{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Dolap İçi Çekmece

Renk
Fiyat
1 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Dolapiçi Çek Mod, 87x27 cm (GxY)
Ceviz Renk
2410
Sepette %10 + %20 İndirim 1735.2
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %10 + %20 İndirim 1735.2
Toplam 1 / 1 Ürün

Dolap İçi Çekmece

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz dolap içi çekmece modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun karyola & baza & başlık, komodin, kitaplıklar, şifonyerler gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Dolap İçi Çekmece Koleksiyonu

Giysilerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenlemek, aradığınızı kolayca bulabilmenize ve estetik bir görünüm yaratabilmenize olanak tanır. Dolap içi çekmeceler ile düzen sağlayarak eşyalarınızı özenli bir biçimde organize edebilirsiniz. Dolap çekmeceleri çeşitli boyutlara ve tasarımlara, malzemelere, çeşitli sürgü mekanizmalarına, dâhili organizerlere, kilit sistemlerine ve farklı renk-tasarım seçeneklerine sahiptir. Dolap içi çekmece sistemleri sayesinde hangi giysilerin nerede olduğunu rahatça bulabilir, dışarı çıkmak üzere hazırlanırken vakitten tasarruf edebilirsiniz. Dilerseniz çekmecelerin üzerine barındırdığı eşyaların ne olduğunu belirten etiketler yapıştırarak kıyafetlerinizi olabilecek en pratik şekilde saklayabilirsiniz.

 

Dolap çekmecelerinin bir başka fonksiyonu ise alan kullanımı açısından verimlilik sağlamasıdır. Bu mobilyalar, dolap içindeki alanı en etkili şekilde değerlendirerek, daha fazla eşyayı düzenli bir şekilde saklama imkânı sunar. Kişiselleştirme açısından da esneklik tanıyan bu modüller eşyalarınıza göre düzenleme yaparak, ihtiyaçlarınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun bir depolama düzeni oluşturmanıza olanak tanır. 2 kapaklı dolaplar için tercih edeceğiniz çekmeceler ile kıyafetlerinizi kırışmayacak şekilde katlayarak fazladan ütü yapma zahmetinden de kurtulabilirsiniz.

 

Dolap içi çekmece modelleri ile dolabınızın içinde minimalist ve sade bir tasarım yakalayarak dolabınızı gereksiz öğelerden arındırabilirsiniz. Bu modüller sayesinde dolabınızı kişisel zevklere ve ihtiyaçlara göre yapılandırabilirsiniz. Eğer yatak odanızı daha şık ve konforlu bir hâle getirmek isterseniz karyola & baza & başlık modülleri ve komodin ile şifonyerlere de göz gezdirebilirsiniz.


Dolap İçi Çekmece Fiyatları

Dolap içi çekmece fiyatları birçok değişkene sahiptir. Çekmecelerin boyutu, malzeme kalitesi, çekmece üzerindeki kaplama ve süsleme çeşitleri gibi değişkenler mobilyaların fiyatlarına etki eder. Çekmecelerin dolabınız ile tam olarak uyumlu olması, dekorasyona hoş bir katkı yapması ve şıklık sağlamasını mümkün kılmak için süslemeleri ve işlemeleri ile dikkat çeken modelleri tercih edebilirsiniz. Bu değişkenlere ek olarak çekmece mekanizmaları, çekmecelerin sürgülü ve çıkarılabilir bölmeleri, çekmece içinde yer alan organizerler de fiyata etki eden unsurlar arasında yer alır.

 

Yüksek kaliteli dolap çekmecelerini tercih etmeniz durumunda, taşıyabileceği maksimum ağırlık da artar. Bu sayede eşyalarınızı ağırlık konusunda bir endişe duymadan dolap çekmecelerinde saklayabilirsiniz. Satın alacağınız dolap içi çekmecenin sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için dolabınız ile olan uyumuna da dikkat etmeniz gerekir. Bazı çekmeceler standart dolaplar yerine üç kapaklı dolaplar için üretilir. Eğer yatak odanızdaki depolama alanınızı daha da genişletmek isterseniz üç kapaklı dolap fiyatlarına da göz atabilirsiniz.

 

Çalışma alanınızı yatak odanıza taşımak istemeniz hâlinde ise çalışma sandalyesi ve çalışma masası çeşitleri size yardımcı olur. Çalışma alanınızda evraklarınızı ve diğer önemli dokümanlarınızı depolamanız gerekebilir. Kitaplıklar ile ihtiyacınız olan tüm belgeleri tek bir yerde, düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Çocuklarınız için ayrı bir yatak odası da dekore etmek isteyebilirsiniz. Bunu rahat yapabilmek için genç odası takımları inceleyebilirsiniz. Tek başınıza yaşıyorsanız evinizin içerisindeki mobilyaların fazla yer işgal etmemesi sizin için önem arz ediyor olabilir. Yatak odanızı daha ferah ve geniş bir şekilde tasarlamak için tek kişilik başlıklı baza tercih edebilirsiniz. Dekore edeceğiniz her yatak odasında dolap içi çekmece kullanarak eşyalarınızı daha pratik ve düzenli bir biçimde depolayabilirsiniz.


