{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Halılar: Crystal Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Renk
Ebat
Malzeme
Stil
Fiyat
2 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Online'a Özel
Viskon ve Akrilik Halı, Gri, 0.80 x 1.50
Kolay temizlik, Rutubete ve aşınmaya dayanıklı, Ölçü Alternatifli
1299.99
750 TL Üzeri Kargo Bedava
2. Ürüne %50 İndirim
Viskon ve Akrilik Halı, Bej, 1.60 x 2.30
Kolay temizlik, Rutubete ve aşınmaya dayanıklı ,Ölçü Alternatifli
6999.99
Sepette %15 İndirim 5949.99
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %15 İndirim 5949.99
Toplam 2 / 2 Ürün

Crystal Koleksiyonu

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz crystal koleksiyonu halı modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun e-effect koleksiyonu, diamond koleksiyonu, geo koleksiyonu, moderno koleksiyonu, natura koleksiyonu, spectrum koleksiyonu gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.

Crystal koleksiyonu, Enza Home halı koleksiyonlarının gözde seçeneklerini bir araya getirir. Evlerinizde seçkin dekoratif halı modellerine yer açabilirsiniz. Ağır, tüylü ve uzun halı modelleri yerine hafif ve tüysüz halı modelleriyle evlerinize modern esintiler getirebilirsiniz. 

Toz tutmayan Enza Home Crystal koleksiyonu halıları, evlerinizde şıklığı ve sadeliği bir araya getirir. Koleksiyonda yer alan halı modelleri güneş ışığına karşı dirençlidir. Enza Home halı modelleri, neme ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Estetiği, ergonomiyle birleştiren halı modellerini, uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Toz tutmayan ve ölçü alternatifi bulunan halı modelleri, modası geçmeyen dekorasyon renklerinden ve desenlerinden oluşur. Sadeliğin ve özgün tarzın temsilcisi halı seçeneklerini, çeşitli mobilya modellerine uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Günlük hayatı kolaylaştıran halıları, robot süpürgeyle uyum halinde kullanabilirsiniz. 

Crystal koleksiyonu içinde yer alan Leon ve Serrano serileri, özel dokuma ürünlerini yansıtır. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabileceğiniz, evlerinizi daha yaşanılası hale getirebileceğiniz bir yaşam için ergonomik halı modellerine evlerinizde yer açabilirsiniz. Enza Home Crystal koleksiyonu halılarına göz atarak her odaya uygun farklı tarzları inceleyebilirsiniz. 


Crystal Koleksiyonu Özellikleri

Koleksiyon içinde yer alan iki farklı tarzın malzeme ve dayanıklılık kalitesi açısından benzer özellikleri bulunur. Uzun yıllar dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan Crystal koleksiyonu, parlak görünüme sahiptir. Sık dokunmuş kumaş yapısı sayesinde tok ve zengin bir duruş sergiler. Rutubete ve aşınmaya karşı dayanıklı yapısıyla evlerinizde zamansız dekoratif parçalar arasında yer almaya adaydır. Crystal koleksiyonu halı modellerini, evlerinizde ve ofislerinizde keyifle kullanabilirsiniz. Yumuşak kumaş dokusu, kolay katlanabilir olması, toz tutmaması koleksiyonun en beğenilen özellikleri arasındadır. Kolaylıkla farklı dekoratif eşyalarla ve mobilyalarla bir arada kullanabilirsiniz. 

