modeli, tasarım dili ve canlı renkleri ile rahat, dinamik ve elit bir mekan düşleyenlere cevap veriyor. Modelde özel olarak geliştirilen kulp detayı, tasarım şıklığı sunarken, vitrinde yer alan LED aydınlatma estetik açıdan görselliği tamamlıyor. Alegra, büyütülebilir masası ve koleksiyona özel sandalyeleri ile de konforlu ve ergonomik yemek yeme alanını evinize getiriyor. Esnek bir anlayışla kurgulanan Alegra’nın TV ünitesi ise uygulanacak alana göre modül ekleme ve çıkarma olanağı sağlıyor.
Konseptin iddialı ve şık Alegra yatak odası ise güçlü bir tasarım anlayışı ile kullanım konforunu en üst seviyeye taşıyor. Konseptin renk ve kulp kurgusu burada da devam ediyor. İsteyenler karyolasını bazalı olarak tercih edebiliyor ve iki farklı dolap alternatifi ile sunuluyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.