{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Kedi ve Köpek Yatakları

Ebat
Fiyat
9 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Online'a Özel
Kedi Yatağı
Kaymaz Taban, Kolay Taşınabilir, Hem Açık Hem Kapalı Kullanım Seçeneği
699
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Online'a Özel
Kedi&Köpek Yatağı
Visco İçerik, Soft Pelüş Kumaş, Yıkanabilir Kılıf
1139
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Online'a Özel
Kedi&Köpek Yatağı
Kaymaz Taban, Yastık Tasarımı ile Ekstra Konfor, Yıkanabilir Kılıf
1390
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Online'a Özel
Kedi&Köpek Yatağı
Kaymaz Taban, Kolay Taşınabilir, Yıkanabilir
349
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kedi & Köpek Yatağı
Wellsoft yumuşak iç kumaş ile keyifli ve konforlu uyku
492.45
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kedi & Köpek Yatağı
Wellsoft yumuşak iç kumaş ile keyifli ve konforlu uyku
628.95
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kedi & Köpek Yatağı
Wellsoft iç kumaş ve çıkarılabilir kılıf ile konforlu kullanım
481.95
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kedi & Köpek Yatağı
Özel puantiyeli tasarımı ve yumuşacık dolgusu ile benzersiz konfor
349
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Online'a Özel
Kedi & Köpek Yatağı
Özel çizgili tasarımı ve yumuşacık dolgusu ile benzersiz konfor
349
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 9 / 9 Ürün

Kedi & Köpek Yatakları

Kedi & Köpek Yatağı Modelleri

Evcil dostlarının bakımı en iyi şekilde yapmaya çalışanlar için özel yatak modelleri, hayvanseverlerin alışveriş listelerinin başında yer alır. Özel bir yatağı olan kedi ve köpekler, her zaman bulunduğu ortamda kendilerini çok daha güvende hissetme eğilimindedir. Kendini stresli hissettiği herhangi bir durumda sığınabileceği güvenli bir liman, patili dostlarınız için ihtiyaçtır. Nitekim küçük dostunuz evdeki karmaşadan uzak kalmak istediği zamanlarda ona ait olduğunu bildiği yatağa gittiğinde kendini çok daha iyi hisseder.

 

Kedi ve köpek yatağı modelleri, farklı seçenekleri ve özellikleriyle dostunuza en iyi gelecek şekilde tasarımlara sahiptir. Evin hem neşesi hem de vazgeçilmez bir ferdi olan patili dostlarınız için doğru yatak modelini seçmek, onlara verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Köpek ve kedi yatağı seçimi için sevimli dostunuzun özelliklerini dikkate almanız, doğru sonuca ulaşmanız açısından oldukça önemlidir.


Köpek Yatağı Modelleri

Köpek yatağı modelleri, sevimli dostunuzun boyuna göre değişiklik gösterebilir. Yumuşak iç kumaşı sayesinde konforlu bir uyku imkânı sağlayan yatak seçenekleri, onların güvende hissetmesini sağlayacak her detaya sahiptir. Farklı renkleriyle ev dekorasyonunuza da uyacak modellerin her biri, köpeklerinize rahat bir yer imkânı sunarken odaya da uyum sağlar. Çıkarılabilir kılıfı bulunan köpek yatağı modelleri, hijyenik çözümler üretir.

 

Köpek yatağı seçeneklerinin her biri, sevimli dostunuzun rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Onun için en iyisini tercih etmek istiyorsanız alacağınız köpek yatağını nereye koyacağınız da oldukça önemli bir ayrıntıdır. Bunun için köpeğinizin evdeki davranışlarını gözlemlemeniz yeterli olacaktır. Nitekim kendini en rahat hissettiği yerde daha fazla uyuma pozisyonu alan evcil dostunuz için belirlemiş olduğunuz bu nokta, yatağını yerleştirmek için mükemmel bir seçenektir.