Dönemin moda renklerini ve tarzını yansıtan Crystal koleksiyonu, koltuk takımı ve diğer mobilyalarla güzel bir uyum yakalamanıza yardımcı olur. Ölçü alternatifi bulunması, farklı büyüklüklerdeki odalarınız için farklı ebatlarda halı alternatifleri bulmanıza yardımcıdır. İki halı modeli de dönemin en çok tercih edilen renk kombinasyonlarını barındırır. Leon halı modeli, gri renkte üretilmiş olup dönemin yaygın kullanılan dekoratif renkleriyle uyum yakalayabilecek şıklığı ve sadeliği simgeler. Crystal Koleksiyonu içinde yer alan Serrano, bej, terra ve koyu gri renk seçeneklerine sahiptir. Serrano halı, eskitme tarzı deseniyle geçmişten günümüze köprü kuran zamansız bir parçadır. Modern bir duruş sergileyen koleksiyon halılarını, evlerinizin her odasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kullanımı kolay, ergonomik tasarımı sayesinde Enza Home güvencesini yansıtan halı modellerini, yatak odası takımlarıyla da kolaylıkla eşleştirebilirsiniz. Yatağınızın ve odanızın büyüklüğüne uygun, sade tasarımlı halı modellerini seçerek uyumlu bir iç dekorasyon yaratabilirsiniz. Özellikle yatak odasında göz yormayan ve minimalist tasarımları tercih ederek uyku kalitenizi artırabilirsiniz.


Crystal Koleksiyonu Halı Modelleri

Crystal koleksiyonu halı modelleri, viskon ve akrilik kumaş karışımından üretilmiştir. Bu kumaş yapıları gereği koleksiyona dahil halı modellerinin tamamı, neme ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. Leon ve Serrano halı modelleri, Türkiye'de üretilmiştir. Leon halı modeli, özel iplik yapısıyla parlak ve göze hitap eden bir tarzı yansıtır. Hav yüksekliği 7 mm olan model, temizlik ve bakım konusunda sizi yormayan modern halı seçenekleri arasında yer alır. Eskitme tarzı desenleri, eskiden kalma bir kilim dokumayı andırırken Anadolu ruhunu modernize eden yeni bir tarzı yansıtır. Keskin olmayan desenleriyle dinginlik veren yapıya sahiptir. Crystal koleksiyonu halıları, sade desenleriyle dekorasyonda bütünlük oluşturur. Yemek odası takımı için güzel bir tamamlayıcı parça olmaya adaydır. Krem, bej ve farklı renklerle rahatlıkla kombin oluşturabilirsiniz. 

Serrano halı size 3 farklı renk seçeneğiyle daha zengin dekoratif alternatifler sunar. Parlak ve açık renklerden hoşlanıyorsanız içinde yer alan altın yaldızlarıyla bej rengi halı modelini tercih edebilirsiniz. Zıt renklerin uyumuyla zengin bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız terra renk alternatifini tercih edebilirsiniz. Genç odası takımı için güzel halı alternatiflerinden biri olan Serrano, 5 mm hav yüksekliğine sahiptir. Koyu gri renk seçeneği de son derece hoş ve zengin duruşa sahiptir.

Zamansız halı modelleriyle her evde kendine yer bulabilecek Enza Home Crystal koleksiyonu, zengin renk ve ölçü seçenekleriyle ön plana çıkar. Çok yer kaplayan kalın ya da ağır halı modellerinin yerine, daha rahat temizlenebilen, katlanıp saklanabilen, pratik bir şekilde temizlenebilen halı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.


Crystal Koleksiyonu Halı Ölçüleri

Halı modellerinin, tarzıyla ve rengiyle size hitap etmesi, evlerinizde onları rahatlıkla kullanabilmeniz için olmazsa olmazlardandır. Dekorasyon söz konusu olduğunda devreye giren başka faktörler de bulunur. Crystal koleksiyonu halı modellerinin özgün tarzı onları tercih edilir kılar. Ölçü alternatiflerinin bulunması en doğru halı modelini tercih etmenizi kolaylaştırır. Zamansız ev dekorasyon ürünleriyle daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Zamana meydan okuyan sık dokuma kumaşlarıyla Crystal Koleksiyonu halı ölçüleri şu alternatiflerden oluşur: 

Serrano Halı Ölçü Alternatifleri: 160 x 230 cm ve 200 x 290 cm 

Ağırlıklı olarak geniş odalarda kullanmaya elverişli halı modelleridir. Odalarınızı zengin göstermek ve dekoratif bütünlük oluşturmak için geniş salonlarda, kütüphanelerde, oturma odalarında tercih edebilirsiniz. 

