FIRSATLAR
KAMPANYALAR

%50'YE VARAN İNDİRİM + HEDİYE ÇEKİ

Şimdi tüm renkli ev tekstili ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL’lik alışverişe 50 TL Hediye Çeki fırsatı sizleri bekliyor. Birbirinden sağlıklı renkli ev tekstili ürünleriyle yazı karşılama fırsatını kaçırmayın.

Yataş renkli ev tekstili* ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte 500 TL alışverişlerde 50 TL hediye çeki kampanyası 1 - 3 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Enza Home, Yataş Bedding mağazalarından ve yatasbedding.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak her 500 TL ve üzeri renkli ev tekstili alışverişlerinde kazanılır. Kazanılan hediye çeki bir seferde, aynı mağazadan ve tek faturada yapılacak alışverişlerde 30 Eylül 2019 tarihine kadar indirimli fiyatlar üzerinden, Enza Home, Yataş Bedding mağazalarında ve yatasbedding.com.tr internet sitesinde geçerlidir. yatasbedding.com.tr sitesinden kazanılan hediye çekleri sadece yatasbedding.com.tr sitesindeki renkli ev tekstili ürünlerinde kullanılabilecektir. Hediye çekleri ürün teslimi sonrası siparişte kullanılan e-mail adresine iletilecektir. Kampanyada çek kazanımı ve kullanımına sadece Ev Tekstili Ana Kategorisi ile Bebek & Çocuk kategorisi altındaki Bebek Nevresim Takımı, Bebek Battaniyesi, Bebek Seti, Çocuk Nevresim Takımı alt kategorilerindeki ürünler dahildir. Hediye çeki para yerine geçmez ve hediye çeki alışveriş tutarından düşülemez. Ayrıca kullanımdan kalan miktar, para iade olarak talep edilemez. Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişler için kazanılan hediye çeki iptal edilir. Hediye çekinin kullanılabilmesi için siparişin tekrar 500 TL ve üzerine tamamlanması gerekir. Ev tekstili indirim kampanyaları yeni sezon ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyalar birbirleriyle birleştirilemez. Yataş, ürünlerin görünüm ve özelliklerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. web sitesinde yer alan fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Hediye çeki satılamaz ve başka birine kullanım hakkı için devredilemez.

Bu konuda Yataş Grup’un uğrayabileceği her türlü zarardan satış noktası sorumludur. Kampanya ürünleri, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlar TL cinsindendir. Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir. Yataş web sitesinde yer alan fiyatları haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Baskı ve tipografik hatalardan kaynaklanan yanlışlıklar Yataş için bağlayıcı değildir.

***Diğer ödemelere 12 taksit kredi kartı uygulaması için satış noktalarından bilgi alınabilir.

Ürünleri incelemek için tıklayın

DETAYLAR
Favorilerim
ENZA'NIN İLHAM VEREN DEKORASYON DÜNYASINI TAKİP EDİP
YENİLİKLERDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTENİMİZE KAYDOLUN..


Bu form için doldurulan iletişim bilgileri Yataş Grup güvencesi altındadır. Gizlilik taahhütü çerçevesinde 3. kişilerle paylaşılabilir. Bülten üyeliği kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgiler KVKK politikası kapsamında işlenecektir.