{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Country Köşe Takımları

Fiyat
2 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Buse Sarıoğlu'nun Seçimi
Country rahat ve sıcak bir dekorasyon…
47990
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
YENİ
Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Ebru Dizdar'ın Seçimi
Country rahat ve sıcak bir dekorasyon…
24290
'den başlayan fiyatlarla
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Toplam 2 / 2 Ürün

Country Tarzı Tasarımlar

İç mekânlara sıcaklık veren country tarz, klasik ve modern mobilya tasarımlarında hayat bulur. Yaşam ve çalışma alanlarına aidiyet hissi katan bu dekorasyon konseptinde köşe koltuk takımından yemek masasına kadar tüm modüller aynı tasarım çizgisini en estetik hâliyle yansıtır. Enza Home İç Mimari ekibi tarafından özenle seçilen country, modern ve iskandinav tarzı mobilyalarla evinizde ya da ofisinizde iç ısıtan bir ambiyans yakalayabilirsiniz.


Country Köşe

İlhamını doğadan alan country iç mimari konsepti, köşe koltuk modellerinin tasarımındaki çarpıcı detaylarla karakterizedir. Üstelik modern ev dizaynının olmazsa olmazları arasındaki bu modülün farklı beğenilere hitap etmeyi başaran modelleri vardır. Dokusuna göre koltuk modellerinde keten, kadife, suni deri ve buklet kumaş seçenekleri bulunur. Yaşam alanlarına dingin bir hava veren keten koltuk, nefes alan dokusuyla kullanım konforunu artırır. Eşsiz zevklerinizi yansıtan bir dekorasyon kurgusunda farklı country köşe takımlarıyla buluşturabileceğiniz modüller şunlardır:

 

  • Konsol modelleri: Evlere aydınlık bir görünüm veren aynalı konsol, ahşap dokularla ve metal bitişlerle bir araya geldiğinde göz zevkinize hitap eder. Bu modüle uygun konsol aynası seçimiyle bütünsel bir dekorasyon kurgusu oluşturabilirsiniz.

 

  • TV üniteleri: Dekorasyonda fark yaratan TV üniteleri, ceviz ve eskitme altın gibi renkleriyle country tarza uyum sağlar.

 

  • Sehpa modelleri: Tasarımındaki detaylarla farklı amaçlara hizmet eden orta ve yan sehpa modelleriyle evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Örneğin ceviz renkli sehpa, yaşam alanınızda hâkim olan ambiyansa uyumludur. Yan ve orta sehpayı, ahşap dokulu seçenekler arasından belirleyerek country ruhuna ayak uydurabilirsiniz.

 

  • Berjer modelleri: Country takımların tamamlayıcısı başlıklı ve ayaklı berjerler hem kullanışlı hem estetiktir. Başlıklı berjer, sırt ve boyun desteğiyle konforu artırır. Döner ayaklı berjer ise kullanım kolaylığı sunarak ofislerde ve çalışma odalarında tercih edilir.

 

Country tarzın rahatlık hissi, puf sehpaların konforuyla maksimuma ulaşır. Üzerine oturabileceğiniz ya da istediğinizi koyabileceğiniz yuvarlak puflar, bu dekorasyon konseptine oldukça uygundur. Arzu ederseniz bu konsepte sandıklı pufları da ekleyerek yaşam alanınızdaki düzenli ve huzurlu ambiyansı pekiştirebilirsiniz.

 

Country tarz ve köşe takımları, farklı malzeme seçenekleriyle göz alıcı dekorasyon fikirleri ortaya koyar. Örneğin suni deri koltuklar, aynı kumaş türündeki mobilyalarla ahenk yakalar. Benzer şekilde buklet kumaş koltuk modelleriyle aynı malzemeden modülleri bir araya getirebilirsiniz. Country tarzın doğal şıklığını yaşam alanlarınıza taşıyan Enza Home ürünleri arasında kadife koltuk gibi zamansız seçenekler de bulabilirsiniz.


Country Tarz Takımlar

Ahşabın doğal ve çarpıcı estetiğini yansıtan country tarz takımlar; TV ünitelerinden halıya; sehpadan berjere kadar tüm modüllerde Enza Home tasarımlarının eşsiz detaylarıyla karakterize olur. Böylece country tarzın yalın estetiği, işlevsel ve özgün tasarım çizgileriyle bir araya gelir. Mesela evde olmanın hissini açığa çıkaran viskon halı, yumuşak doku ve kolay temizlenebilme özelliklerini bir arada sunar. Kolay taşınabilen ve her yere uyum sağlayan ayaklı sehpa ise kurtarıcı modülünüz olur. Dekorasyonun ana hatlarına oluşturan bu modüllere, yuvarlak ayna ve puf gibi tamamlayıcı mobilyaları ekleyerek yaşam alanınızda country tarzın sıcaklığını hâkim kılabilirsiniz.

 

Dilerseniz bu takımlara, Enza Home estetiğini ve kalitesini yansıtan yemek masası modellerini de ekleyebilirsiniz. Ahşap tonlarıyla doğanın ruhunu yansıtan bir salon yemek masası, Country tarz görünümünü tamamlar. Yemek odası tasarımlarına hayat veren bu modül, farklı boyutlarıyla ön plana çıkar. İsterseniz bu dekorasyon çizgisindeki aile yemek masası için büyük ölçülü modellere göz atabilirsiniz. Yemek sandalyesi ve masası gibi modüller, country tarzı takımların tasarım detaylarına göre tercih edilebilir.

 

Tüm modülleri bir araya getirdikten sonra sıra, tamamlayıcı mobilyalara gelir. Arzu ederseniz Country tarzın ruhuna ayak uyduran Solid lambadere göz atabilirsiniz. Enza Home ürünleri arasında evlerin farklı bölümlerine işlevsellik ve estetik katan bu aydınlatma modülü yaşam alanlarının dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlar.

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "14270", "name": "Country Köşe Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Buse Sarıoğlu'nun Seçimi", "price": 47990, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Country", "position": 1, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyorcountry" }, { "id": "14269", "name": "Country Tarz Enza Home İç Mimari Ekibi'nden Ebru Dizdar'ın Seçimi", "price": 24290, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Mimarlar Öneriyor > Country", "position": 2, "dimension1" : "None", "dimension2" : "", "list": "mimarlar-oneriyorcountry" } ] }
ASİSTAN