{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Melis Gürçay'ın Seçimi
İskandinav dekorasyona ilk bakış; rahat, sade, ergonomik ve zarif detaylar..
32490
Sepette %5 İndirim 30865.5
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 30865.5
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Cansu Uz'un Seçimi
İskandinav dekorasyona ilk bakış; rahat, sade, ergonomik ve zarif detaylar..
31990
Sepette %15 İndirim 27191.5
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %15 İndirim 27191.5
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Kübra Çetinkaya'nın Seçimi
İskandinav dekorasyona ilk bakış; rahat, sade, ergonomik ve zarif detaylar..
84970
Sepette %5 İndirim 80721.5
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %5 İndirim 80721.5
Toplam 3 / 3 Ürün

İskandinav Tarzı Tasarımlar

Göz yormayan dekorasyon anlayışını yansıtan İskandinav tarz, yaşam ve çalışma alanlarında yalın ama çarpıcı bir ambiyans yaratır. Sadelikten gelen şıklığı ortaya çıkardığı için zamana meydan okuyan klasik ve modern mobilya tasarımlarında hayat bulur. Enza Home İç Mimari Ekibi tarafından özenle seçilen modüllerle kurgulanan bu dekorasyon konseptiyle evinizde ya da ofisinizde minimalist bir çizgi yakalayabilirsiniz.


Minimalist & Doğal Tasarımlar

Her geçen gün daha geniş bir alana yayılan minimalizm, ilhamını doğadan alan İskandinav tarz modern ev dizaynında hayat bulur. Natürel dokularla çarpıcı tasarım detaylarını bir araya getiren bu dekorasyon konseptinde koltuk, yemek masası, berjer, puf ve konsol modellerinde sade bir görünüm hâkim olur. Böylece farklı renk kombinasyonlarına ve tasarım niteliklerine sahip modülleri uyum içinde harmanlamak mümkün hâle gelir. Yaşam ve çalışma alanlarına rafine bir dokunuş yapan İskandinav tarzı mobilyalar şunlardır:

 

  • Koltuk modelleri: Ölçüsüne, türüne ve dokusuna göre koltuk modelleri arasından minimal çizgiler taşıyan seçenekler bulabilirsiniz. Örneğin keten koltuk, soft renkleri ve organik malzemesiyle bu iç mimari konseptine oldukça uygundur. Ayrıca doku özellikleriyle birlikte konforu ve işlevselliği bir arada sunan köşe koltuk modellerine de göz atabilirsiniz.

 

  • Sehpa modelleri: Fonksiyonel orta ve yan sehpa modelleri, farklı amaçlara hizmet eder. İskandinav tasarım çizgisindeki orta sehpalar, sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları bir arada tutar. Ayaklı sehpalar, kolay taşınabilir niteliğiyle ön plana çıkar. Rahatlığı bir adım öteye taşıyan puf sehpalar ise hem oturma hem depolama amacıyla kullanılabilir.

 

  • Berjer modelleri: Sadeleşerek özgürleşmek fikrinden hareketle döner ayaklı berjer gibi modüllerle eşsiz dekorasyon kurguları yapabilirsiniz. Ayaklı berjerler, yüksek alt kısımlarıyla zemin temizliğini kolaylaştırır. Başlıklı berjer ise aidiyet hissinin hâkim olduğunu yaşam alanınızda sırt desteğiyle konforla oturmanızı sağlar.

 

  • Halı modelleri: Evde olmanın verdiği huzur ve rahatlık hissi, viskon halı gibi şıklıkla konforu harmanlayan tamamlayıcı aksesuarlarla maksimuma çıkar.

 

  • Lambader modelleri: Lambader, doğal ahşapla metal başlık tasarımını ahenk içinde bir araya getirerek iç mekânlarda çok katmanlı bir tasarım şıklığı ortaya koyar.

 

Ferah yaşam alanlarının anahtarı olan İskandinav tarzı, salon ve yemek odası tasarımlarında hayat bulur. Kalabalık sofralara eşlik eden yemek masası modelleri, minimalizmi fonksiyonel özelliklerle harmanlayan mobilyalar arasından seçebilirsiniz. Salon yemek masası, sandalyelerle aynı yalın tasarım çizgisinde olduğunda istediğiniz soft görünümü sunar. Bu nedenle aile yemek masasını seçerken rafine ve doğal özellikteki serilere göz atabilirsiniz.

 

Yemek sandalyesi ve masası gibi salondaki diğer modüller de birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Örneğin ceviz renkli sehpanızla ahşap tonlarındaki TV ünitelerini bir araya getirerek hayalini kurduğunuz uyumu yakalayabilirsiniz. Benzer şekilde buklet kumaş koltukla aynı dokuya sahip berjerleri buluşturduğunuzda bütünsel bir dekorasyon kurgusu ortaya çıkar.


İskandinav Tarzı Tasarımlar

Soft minimalizmi en estetik görünümüyle yansıtan İskandinav tarzı tasarımlar arasında çok işlevli koltuk, metalle ahşabın uyumunu yansıtan TV ünitesi, açık renk tonlarda sehpa, bukle örgülü halı ve özgün başlıklı lambader yer alır. Sayılan mobilyalar arasında farklı beklentilere ve estetik zevklerine hitap eden modüller vardır. Örneğin oturma alanlarında suni deri koltuk tercih edebilir, natürel dokularla modern detayları uyum içinde bir araya getirebilirsiniz. Açık kiremit ve bej gibi renkleriyle ön plana çıkan kadife koltuklar ise İskandinav tarzın konforu ve sadeliği ön plana çıkaran karakteristiğini yansıtır.

 

Minimalist ve Rafine Tasarımlar

Dingin görünümüyle huzur ve enerji veren minimalist tasarımlar, köşe koltuk takımı gibi fonksiyonel modüllerle bir araya geldiğinde yaşam alanlarını renklendirir. Bu modüllerle harmanlanan sehpa modelleri, ev ya da ofis gibi iç mekânlarda düzenli bir etki bırakır.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14268", "name": "Minimalist Doğal Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Melis Gürçay'ın Seçimi", "price": 32490, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Iskandinav", "position": 1, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyoriskandinav" }, { "id": "14267", "name": "İskandinav Tarz Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Cansu Uz'un Seçimi", "price": 31990, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Iskandinav", "position": 2, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyoriskandinav" }, { "id": "14265", "name": "Minimalist Rafine Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Kübra Çetinkaya'nın Seçimi", "price": 84970, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Iskandinav", "position": 3, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyoriskandinav" } ] }
ASİSTAN
Müşteri Hizmetleri
Canlı Arama