KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Babasının Rahatını Düşünenlere

Haziran 2019

Enza Home Arizona

Konforlu ve şık tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Babalar Günü için sıra dışı bir armağan arayanların adresi oluyor. Lift mekanizması sayesinde maksimum konfor sunan Arizona Baba Koltuğu, rahatlığıyla babalara günün yorgunluğunu unutturuyor.

Estetik ve göz alıcı tasarımlarıyla yaşam alanlarının ruhunu değiştiren Enza Home, Arizona Baba Koltuğu ile günün tüm yorgunluğunu babaların üzerinden alıyor. Babalarına konfor ve rahatlık armağan etmek isteyenler için iyi bir hediye seçeneği olan Arizona Baba Koltuğu, kendine salonların başköşesinde yer buluyor. Ergonomik yapısıyla babaların günün her saatinde keyifle kullanacağı Arizona Baba Koltuğu, kumanda edilebilir lift mekanizması sayesinde kolay ayağa kalkma, oturma ve sırt desteğini bir arada sunuyor. 1. sınıf ahşap konstrüksiyonu sayesinde konforu maksimum seviyeye çıkaran Arizona, elektrikli kumandasıyla da kolayca kontrol edilebiliyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.