{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Anti-Stress Yastık

Günün stresini atmak ve rahat bir uyku deneyimi yaşamak için doğru yastık kullanımı çok önemlidir. İş hayatında bilgisayar başında geçirilen zaman, yanlış oturma pozisyonları ve yorgunluk gibi faktörler boyun ve sırt ağrılarına neden olabilmektedir. Bu gibi problemlerin ortadan kalkması ve gece boyunca konforlu bir uyku deneyimi yaşamak için yatak ve yastıkların konforlu olması gerekmektedir. Deliksiz ve huzurlu bir uyku deneyimi yaşamak yeni güne daha enerjik ve zinde başlamanızı sağlar. Enza Home yastık koleksiyonunda öne çıkan modellerden biri olan anti stress yastıklar ile kaliteli bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.


Anti Stress Yastık Nedir?

Anti stress yastıklar son teknolojiler kullanılarak üretilmiş olup, gece boyu konforlu ve kaliteli bir uyku uyumanızı sağlayacak özelliklere sahiptir. Anti stress yastık çeşitleri sırt, boyun, kafa ve omurga gibi vücut bölgelerinizin rahat etmesini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Yastıklar konforlu ve ortopedik yapılarıyla kafanız ile uyum sağlarken omurganızı da destekler. İstediğiniz pozisyonda rahatlıkla uyuyabileceğiniz yastık modelleri yatak ile kafanız arasında kusursuz bir açı oluşturur. Anti stress yastık özelliklerinden bir tanesi de yıkanabilir yapıya sahip olmasıdır. Çamaşır makinesinde uygun programlarda yıkanabilen yastıklar uzun süreli bir kullanım imkanı sağlar.


Uykuya Kolay Bir Biçimde Dalmanızı Sağlayan Anti Stress Yastıklar

Uykuya dalma problemleri yaşayan ve sık sık uyanan kişiler yeni güne yorgun bir şekilde başlar. Anti stress yastıkların konforlu yapısı ve son teknoloji özellikleri sayesinde bu problemler ortadan kalkar. Anti stress yastıklar, içerisinde bulunan karbon teller sayesinde vücutta biriken statik enerjiyi atmayı kolaylaştırır. Bu enerjinin atılması ile daha zinde ve dinlenmiş olursunuz. Hem uykunun kalitesini iyileştiren hem de yeni güne dinamik bir biçimde başlamanızab olanak sağlayan yastıklara kılıf geçirilmesi yastıkların anti stres özelliklerinde herhangi bir azalma yaratmaz. Anti stres yastık fiyatları model ve büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Konforlu bir uyku deneyimi yaşamak ve uykudan maksimum verim almak için Enza Home güvencesi ile satışa sunulan yastıklara göz atabilir, uyku kalitenizi artıracak benzeri yatak ürünleri ile kaliteli uykunun keyfini sürebilirsiniz.


DEVAMINI OKU
DAHA AZ GÖSTER
Kategoriler (1)
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
Roll Pack Yastık, 50x70 cm
Zinde uyandıran uyku
64.90
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Yastık, 50x70 cm
Rahat ve kesintisiz bir uyku deneyimi
179.90 149.90
Süper Fiyat
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Ürün İsmi A-Z
Ürün İsmi Z-A
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Kategoriler
Anti-Stress
Stok Durumu
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "ENZ1212332", "name": "Anti\u002DStress", "price": 64.90, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Ev Tekstili", "position": 1, "dimension1" : "64.90", "dimension2" : "", "list": "yastikanti-stress" }, { "id": "ENZ1123499", "name": "Tesla Sleep", "price": 149.90, "brand": "Enza Home", "variant": "", "category": "Ev Tekstili", "position": 2, "dimension1" : "179.90", "dimension2" : "17", "list": "yastikanti-stress" } ] }