Dolap İçi Çekmece Özellikleri

Dolabınız için satın alacağınız çekmeceler giyim, aksesuarlar, makyaj malzemeleri, takı ve diğer kişisel eşyalarınızı rahat ve düzenli bir biçimde depolamanızı mümkün kılar. Dolap içi çekmece türlerinin en yaygın özellikleri arasında kullanılan malzemeler de yer alır. Bu modüller genellikle sunta, ahşap veya MDF (orta yoğunlukta lif levha) gibi malzemelerden imal edilir. Ayrıca metalden de üretilen çekmeceler bulunur. Bu malzemeler çekmecelerin dayanıklı bir yapıda olmasına yardımcı olarak uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu modüller farklı genişliklerde, derinliklerde üretilebilir. Bu sayede tüm eşyalarınızı içine alabilir. Hem büyük dolaplar hem de iki kapaklı dolap modelleri gibi daha küçük dolaplar için üretilen çekmeceler vardır.

 

Sorunsuz bir kullanım için dolabınıza en uygun çekmece modelini seçebilirsiniz. Çoğu çekmece modeli beraberinde bir organizer ünitesi ile beraber gelmektedir. Organizerler içerisinde birden fazla bölmeyi barındırır. Farklı bölmelere farklı kıyafet çeşitlerini yerleştirerek aradığınız giysileri daha rahat bir biçimde bulabilirsiniz. Dolap çekmecelerinin en yaygın özelliklerinden birisi de sürgülü sistemleridir. Bu sistemler çekmecenin tam veya yarım uzunlukta açılabilmesini mümkün hale getirir. Bazı modüller yumuşak kapanma özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bu özellik ile beraber gelen mekanizma çekmecenin sert ve gürültülü şekilde kapanmasını engellemektedir. Çekmece modellerinin bazıları kilit mekanizmasına da sahiptir.

 

Bu çekmeceler sayesinde ziynet eşyalarınızı ve paralarınızı dolabınızda saklamanız mümkündür. Dolap içi çekmece modülleri zengin renk seçeneklerine ve estetik tasarımlara sahiptir. Bu sayede bu ürünleri tüm dolap türleri ile kullanabilirsiniz. Kolayca monte edilip kurulabilen çekmeceler sayesinde dolabınızı daha düzenli ve pratik hale getirmeniz hiç olmadığı kadar kolay olmaktadır.


Dolap İçi Çekmece Kullanım Alanları

Çekmece modellerinin oldukça geniş bir kullanım alanı yelpazesi vardır. Bu modüller hem evde hem de işyerinde kullanılarak hayatı kolaylaştırabilir. Dolap çekmeceleri en yaygın olarak gardıroplarda elbiseleri düzenlemek ve birbirinden ayırmak için kullanılır. Kıyafetlerin düzenli olarak saklanmasını sağlayarak aradığınız eşyayı kolayca bulmasını mümkün hale getirir. Dolap çekmecelerini kemer, şapka, eldiven, kravat ve atkı gibi aksesuarları saklamak için de kullanabilirsiniz. Bu aksesuarların çekmecelere yerleştirilmesi kolay bir kullanım tecrübesi ve estetik bir görünüm sağlar. Çocuğunuzun dolapları için de bir çekmece edinerek kıyafetleri, oyuncakları ve kırtasiye malzemeleri gibi öğeleri düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Ayrıca farklı eşyaları çekmece ile beraber gelen organizerler ile kategorilendirerek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Dolap çekmeceleri makyaj malzemeleri, fırçalar, parfümler, cilt bakım ürünleri gibi kozmetiklerin düzenli bir şekilde saklanması için kullanılabilir.

 

Evinizdeki veya işyerinizdeki çalışma alanınızı daha düzenli bir şekilde kullanabilmek için de dolap çekmecelerinden yararlanabilirsiniz. Bu modüller ile ofis eşyaları, dosyalar, kırtasiye malzemeleri gibi ofis gereçlerini düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bunlara ek olarak bu mobilya modüllerini küpe, yüzük, kolye gibi takı ve mücevheratı düzenli bir şekilde saklamak; banyo havluları, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri gibi eşyaları depolamak için de kullanabilirsiniz. Siz de evinizin dekorasyonuna ve ihtiyaçlarınıza uygun bir dolap içi çekmece modeli tercih ederek eşyalarınızı, kıyafetlerinizi, belgelerinizi ve dokümanlarınızı düzen içerisinde saklayabilir, kullanım kolaylığı ile aradıklarınızı rahatça bulabilirsiniz.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "4166", "name": "Orlando Dolapiçi Çek Mod, 87x27 cm (GxY)", "price": 2410, "brand": "Yatas Enza", "variant": "Ceviz", "category": "Genç Odası > Dolaplar > Dolap Içi Çekmece", "position": 1, "dimension1" : "2410", "dimension2" : "", "list": "dolaplardolap-ici-cekmece" } ] }
ASİSTAN