{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Online Özel Halılarda 99,99 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Ayın Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim!

Halı Aydınlatma Alışverişlerinde %70’e Varan İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 129.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Fiyat
5 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Betül Konut'un Önerisi
Modern Klasik dekorasyonda; geçmişin geleneklerine dayanan, klasik, sıcak, rahatlatıcı izler hakimdir
83980
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Betül Konut'un Seçimi
Modern Klasik dekorasyonda; geçmişin geleneklerine dayanan, klasik, sıcak, rahatlatıcı izler hakimdir
104245
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Birsel Erol'un Önerisi
Modern Klasik dekorasyonda; geçmişin geleneklerine dayanan, klasik, sıcak, rahatlatıcı izler hakimdir
74990
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Ecem Tezer'in Seçimi
Modern Tarz; Metropol, şehirli
56315
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Birsel Erol'un Seçimi
Modern Tarz; Metropol, şehirli
58990
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 5 / 5 Ürün

Modern Tarz Tasarımlar

Ev ya da ofis gibi alanlara hayat veren modern mobilya tasarımları, çağdaş detaylarıyla zamanın ritmine ve dinamik ruhuna ayak uydurmayı başarır. Enza Home İç Mimari Ekibi tarafından özenle seçilerek bir araya getirilen modüller, klasikle moderni ve şehir dinamizmiyle İskandinav tarzı mobilyaların sadeliğini buluşturarak farklı dekorasyon fikirlerine ilham olur. Modern tarzın yıllara meydan okuyan şıklığını, yaratıcı tasarımlara sahip mobilyalarla yaşam ve çalışma alanlarınıza uyarlayabilirsiniz.


Modern Klasik Tasarımlar

Dekorasyonda dengeli bir estetik yakalamak isteyenler, modern klasik çizgideki mobilyalarla kişiselleştirilmiş ve zamansız görünümlere ulaşabilir. Yaşayan dekorasyonların anahtarı olan modern ev dizaynı, klasik detaylarla buluştuğunda çok katmanlı bir tasarım zenginliği sunar. Ahşap doku kombinasyonlarıyla dikkat çeken modern klasik iç mimari konseptinde aidiyet hissiyatını pekiştiren ve yaşam alanlarına sıcaklık katan ayrıntılar hâkimdir.

 

Genel anlamda çağı yakalayan tarzda mobilyalardan oluşan modern klasik tasarımlarda yalın fakat etkileyici bir görünüm hâkimdir. Göz yormayan detaylara, özgün dokulara ve yumuşak renk geçişlerine sahip modüllerle yaşam alanlarında iç ısıtan ambiyanslar meydana getirmek mümkün hâle gelir. Bu dekorasyon konseptinde yer alan birbiriyle uyum içindeki köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa, halı ve lambaderle yaşam evinizin havasını değiştirebilirsiniz.


Modern Şehirli Tasarımlar

Hızlı ve dinamik şehir hayatının yansımalarını, modern detaylarla tasarlanan köşe koltuk takımı gibi modüllerle evinize taşıyabilirsiniz. Modern dekorasyon çizgisini endüstriyel tasarım anlayışıyla; estetik görünümü fonksiyonel kullanımla harmanlayan mobilyalar sayesinde şehrin ritmine ayak uydurmanız mümkün olur. Konforlu bir yaşam alanının kapısını aralayan bu iç mimari konseptinde yer alan modüller aşağıdaki gibidir.

 

  • Koltuk modelleri: Rengine, türüne, ölçülerine ve dokusuna göre koltuk modelleri arasında modern şehirli konseptin baskın olduğu seçenekler bulabilirsiniz. Örneğin Swan 3’lü buklet kumaş koltuk, çağdaş tasarımıyla zamansızlığını garantileyen modellerden biridir. Uzun yıllar boyunca kullanılan keten koltuklar ise serin tutan bir etkiye sahiptir. Dilerseniz sık dokulu ve rahat bir kumaş türünden üretilen kadife koltukları da tercih edebilirsiniz.

 

  • TV üniteleri: Özgün dekorasyon çizgileri taşıyan TV üniteleri, estetik görünümü ve depolama özelliği ön planda tutularak tasarlanır. Fonksiyonel olmasıyla yaşam alanlarına dinamik ve çağdaş bir hava katar.

 

  • Halı modelleri: Dekorasyona çağdaş bir şıklık ekleyen halı modelleri, soft renk kombinasyonları ve yumuşak dokusuyla evde olmanın iç ısıtan hissini yansıtır. Mesela viskon halı, her basışta aynı rahatlığı sunarak uzun yıllar boyunca size eşlik eder.