Kedi Yatağı Modelleri

Kedi yatağı modellerinin her biri, sevimli dostunuzun rahat etmesini sağlamak için özenle tasarlanır. Rahatına düşkün hayvanlar olarak bilinen kediler için herhangi bir ürünü beğendirmenin ne kadar zor olduğu bilinen bir gerçektir. Bu konuda kedilerinizin kendini güvende hissedeceği bir alan yaratmak, oldukça önemli ve bir o kadar da zorlu bir yolculuktur. Bu arayışa son vermeniz için tam olarak kedinizin neye ihtiyaç duyduğunu bilerek hareket etmeniz yeterli olabilir.

 

Kedi yatağını tercih etmeleri için sevimli dostunuzun bu yeni ürünü sevmesi ve benimsemesi gerekir. Nitekim kediler, kendileri için iyi olan seçeneği onca alternatif arasından ustalıkla bulmak için keskin duyularıyla hareket ederler. Kedi yatağı modellerini bu düşünceyle seçerseniz onun için en iyisini kolaylıkla yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Farklı renkleri ve tasarımlarıyla size, son derece konforlu oluşuyla kedilerinize hitap edecek yatak modellerinin her biri tırmalamaya karşı da dayanıklıdır.


Kedi & Köpek Yatağı Fiyatları

Kedi ve köpek yatağı seçenekleri, farklı özelliklere bağlı olarak farklı fiyatlara sahip olabilirler. Kumaşın patili dostunuza zarar vermeyecek malzemeye sahip olması, tasarım için kullanılan boyaların sağlığa zararsız olması gibi kaliteyi oluşturan her detay, fiyatları etkiler. Özellikle kumaşın tırmalamaya dayanıklı seçeneklerden üretilmesi kedi yatağı fiyatlarını belirlemede etkili maddeler arasındadır. Sevimli dostunuz için özel olarak tasarlanan kedi köpek yatağı seçenekleri, bütçe dostu fiyatları ve konforlu hâlleriyle ön plana çıkarlar.

 

Kedi ve köpeklerinizin boyu, yatakları seçmenizdeki etkenlerden biri olabilir. Bu noktada fiyat araştırması yaparken rahat edecekleri boydaki ürünlere yönelmeniz tavsiye edilir. Ayrıca hem kedilere hem de köpeklere uygun şekilde üretilen yataklar, birbirleri yerine de tercih edilebilirler. Nitekim büyümeyen cins olarak da tabir edilen küçük köpeğiniz için dilerseniz kedilere özel üretilen yatakları tercih edebilirsiniz. Dayanıklı yapıları ve konforlu uyku imkânları sayesinde kedi ve köpek yataklarını patili dostlarınızın çok seveceğine emin olabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Ebat
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "16263", "name": "Snow Kedi Yatağı", "price": 699, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 1, "dimension1" : "699", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "16260", "name": "Thor Kedi&Köpek Yatağı", "price": 1139, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 2, "dimension1" : "1139", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "16258", "name": "Scotty Kedi&Köpek Yatağı", "price": 1390, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 3, "dimension1" : "1390", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "16257", "name": "Ringo Kedi&Köpek Yatağı", "price": 349, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 4, "dimension1" : "349", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "12644", "name": "Oscar Kedi & Köpek Yatağı", "price": 492.45, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 5, "dimension1" : "492.45", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "12643", "name": "Loki Kedi & Köpek Yatağı", "price": 628.95, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 6, "dimension1" : "628.95", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "12636", "name": "Miu Kedi & Köpek Yatağı", "price": 481.95, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 7, "dimension1" : "481.95", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "12633", "name": "Nova Kedi & Köpek Yatağı", "price": 349, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 8, "dimension1" : "349", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" }, { "id": "12631", "name": "Rudy Kedi & Köpek Yatağı", "price": 349, "brand": "Yatas Bedding", "variant": "", "category": "Yatak > Kedi & Köpek Yatakları", "position": 9, "dimension1" : "349", "dimension2" : "", "list": "yatakkedi-kopek-yataklari" } ] }
ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama