{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yıkanabilir Kılıflı Yatak

Yatak hijyeni ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Özellikle ev tozu akarı olarak bilinen canlılardan korunmak için yatak temizliğine önem vermek gerekir. Her türlü kumaş türünde yaşayabilen bu canlılar için yatak, yorgan ve yastıklar ideal bir ortam oluşturur. Bu nedenle yatak örtülerinin belli aralıklarla değiştirilmesi, yatak temizliğinin doğru bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Yıkanabilir kılıflı yatak modelleri, bu aşamada işinizi kolaylaştırır. Daha kolay ve etkili bir yatak temizliği yapmanıza imkan tanıyan yıkanabilir kılıflar; daha hijyenik ve güvenli bir uyku vadeder. Bebek, çocuk ve yetişkin yataklarında birbirinden farklı yıkanabilir kılıflı yatak seçenekleri mevcuttur. Kılıfta kullanılan kumaş türüne göre yataklar kolay temizlenebilme özelliğine sahip olur.

Hassas Ciltlere Sağlıklı Uyku Vadeden Yıkanabilir Kılıflı Yatak Modelleri

Yatağınızı ped şeklinde saran yumuşak ve hijyenik kılıflar, kolay temizlenebilir olduğunda yatak yüzeyine yerleşen akar, bakteri ve mikroplardan arınmak kolaylaşır. Cilt sağlığına uygun, anti-bakteriyel bir yüzeyde uyuma imkanı sunan yıkanabilir kılıflı yatak modelleri, hem hassas ciltler hem de alerjik bünyeler için birebirdir. Toza alerjisi olanların güvenle kullanabileceği yıkanabilir yatak çeşitleri haftada bir temizlenerek anti-alerjik bir uyku ortamı oluşturmanıza imkan tanır.

Bebek ve Çocuk Odaları İçin Yıkanabilir Kılıflı Yataklar

Pamuklu, viskon, doğal kumaş türlerinden üretilen ped şeklindeki kılıflar ait olduğu yatak ölçüsü ile uyumludur. Yatak yüzeyinde toplanma ve kabarıklık oluşturma gibi sorunlara yol açmadan koruyucu bir katman olarak görev yapar. Yatak ölçüsü değiştiğinde kılıf ölçüleri de buna uygun olarak değişiklik gösterir. Yatak yüzeyine dökülen sıvılar yatağın kendisine temas etmeden önce bu kılıfa ulaşır. Böylece yatağın kendi yüzeyini korumada da etkilidir. Standart yatak ölçülerinden farklı olan bebek yataklarında da yıkanabilir kılıflı modeller mevcuttur. Hassas bebek cildini toz ve akarlardan korumak; bebek sağlığı açısından son derece önemlidir. Özel teknolojilerle ekstra yumuşak bir dokuya sahip hale getirilen kılıflar bebeklerin haricinde daha büyük çocuk ve genç yatak odalarında da kullanışlılık sağlar. Enza Home'un geniş ürün yelpazesinde tek kişilik ve çift kişilik birçok yıkanabilir kılıflı yatak modeli bulabilirsiniz. Yatağınızı kolay temizlenebilir hale getirmek ve daha sağlıklı bir uyku ortamına sahip olmak için hemen kendinize uygun ürünleri seçin!

DEVAMINI OKU
DAHA AZ GÖSTER
Kategoriler (1)
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
Visco Seri Yatak, 090x190 cm
Uzay teknolojisi ile yüksek konfor ve rahatlık

 • Hareketli Bazalar İle Uyumlu
 • Çiftler İçin Yüksek Konforlu
 • Yıkanabilir Kılıflı
 • Doğal İçerikli
 • 8 Farklı Ölçü Alternatifi
4975
300 TL Üzeri Kargo Bedava
DHT Yaylı Seri Yatak, 090x190 cm
Omurga eğrisinin korunmasına yardımcı

 • Yıkanabilir Ped
 • Anti-Bakteriyel
 • Dört Mevsim Kullanım
 • Bel, Boyun ve Sırt Problemleri olanlara
 • 10 Farklı Ölçü Alternatifi
2225
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Yatak Pedi, 090x190 cm
Konfor arttırıcı yatak pedi

 • 10 Farklı Ölçü Alternatifi
1275
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Pocket Yaylı Seri Yatak, 090x190 cm
Eşler için kişisel konfor

 • Yıkanabilir Ped
 • Çiftler İçin Yüksek Konfor
 • Doğal İçerik
 • Stres Azaltıcı Etki
 • 8 Farklı Ölçü Alternatifi
3589
300 TL Üzeri Kargo Bedava
DHT Yaylı Seri Yatak, 090x190 cm
Hijyen hassasiyetinize en etkili çözüm

 • Yıkanabilir Ped
 • Dört Mevsim Kullanım
 • Anti-Bakteriyel
 • Bel, Boyun ve Sırt Problemleri olanlara
 • 9 Farklı Ölçü Alternatifi
2546.57
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Kategoriler
Yıkanabilir Kılıflı
Stok Durumu
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8405", "name": "Visco Ultimate Support Visco Seri Yatak", "price": 4975, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Yatak", "position": 1, "dimension1" : "4975", "dimension2" : "", "list": "ihtiyaca-goreyikanabilir-kilifli" }, { "id": "7302", "name": "Comfo Clean DHT Yaylı Seri Yatak", "price": 2225, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Yatak", "position": 2, "dimension1" : "2225", "dimension2" : "", "list": "ihtiyaca-goreyikanabilir-kilifli" }, { "id": "7293", "name": "Visco Visco Seri Yatak Pedi", "price": 1275, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "", "position": 3, "dimension1" : "1275", "dimension2" : "", "list": "ihtiyaca-goreyikanabilir-kilifli" }, { "id": "5976", "name": "Cool Action Pocket Yaylı Seri Yatak", "price": 3589, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Yatak", "position": 4, "dimension1" : "3589", "dimension2" : "", "list": "ihtiyaca-goreyikanabilir-kilifli" }, { "id": "3900", "name": "Fresh Sense DHT Yaylı Seri Yatak", "price": 2546.57, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Yatak", "position": 5, "dimension1" : "2546.57", "dimension2" : "", "list": "ihtiyaca-goreyikanabilir-kilifli" } ] }