AKTÜEL
KONULAR
02.01.2020

Daha Aydınlık Bir Mutfak için Dekorasyon Önerileri

Aydınlık bir mutfak dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, mutfak için yapacağınız mobilya seçimlerinde dikkatli olmanız gerekiyor. Bulunduğu mekânı karanlık ve basık gösteren bir mutfak masası, sandalye ve dolap gibi ürünlerden olabildiğince uzak durmalısınız. Açık renkli, sade ve modern ürünleri tercih ederek mutfağınızın daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Enza kalitesiyle konforun ve estetiğin bir arada sunulduğu mutfak yemek masası takımları ile mutfağınızın görünümünü baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

Mutfak Mobilyalarında Mekânı Daha Aydınlık Gösteren Renk Seçenekleri

Dekorasyonda daha aydınlık ve ferah bir etki yaratmak istiyorsanız, mobilya seçimlerinde tercihiniz daima açık renkli ürünlerden yana olmalı. Aksi takdirde koyu renklerin hakimiyeti mekânın daha karanlık ve boğucu bir atmosfere sahip olmasına neden olabilir. Mutfağınızda da bu gibi durumlardan kaçınmak için Enza'nın açık tonlardaki mutfak masa takımlarına göz atabilirsiniz. Son derece doğal ve pastel renkli materyallerle kaplanmış mutfak masası modelleri ile birbirinden şık ve rahat mutfak sandalyesi seçeneklerini kombinleyebilir; mutfağınızın yalın ve aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz lake kaplamalı Enza Home mutfak masası seçenekleri, bu tarzı sevenler için biçilmiş kaftan! Bunun yanında dilerseniz, Enza'nın özgün tasarımları arasında yer alan, doğal ahşap rengi ile beyaz lakenin bir arada kullanıldığı, şık ve natürel mutfak masası modellerini tercih edebilirsiniz.

Modern Formlu Mobilyalarla Aydınlık Mutfaklar

Gereksiz detaylardan ve süslemelerden arındırılmış minimal mobilyalar, bulunduğu mekânda daha ferah bir etki yaratıyor. Mutfak mobilyaları içinde klasik tarzdaki ürün seçenekleri ile modern tasarımlar arasında bu noktada bir ayrım oluşuyor. Estetik detaylarla zenginleştirilmiş mutfak masası setleri, mekânın karakteri açısından baskın bir rol üstlendiği için, aynı zamanda ağır bir duruş sergiliyor. Bu ağır duruş ise mekânda karanlık ve basık bir etki yaratıyor.

Mutfağınızın daha aydınlık gözükmesini istiyorsanız, bu tarz fazla detaylı mobilya seçenekleri yerine modern formlara sahip ürünlere yönelmeniz gerekiyor. Dekorasyonda modern tarzı seviyorsanız, Enza'nın koleksiyonunda bulunan minimal mutfak masa takımları sizin için ideal olacaktır. Klasik dekorasyon tarzı ilginizi çekiyorsa, yine Enza'nın ürün seçenekleri arasında yer alan, zarif ve organik dokunuşlarla zenginleştirilmiş, kıvrımlı hatlara sahip modern mutfak masası modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Konforlu ve Aydınlık Bir Mutfak İçin: Enza

Aydınlık bir mutfak dekorasyonunda mobilyalarınızın tasarım özelliklerinin yanı sıra mekân içindeki yerleşimi de büyük bir önem taşıyor. Dikdörtgen formundaki mutfak masası seçenekleri geniş mutfaklarda şık bir duruş sergilerken, dar alanlarda hareket alanını kısıtlayarak boğucu bir etkiye neden olabiliyor. Dar mutfaklarda yer kazandıran bir yerleşim için daire şeklindeki yemek masalarını tercih edebilirsiniz. Enza'nın estetik ve kullanışlı mutfak masa takımları içinde yer alan, dikdörtgen ve daire şeklindeki masalar sayesinde daha konforlu, ferah ve aydınlık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Mekânın daha aydınlık bir görünüme sahip olmasını sağlamak için mutfak masası seçiminde ayak tasarımına da dikkat etmenizde fayda var. Zarif bir şekilde yükselen, ince ayaklar üzerinde duran birbirinden şık Enza Home mutfak masası seçenekleri ile siz de mutfağınızda ışığın daha geniş alanlara yayılmasını sağlayabilir; aydınlık ve iç açıcı bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Işıl ışıl, göz alıcı bir mutfak dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, hemen siz de Enza'nın ürün seçeneklerine göz atın! Mutfağınıza yenilikçi, modern ve ferah bir dokunuşta bulunmak için Enza'nın mutfak yemek masası modellerinden dilediğinizi satın alın.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.