 

Dinamizmi vurgulayan modern şehirli tasarımlar arasında ayaklı berjer modelleri de yer alır. Konforlu bir oturma alanı yaratan ayaklı ve başlıklı berjer, modern çizgilerle kaliteli malzemeleri bir araya getirir. Dilerseniz evinizdeki çalışma alanlarında döner ayaklı berjerleri tercih ederek rahatlığınızı maksimuma çıkarabilirsiniz.


Modern Asil Tasarımlar

Enza Home tasarımlarıyla oluşturulan modern asil iç mimari konsepti, çok katmanlı formuyla zamansız bir görünüm ortaya koyar. Doku zenginliğiyle yıllara meydan okuyan suni deri koltuk ve ahşapla metalin vazgeçilmez uyumunu yansıtan berjer gibi modüllerden oluşur. Bu dekorasyon konseptinde kapitone dikişli koltuk, metal ayaklı TV ünitesi, ipeksi parlaklığa sahip halı ve minimalist lambader gibi klasikle modern tarzın akışkan etkisini klasiğin zamansız görünümüyle tamamlayan modüller yer alır.


Modern & Metropolitan Tasarımlar

Modern metropolitan tarzı yansıtan mobilyalar, salon ve yemek odası tasarımlarında hayat bularak tüm yaşam alanında bütünsel bir estetiği hâkim kılar. Örneğin salon yemek masasını ve sandalyelerini, köşe koltuk gibi modüllerle uyumlu seçerek evinizdeki metropolitan karakteristiği tamamlayabilirsiniz. Üstelik Enza Home aile yemek masası modelleri arasında sizi bekleyen geniş bir model yelpazesi vardır. Zarif, çağdaş, nitelikli, sofistike estetik detayları ahenk içinde bir araya getiren yemek sandalyesi ve masası seçenekleri arasından hayalinizdeki mobilyayı bulabilirsiniz.

 

Modern metropolitan dekorasyon konseptinde çoklu katmanlı sünger teknolojisine sahip koltuk, mermer ve deri desenini buluşturan sehpa, sık dokuma halı ve lambader bulunur. Arzu ederseniz evinizde ya da ofisinizde ekstra oturma alanları oluşturmak için maksimum konfor ve işlevsellik vadeden modern görünümlü pufları da inceleyebilirsiniz. Şekli ve detaylarıyla tam bir tasarım harikası olan kare ve yuvarlak puf modelleri, dekorasyonda yumuşak hatlarla soft geçişler yapmayı sağlar. Sandıklı puflar ise hem oturma hem depolama yeri olarak kullanıldığı için işlevselliği ön planda tutanlara hitap eder.


Sofistike Modern Tasarımlar

Sakin bir ambiyans oluşturan sofistike modern konsept, dingin renk geçişleri ve yumuşak tasarım hatlarıyla ön plana çıkar. Sofistike modern tasarımlarda yer alan ceviz-antrasit TV ünitesi, eskitme altın rengindeki sehpa ve siyah pirinç detaylı lambader bütünsel bir tarz ortaya koyar. Yoğun el işçiliğiyle üretilen yumuşak dokulu ve ipeksi parlaklığa sahip halı da bu görünümü tamamlar. Bu dekorasyon tarzında yer alan lüks görünümlü koltuk ise çoklu katmanlı sünger teknolojisiyle konforlu bir oturma alanı oluşturur. Dilerseniz bu modülle aynı çizgideki Enza Home köşe koltuk modellerini de inceleyebilirsiniz.

 

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14273", "name": "Modern Klasik Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Betül Konut'un Önerisi", "price": 83980, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Modern", "position": 1, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyormodern" }, { "id": "14272", "name": "Sofistike Modern Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Betül Konut'un Seçimi", "price": 104245, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Modern", "position": 2, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyormodern" }, { "id": "14271", "name": "Modern Asil Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Birsel Erol'un Önerisi", "price": 74990, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Modern", "position": 3, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyormodern" }, { "id": "14266", "name": "Modern \u0026 Şehirli Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Ecem Tezer'in Seçimi", "price": 56315, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Modern", "position": 4, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyormodern" }, { "id": "13843", "name": "Modern \u0026 Metropolitan Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Birsel Erol'un Seçimi", "price": 58990, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Modern", "position": 5, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyormodern" } ] }
ASİSTAN