AKTÜEL
KONULAR
10.03.2016

ENZA HOME MODERN TASARIMLARI İLE EVLERİNİZİ AYDINLATMAYA HAZIRLANIYOR

YAŞAM ALANLARINA ŞIKLIK, KONFOR VE İŞLEVSELLİK KATAN TASARIMLARI İLE DİKKAT ÇEKEN ENZA HOME, 2016 AYDINLATMA KOLEKSİYONUYLA EVLERDE SIRA DIŞI TASARIMLARA İMZASINI ATTI.

Ev dekorasyonun vazgeçilmezi Enza Home, 2016 yeni aydınlatma koleksiyonunda bulunan farklı stil, form ve renk seçenekleri  ile her zevke hitap eden altı farklı seri ile evlerin yeni gözdesi olmaya aday.

Retrodan moderne birçok farklı dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen bakır renklerinin modern yansıması olan Cage serisi, özel yüzey tasarımlarının zenginleştirdiği yalın formlarıyla mekanlara sıcak bir zarafet katıyor. Geleneksel dövme tekniğinin şekillendirdiği başlıkları ile bakırın kendine özgü, ham karakteristiğini modern formlarla buluşturan Elips serisi sarkıtlar, bakırın doğal yansımalarını şık tasarım detaylarıyla dekorasyonunuza yansıtıyor. Linear Serisi sarkıtlar ise bakırın sıcak yansımalarının doğanın yegane konakları olan koza formlarıyla zenginleştiği doğal ve zarif dokunuşlarla yaşam alanlarını etkisi altına alıyor.

Özel yüzey tasarımını minimal formlarıyla buluşturan Oblique serisi, lambader, sarkıt ve abajur aydınlatma tasarımlarıyla gümüşün zarif ve dengeleyici etkisiyle yaşam alanlarına şık bir dokunuş katıyor. Wire serisi, kafes formundaki metal başlık tasarımı ile yaşam alanlarında yalın ve zarif bir etki yaratırken, farklı boy seçenekleriyle şık ve dikkat çekici kombinasyonlar yaratmaya olanak sağlıyor.

Yeni sezonun favori materyallerinden olan ahşabın sıcaklığını tasarımına yansıtan Orange Serisi, minimal tasarım detaylarıyla yaşam alanlarına şık bir sıcaklık katıyor.

Stage serisi ise doğal ahşap gövdesi ve modern metal başlığıyla dekorasyonda gün geçtikçe daha ön plana çıkan ham materyalleri dingin yeşil ve sıcak turuncu renk seçenekleriyle bir araya getiriyor. Stage serisi lambader, sarkıt ve abajur aydınlatma seçenekleriyle mekanlarınıza işlevsellikle zenginleşen doğal ve rafine bir hava katıyor.

Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.