{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili Halı ve Aydınlatma Ürünlerinde %15 İndirime Ek İkinci Ürüne %50 İndirim!

Seçili ürünlerde 59.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

79.900 TL'ye 7.000 TL, 99.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Visions

Enza Home tasarım ekibinin yenilikçi ve özgün tavrını dünyaca ünlü tasarımcılar ile buluşturan Visions 2023 Koleksiyonu, kullanıcılarını iç mekan ve estetik arasında kurduğu nitelikli ve seçkin bağı keşfe davet ediyor.

Her ayrıntısıyla Enza Home’un gelecek vizyonunu yansıtan bu heyecan verici koleksiyon, estetik, fonksiyonellik, ergonomi ve kalitenin eşsiz sentezini ortaya koyuyor. Tasarımda evrensel değerlerden ilham alan çağdaş bir yaşam stilini hedefleyen Visions 2023, zengin malzeme birlikteliklerinin etkileyici kombinasyonlarıyla kendi kimliğini oluşturan yenilikçi modüllere hayat veriyor.

JDD Design Studio - İtalya
Design Studio - Portekiz
Robin Rizzini - İtalya
Studio Memo by Maurizio Manzoni - İtalya
ENZA HOME DESIGN TEAM – TÜRKİYE

Seçkin malzeme kullanımını, yeni nesil dekorasyon eğilimlerine uyum gösteren nitelikli bir tasarım yaklaşımıyla yorumlayan Visions 2023 Serisi, güçlü bir duruşa sahip kombinler yaratabilen, birbiriyle uyumlu modül bazlı planlaması ile alışılageldik takım kavramının ötesine geçen, özgün dekorasyon kurgularına imza atıyor.

Oturma gruplarında nitelikli kumaşlarla zenginleştirilmiş, yüksek konfor odaklı, ölçü alternatifli modüllerin yanı sıra panel gruplarında doğal kaplama ve lake gibi yüzey uygulamaları ile yeni nesil malzemelerin kullanıldığı Visions 2023 Koleksiyonu, geleceğe dönük fark yaratan bir tasarım anlayışının ekseninde, estetik ve kalitenin kusursuz birlikteliğini yaşam alanlarına taşıyor.

Nitelikli Kumaş
Maksimum konfor odaklı derin oturum alanları ve çoklu ebat seçenekleri ile tasarlanan Visions 2023 Serisi koltuk modülleri, dingin renk paletiyle öne çıkan seçkin kumaş uygulamaları ile çağdaş lüks kavramını yaşam alanlarına taşıyor.
Yüksek Konfor
Zarif bitişler ve nitelikli kumaş kullanımlarıyla seçkin bir dekoratif tarz sunan Visions 2023 Serisi koltuk modülleri, hibrit sünger kullanımı ile tasarlanan derin oturum alanlarını ek sırt minderleri ve kırlent uygulamalarıyla zenginleştirerek yüksek konforlu yaşam alanları yaratıyor.
Ahşap Kalitesi
Doğal kaplama ve lake yüzey uygulamalarıyla yeni nesil malzemelerin kullanıldığı, estetik bir duruş sergileyen Visions 2023 Serisi panel grubu, ahşabın güçlü tasarım karakteriyle dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyor.
Ödüllü Tasarımlar
Yenilikçi vizyonuyla Enza Home VISIONS 2023 Koleksiyonu estetikten ödün vermeyen ve insan ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarında birçok ödüllere layık görülüyor.
Eklektik Kurgu
Modül bazlı tasarım planı ile dekorasyonda alışılageldik takım kurgusunun ötesine geçen VISIONS 2023 Serisi, birbirleriyle özgün biçimlerde uyum sağlayan modülleriyle yaratıcı ve eklektik bir yaşam anlayışını yansıtıyor.
Modül ve Ölçü Çeşitliliği
Farklılaşan kullanım senaryolarına cevap veren modül zenginliğini, farklı metrekarelerdeki yaşan alanlarına uyum sağlayabilen ölçü çeşitliliğiyle sunan VISIONS 2023 Serisi, özgür ve yaratıcı dekorasyon kurguları yaratıyor.
ASİSTAN