Leon Halı Ölçü Alternatifleri: 80 x 150 cm, 120 x 180 cm, 160 x 230 cm, 200 x 290 cm 

Leon Halı ölçü alternatifleri 4 ayrı seçeneğe sahiptir. Enza Home Crystal halı koleksiyonu içinde tarzı ve ölçü alternatifleriyle yaygın kullanım olanağına sahip bir modeldir. Crystal Koleksiyonu içinde yer alan Leon Halı modeli, küçük odalarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ölçü alternatifine sahiptir. 

Her iki halı modeli de keyifle kullanabileceğiniz özgün, zamansız, modern, ergonomik tasarımları içerir. Enza Home halı modelleri, günlük hayatı kolaylaştırarak daha az yorulmanız için tasarlanmıştır. 


Crystal Koleksiyonu Halı Fiyatları

Zamansız tasarım, özgün dokuma ve yerli üretim ürünleri olan Crystal koleksiyonu halılar, evlerinize alışık olduğunuz modayı getirir. Anadolu'nun kilim dokumalarını andıran diğer taraftan da özgünlüğüyle fark yaratan halı modelleri, kalitesiyle ön plana çıkar. Suya ve neme dayanıklı seçenekler, çocuklu evlerde ıslanan ve kirlenen halıların zamana meydan okumasını destekler. 

Crystal koleksiyonu, sade bir tasarımla zengin bir duruş sergilemeyi başarır, sık dokumasıyla hoş bir görünüme sahiptir. İnce, hav çıkarmayan, tüy ve toz toplamayan yapısıyla günlük hayatı kolaylaştıran bir kalitenin temsilcisidir. Halı fiyatları boyutlarına ve tasarımlarına göre şekillenir. Bu kaliteye karşılık, uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz Crystal Koleksiyonu halılarınızı, birer fiyat performans ürünü olarak satın alabilirsiniz. 

Rengini ve canlılığını uzun yıllar koruyacak, parlak görünüme sahip Crystal Koleksiyonu halıları, farklı birçok mobilya tarzıyla uyum sağlar. İçinde hem geçmişi hem bugünü biraz da sadeliğe doğru giden geleceğin izlerini barındırmasıyla Crystal Koleksiyonu size zamansız bir moda akımı sunar. Kumaş kalitesi, kullanım ve bakım kolaylığı gibi hayatı büyük ölçüde kolaylaştıran avantajlarla şimdi siz de tanışabilirsiniz. Online halı siparişinde daha indirimli seçenekleriyle evlerinize hoş bir dokunuş yapabilirsiniz. Renk kombinasyonlarıyla genel olarak huzur veren tasarımları bir araya getiren koleksiyon, cebinizi de düşünen alternatiflere sahiptir. Enza Home Crystal koleksiyonu halılarını uygun fiyatlarla sipariş vererek evlerinize özgün dekoratif bir tarz getirebilirsiniz. 

Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Ebat
Malzeme
Stil
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "13456", "name": "Leon Viskon ve Akrilik Halı, Gri, 0.80 x 1.50", "price": 1299.99, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Halı > Koleksiyona Göre Halılar > Crystal Koleksiyonu", "position": 1, "dimension1" : "1299.99", "dimension2" : "", "list": "koleksiyona-gore-halilarcrystal-koleksiyonu" }, { "id": "1560", "name": "Serrano Viskon ve Akrilik Halı, Bej, 1.60 x 2.30", "price": 6999.99, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Halı > Koleksiyona Göre Halılar > Crystal Koleksiyonu", "position": 2, "dimension1" : "6999.99", "dimension2" : "", "list": "koleksiyona-gore-halilarcrystal-koleksiyonu" } ] }
ASİSTAN