{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Yeni Üyelere Özel Enza Ürünlerinde Sepette 100 TL İndirim!

Seçili ürünlerde 69.900 TL'ye 5.000 TL İndirim!

89.900 TL'ye 7.000 TL, 109.900 TL'ye 10.000 TL İndirim!

750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Pamuklu Halılar Modelleri ve Fiyatları

Renk
Ebat
Malzeme
Stil
Fiyat
3 ürün
Sıralama Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
Online'a Özel
Pamuklu Halı, Gri, 80 x 1.50
Antistatik, Antialerjik, Kolay temizlenir ,Ölçü Alternatifli
590
Sepette %20 İndirim 472.0
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %20 İndirim 472.0
Pamuklu Halı, Mavi 1.60 x 2.30
Antistatik, Antialerjik, Kolay temizlenir ,Ölçü Alternatifli
1499.99
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Pamuklu Halı, Turkuaz, 1.40 x 2.00
Antialerjik, Pamuk dokuma taban ,Ölçü Alternatifli
799.99
Sepette %40 İndirim 479.99
750 TL Üzeri Kargo Bedava
Sepette %40 İndirim 479.99
Toplam 3 / 3 Ürün

Pamuklu Halılar

Enza Home kalitesi ve tasarımlarıyla sizinle buluşturduğumuz pamuklu halı modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun polyester & polipropilen halılar, viskon & akrilik halılar, yün halılar, polyester ve viskon halılar, mikropolyester halılar, tencel & polyester halılar, jüt halılar gibi modellerimize de göz atabilirsiniz.


Pamuklu halı ana maddesi pamuk olan halı türüdür. Pamuklu halı türleri sizin için yuvanızın zeminini sıcak tutar ve odadaki ısıyı korumaya yardımcı olur. Pamuklu halılar kullanım yelpazesi oldukça geniş olan ürünlerdir, ev ve ofis daireleri bu kullanım alanlarından ikisidir. Doğal olarak hafif ürünlerdir, taşıması ve yerleştirmesi ağır değildir, güç gerektirmez. Taşınma gibi aktivitelerde kullanıcısını yormaz. Hassas bünyeli ve sık sık alerjik belirtiler gösteren kişiler tarafından da güvenle tercih edilebilir, içeriğinde alerji gibi hassas ve istenmeyen durumları tetikleyecek bir madde bulunmamaktadır. Pamuğun yumuşak dokusunu birçok farklı tasarımla buluşturarak ayaklarınıza seren Enza Home, pamuklu halı ürünlerini kullanıcılarla buluşturuyor. Enza Home "önce sağlık" mottosuyla tüm halı modellerinde kullanıcıların sağlığına en yüksek değeri ve gereken hassasiyeti vermektedir.


Evinizin Atmosferini Değiştiren Enza Home Pamuklu Halı Modelleri

Pamuklu halı modelleri birçok tasarım ve renk skalasına göre farklılık göstermektedir. Tasarım ve renk farklılıklarının yanı sıra birbirinden özgün şekil ve ölçülere göre de özel üretilmekte olup her zevke hitap edebilmektedir. Ana maddesinin pamuk olması sebebiyle doğal bir görünümün yanı sıra doğal hissiyat da vermektedir. Pamuklu halı modelleri çeşitli geometrik desenlerden ince retro dokunuşlara, geleneksel motiflerden modern motiflere kadar skalası geniş olan sanatsal ve özel tasarımlardan oluşur. Pamuklu halı kullanıcıları rahata ve doğallığa önem vermektedir. Çoğunlukla evlerinde evcil hayvanları olan kişilerin yanı sıra çocukları olan ebeveynler de bu doğallıktan faydalanmak için sıklıkla tercihlerini bu yönde kullanmaktadır. Kaydırma ve toplanma yapmaması pamuklu halıları evcil hayvanlar, bebekler, yaşlılar, sevdiğiniz kişiler için güvenle kullanılabilir hale getirmektedir. Kullanıcılar için önemli olan bir diğer husus ise kullanılan halının ömrünün uzun olması ve hemen yıpranmamasıdır. Tercih edilen pamuk ana maddeli halılar uzun bir süre yeniliğini korumaktadır. Kimi durumlarda birçok mobilya altına serilen normal halılar, mobilyalar kaldırıldıktan sonra eski yumuşaklığını ve dokusunu kaybetmektedir. Pamuklu halılar hangi mobilya altında serilirse serilsin dokusunu ve şeklini kaybetmez, kolayca eskimez. Enza Home uzun ömürlü tasarımları ile kullanıcıların beklentilerine yanıt vermektedir.


