KURUMSAL
MENÜ


BİZE ULAŞIN

0850 850 0 987

Yataş Bedding’ten Yıllarca İlk Günkü Uyku Konforunu Kaybetmeyen Thermo Rest Yatak

11 Mart 2015

Yatak ve uyku ürünleri konusunda uzmanlığı ile yeni teknolojiler sunan Yataş; güçlü omurga desteği sağlayan Thermo Rest yatağı ile 2015’in gözdesi olmaya hazırlanıyor. Yataş’ın 30 yılı aşan çelik yay üretim tecrübesiyle geliştirdiği DHT Yay Sistemi ile üretilen Thermo Rest, yatağınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kalmasını sağlıyor.

Yatak ve uyku ürünleri konusunda farklı ihtiyaçlara yönelik geliştirdiği yataklar ile sağlıklı, kesintisiz ve konforlu bir uyku için çalışan Yataş Bedding, bu anlamda uzman bir marka niteliğini taşıyor. Mükemmel bir dinlenme alanı yaratan Yataş’ın yeni modeli Thermo Rest yatak uzun ömürlü, kaliteli ve rahat bir uyku vaadediyor.

Thermo Rest, Adaptive™ kumaşı ile üstün nem yönetimi sağlayarak kişiye özel termal konfor sunuyor. Akıllı malzeme ve tasarım ödüllü Adaptive™ Teknolojisi, akıllı bir klima gibi davranarak nemi %67’ye varan oranda daha fazla dağıtıyor, %25’e varan oranda da daha fazla buharlaştırıyor ve bu sayede kişiye özel uyku sıcaklığı sunuyor.

"Thermo Rest" yatak ile tertemiz uykular…

Çıkarılabilir ve yıkanabilir kılıfı ile istediğiniz an yatağınızı temizleme imkanı sağlayan Thermo Rest yatak, size ekstra kullanım rahatlığı sağlıyor.

Yatak odalarını konforu ile tamamlayan Thermo Rest uykunun en sağlıklı halini sunarak, hayatını değiştirmek isteyen uyku severleri Yataş mağazalarında tanışmaya davet ediyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.