FIRSATLAR
KAMPANYALAR

HEM iNDiRiMLi HEM HEDiYELi BAHAR FIRSATI!

Tüm Enza mobilyalar şimdi %30'a varan indirimlerle. Belirli Yemek Odası ve Koltuk Takımlarında Enza Home Halı, Aydınlatma veya Sehpa, Yatak Odası Takımlarında ise Yataş Yatak Hediye. Üstelik %10 KDV indirimiyle...

Enza Home “Hem İndirimli Hem Hediyeli” Kampanyası 01 Mart - 22 Nisan 2019 tarihleri arasında mobilya alışverişlerinde geçerlidir. Mobilya alışverişlerinde üzeri çizili peşin fiyat üzerinden %30’a varan indirimler uygulanır. %30’a varan indirimlere ek olarak; seçili ürünlerde, fiyat listesinde belirtilen minimum takım tutarı ve üzeri alışverişlerde yemek odaları ve koltuk takımlarında 500 TL, yatak odalarında ise 800 TL değerinde hediye çeki verilir. Hediye çeki kampanyası kapsamında, seçili ürünlerden koltuk takımı ve yemek odası alışverişlerinde fiyat listesinde belirtilen en küçük standart takım tutarı satın alındığı takdirde 500 TL değerinde halı ve/veya aydınlatma ve/veya sehpa alışverişlerinde geçerli hediye çeki verilir. Yatak Odası alışverişlerinde ise seçili ürünlerde fiyat listesinde belirtilen en küçük standart takım tutarı satın alındığı takdirde 800 TL değerinde Yataș yatak alışverişlerinde geçerli hediye çeki verilir. Hediye hak edişi için; hediye baremine konu olacak tutarın aynı sete ait ürünler ile tek faturada tamamlanması gereklidir. Yatak hediye uygulamasında; Yataș Bedding kampanyasındaki yatak indirimli fiyatlarından yararlanılabilir.

Hak kazanılan hediye tutarı, ek indirim olarak alışveriş tutarından düşülmez. Müşterilerimiz hediye hak ediş tutarı ile belirtilen hediye ürün grubu portföyünden istediği modeli seçebilir. Seçilen hediye ürünün, belirtilen hediye hak ediş tutarından yüksek olması durumunda aradaki fark tutarı ek olarak talep edilir. Hediye olarak seçilen ürünün hediye hak ediş tutarından düşük olması halinde ise kalan fark iade edilmez. Hediye tutarına eklemeler yaparak birden fazla hediye ürün alınabilir. Hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 22 Nisan 2019 tarihine kadar belirtilen ürün gruplarında (Yatak, Halı, Aydınlatma ve Sehpa) kullanılabilir. Bu tarihten sonra verilmiş olan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Hediye Çeki yerine ek indirim verilemez. Yani Hediye Çeki alışveriş tutarından düşülemez. Hediye Çeki satılamaz ve başka birine devredilemez. Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zararda satış noktası sorumlu tutulacaktır. Hediye Çeki fiyat listesinde belirtilen indirimli fiyatlar üzerinden kullanılır. Bu kampanyaya yatak, baza, bașlık, ev tekstili, aksesuar, mobilya fırsat ürünleri dahil değildir. Ayrıca Enza Home ve Yataș Bedding Kampanyaları birbirleri ile birleştirilemez.

Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Yataș, web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiștirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataș için bağlayıcı değildir. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.

Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlara mobilya, yatak, baza, başlık, halı ve ev tekstili ürünlerinde %8 KDV, aydınlatma ve tablolarda %18 KDV dahildir.

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.