Yüzde 100 Pamuk Halı Modeller ile Sağlıklı Yıllar...

Yüzde 100 pamuk halı çeşitleri ham maddesi tamamen pamuktan oluşan halı çeşitleridir. İnsan sağlığına zararlı bileşenler ve kanserojen madde içermez. Kimi halılar kullanılan iplik türü nedeniyle de alerjik reaksiyonlara sebep olmaktadır, evde rutubet ve küf oluşumuna önayak olabilmektedir. Farkında olunmasa da halı gibi ürünler hava solunan odada hep varlardır ve nefes kalitesini etkileyebilir. Özellikle astım benzeri solunum yolu rahatsızlığından müzdarip olan kişiler halı seçimlerine çok dikkat etmelidirler. Anti bakteriyel olan ve kimyasal madde içermeyen, saf ve doğal ürünlere yönelmelidirler. Yüzde 100 pamuk ana maddeli, kimyasal madde içermeyen halılar bu açıdan sağlıklı bir tercih olarak öne çıkar. Evlerde sıklıkla halıya yiyecek içecek dökülmesi ya da çocukların boyama yaparken istemeden etrafa zarar vermesi gibi kazalar yaşanabilmektedir. Enza Home'un üst düzey kalite standartlarıyla ürettiği bu tür modeller banyoda, oturma odasında, çocuk odasında, yatak odasında, kısaca evin her yerinde kullanıma uygundur. Yaz kış fark etmeksizin tüm yıl boyunca kullanabilirsiniz. İçeriğinin tamamen pamuktan oluşması sebebiyle pamuklu halı fiyatları diğer halılara göre farklılık gösterebilir. Enza Home'da herkesin bütçesine uyacak halılar bulunmaktadır. Siz de sağlıklı, doğal ve uzun yıllar ev dekorasyonunuzun ayrılmaz parçası olacak bir halı istiyorsanız Enza Home'un pamuklu halı modellerini değerlendirebilirsiniz.


Sırala
Sırala
Artan Fiyat
Azalan Fiyat
Yeni Gelenler
FİLTRELE
Filtreleri temizle
Renk
Ebat
Malzeme
Stil
Fiyat
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "10689", "name": "Mabel Pamuklu Halı, Gri, 80 x 1.50", "price": 590, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Halı > Içeriğe Göre Halılar > Pamuklu Halılar", "position": 1, "dimension1" : "590", "dimension2" : "", "list": "icerige-gore-halilarpamuklu-halilar" }, { "id": "1631", "name": "Vera Pamuklu Halı, Mavi 1.60 x 2.30", "price": 1499.99, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Halı > Içeriğe Göre Halılar > Pamuklu Halılar", "position": 2, "dimension1" : "1499.99", "dimension2" : "", "list": "icerige-gore-halilarpamuklu-halilar" }, { "id": "5", "name": "Passage Pamuklu Halı, Turkuaz, 1.40 x 2.00", "price": 799.99, "brand": "Yatas Enza", "variant": "", "category": "Halı > Içeriğe Göre Halılar > Pamuklu Halılar", "position": 3, "dimension1" : "799.99", "dimension2" : "", "list": "icerige-gore-halilarpamuklu-halilar" } ] }
ASİSTAN