{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Reflü Yastığı Modelleri ve Fiyatları

Ebat
Fiyat
1 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Online'a Özel
Medikal Yastık, 60x60x24 cm
Reflüye özel yatış pozisyonu ile rahat uyku
999.90
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 1 / 1 Ürün

Reflü Yastığı

Enza Home kalitesi ve konforuyla sizinle buluşturduğumuz reflü için yastık modellerini inceleyebilir, hamilelik ve emzirme yastık modelleri için de göz atabilirsiniz.


Pek çok kişide görülen reflü hastalığı, mide salgısının yemek borusuna kaçması olarak tanımlanır. Mideden yemek borusuna ya da ağıza doğru yer değiştiren salgı öksürük ve nefes darlığı gibi bir takım problemlere sebep olabilir. Bu durum özellikle geceleri yatarken kişilere rahatsızlık verir. Reflü yastığı ise bu probleme çözüm bulmak isteyen kişilere pek çok avantaj sağlar. Reflü yastığı yetişkinler için kaliteli ve konforlu özelliklerle tasarlanır. Mide salgısının yemek borusuna kaçmasını engelleyecek bir yapıya sahip olan bu yastık sayesinde geceleri konforlu ve rahat bir uyku süreci geçirmek mümkün olabilmektedir. Yetişkin reflü yastığı tedavi sürecini de destekleyen yapısı ile öne çıkmaktadır. 


Konforlu Bir Uyku İçin Reflü Yastığı Çeşitleri

Reflü yastığı medikal bir ürün olarak da değerlendirilir. Doğru yatış pozisyonu için eğimli bir yapıda tasarlanan bu yastık, belin üst bölümünü mideden yüksekte tutar. Bu sayede uyku süreci boyunca mide salgısının yemek borusu ile temasını engelliyor. Aynı zamanda ağızda kötü tat oluşumu gibi reflü belirtilerini de önleyebilmektedir. Bunun yanı sıra reflü yastığı yetişkin bireylerin vücut yapısına uygun bir şekilde tasarlanır. Ürün çeşitlerinin sahip olduğu ortopedik özellikler uyku süreci için ekstra konfor sağlar. Bu sayede boyun ve bel ağrısı gibi problemleri önlemek de mümkün olabilmektedir. Çeşitlerin sağladığı rahatlık ve tedavi edici özellikler sayesinde kişiler daha kaliteli bir uyku süreci geçirebilir. Bu yastıklar bireyi güne zinde ve enerjik başlayabilmesine yardımcı olur. 


Enza Home Reflü Yastığı Modelleri İle Hemen Tanışın

Reflü yastıkları arasında doğru bir seçim yapmak sağlık için oldukça önemlidir. Uyku sürecinde kullanılacak yastık çeşitlerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Ortopedik özellikler ve üretim materyali en önemli unsurlar arasında yer alır. Enza Home, tam ortopedik özelliklere sahip olan reflü yastığı, örme koton kumaş ile üretilir. Örme koton kumaş türü uyku sırasında terlemeyi önleyici özellikleri ile öne çıkar. Bunun yanı sıra çeşitler yıkanabilen bir kılıf da içerir. Bu sayede hijyenik bir kullanım da mümkündür. Reflü yastığı yetişkin fiyatları ürünün özelliklerine göre değişen bir skalada yer alırken; seçim sürecini etkileyen faktörler arasında yer alır. Siz de reflü tedavisini desteklemek ve konforlu bir uyku için Enza Home'un uygun reflü yastığı fiyatlarını inceleyebilir; farklı modeller arasında değerlendirmek yaparak tercihinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1187", "name": "Reflü Medikal Yastık, 60x60x24 cm", "price": 999.90, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Ev Tekstili > Yastık > Reflü Yastığı", "position": 1, "dimension1" : "999.90", "dimension2" : "", "list": "yastikreflu-yastigi" } ] }
ASİSTAN