FIRSATLAR
KAMPANYALAR

EN GÜZEL ANLARA, EN GÜZEL FIRSATLAR ENZA'DA!

Tüm Enza mobilyalarda %35'e varan indirim + %10 KDV indirimi ile birlikte, her 13.900 TL'lik mobilya alışverişinizde 1.000 TL değerinde Hediye Çeki*. Enza ile "en güzel anlar" şimdi en özel fırsatlarla sizleri bekliyor. *Hediye Çeki; Yataş yatak, Enza Home halı, aydınlatma ve sehpalarda geçerlidir.

Enza Home “En Güzel Anlara, En Güzel Fırsatlar” Kampanyası 01 Mayıs – 30 Haziran 2019 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %35’e varan indirim + %10 KDV indirimi uygulanır. %35’e varan indirim + %10 KDV indirimine ek olarak; indirimli tutarın 13.900 TL ve üzeri olması durumunda 1.000 TL değerinde hediye çeki* verilir. *Hediye Çeki hak edişi için; ürünlerin tek faturada tamamlanması gereklidir. Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 30 Haziran 2019 tarihine kadar belirtilen ürün gruplarında (Yatak, Halı, Aydınlatma ve Sehpa) kullanılabilir. Yatak hediye uygulamasında; Yataș Bedding kampanyasındaki yatak indirimli fiyatlar geçerlidir. Hak kazanılan hediye tutarı para yerine geçmez ve ek indirim olarak alışveriş tutarından düşülmez. Müşterilerimiz hediye hak ediş tutarı ile belirtilen hediye ürün grubu portföyünden ayın ürünleri ve özel indirimli ürünler hariç istediği modeli seçebilir. Seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hak ediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı ek olarak talep edilir. Hediye olarak seçilen ürünün hediye hak ediş tutarından düşük olması halinde ise kalan fark iade edilmez. Hediye tutarına eklemeler yaparak birden fazla hediye ürün alınabilir. Bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye Çeki yerine ek indirim verilemez. Yani Hediye Çeki alışveriş tutarından düşülemez. Hediye Çeki satılamaz ve başka birine devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zararda satış noktası sorumlu tutulacaktır. Hediye Çeki fiyat listesinde belirtilen indirimli fiyatlar üzerinden kullanılır. Ayrıca Enza Home ve Yataș Bedding Kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataș, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiștirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataș için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.