AKTÜEL
KONULAR
10.03.2016

Aria Yatak Odası

Her sabah, yeşillikler arasında doğayla iç içe bir ortamda uyandığınızı hayal edin. Hayali bile güzel öyle değil mi? Ama ne yazık ki şehir hayatında bu durum çok da fazla mümkün olmuyor. Bu yüzden şehirde yaşayan insanlar, genellikle yeşilin ve doğanın içinde uyanmanın özlemini fazlasıyla çekiyorlar.

Peki ya Enza Home’un bu özleminizi dindirecek bir çözüm ile size geldiğini söylesek ne dersiniz? Bu zamana kadar mobilyadaki başarısı ve modern tasarım anlayışıyla birçok yeniliği sizlerle tanıştıran Enza Home, bu sefer de yeşilin ve doğanın ruhunu mükemmel bir şekilde yansıtan bir tasarımla karşınızda. Aria Yatak Odası...

Enza Home Yatak Odası ailesinin yeni üyesi Aria Yatak Odası, içinizi ısıtacak yeşil rengi ve doğadan ilham alan tasarımıyla sizlere yatak odalarınızda harika vakit geçirme olanağı sunuyor. Aria Yatak Odası, doğal ceviz kaplaması mobilya tasarımı ve yaprak desenli özel yatak başlığıyla doğanın en güzel halini yaşam alanlarınıza taşıyor. 

Bazalı ve bazasız karyola alternatifleri ile fonksiyonelliğinden de ödün vermeyen Aria Yatak Odası, dairesel tasarım hatlarıyla da modernliğini fazlasıyla hissettiriyor.

Tasarımda detaylara fazlasıyla önem veren Enza Home, Aria Yatak Odasında da bu farkını fazlasıyla hissettiriyor. Sürgü dolap askı borularındaki LED aydınlatma ile teknolojik bir deneyim de sunan Aria, kişiselleştirmeye açık seçenekleriyle de sizin tasarım fikirlerinize de fazlasıyla önem verdiğini gösteriyor.

Enza Home’un yine farkını hissettirdiği Aria Yatak Odası Takımını yakından incelemek ve detaylı bilgi sahibi olmak için sizleri En yakın Enza Home satış noktasına bekliyoruz. Unutmayın; bazı detaylar vardır, size Enza Home’u hatırlatır.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.